azuracast - en to pl_PL translation catalogue (1813 entries)

en: # Episodes
pl_PL: # Odcinków

en: # Songs
pl_PL: # Utworów

en: %{ dj } is now live on %{ station }! Tune in now: %{ url }
pl_PL: %{ dj } nadaje teraz na żywo w %{ station }! Słuchaj teraz: %{ url }

en: %{ hours } hours
pl_PL: {hours} godziny

en: %{ minutes } minutes
pl_PL: %{ minutes } minut

en: %{ seconds } seconds
pl_PL: %{ seconds } sekund

en: %{ station } is back online! Tune in now: %{ url }
pl_PL: %{ station } jest z powrotem online! Słuchaj teraz: %{ url }

en: %{ station } is going offline for now.
pl_PL: %{ station } jest teraz w trybie offline.

en: %{filesCount} File | %{filesCount} Files
pl_PL[0]: %{filesCount} Plik
pl_PL[1]: %{filesCount} Plików
pl_PL[2]: %{filesCount} Plików
pl_PL[3]: %{filesCount} Plików

en: %{listeners} Listener | %{listeners} Listeners
pl_PL[0]: %{listeners} słuchacz
pl_PL[1]: %{listeners} słuchaczy
pl_PL[2]: %{listeners} słuchaczy
pl_PL[3]: %{listeners} słuchaczy

en: %{messages} queued messages
pl_PL: %{messages} wiadomości w kolejce

en: %{name} - Copy
pl_PL: %{name} - Kopia

en: %{numPlaylists} playlist | %{numPlaylists} playlists
pl_PL[0]: %{numPlaylists} playlista
pl_PL[1]: %{numPlaylists} playlist
pl_PL[2]: %{numPlaylists} playlist
pl_PL[3]: %{numPlaylists} playlisty

en: %{numSongs} uploaded song | %{numSongs} uploaded songs
pl_PL[0]: %{numSongs} przesłany utwór
pl_PL[1]: %{numSongs} przesłane utwory
pl_PL[2]: %{numSongs} przesłanych utworów
pl_PL[3]: %{numSongs} przesłanych utworów

en: %{spaceUsed} of %{spaceTotal} Used
pl_PL: Użyto %{spaceUsed} z %{spaceTotal}

en: %{spaceUsed} Used
pl_PL: Użyto %{spaceUsed}

en: %{station} - Copy
pl_PL: %{station} - Kopia

en: 12 Hour
pl_PL: 12 godzin

en: 24 Hour
pl_PL: 24 godziny

en: A completely random track is picked for playback every time the queue is populated.
pl_PL: Całkowicie losowy utwór jest wybierany do odtworzenia za każdym razem, gdy kolejka jest wypełniona.

en: A name for this stream that will be used internally in code. Should only contain letters, numbers, and underscores (i.e. "stream_lofi").
pl_PL: Nazwa dla tego streamu, która będzie używana wewnętrznie w kodzie. Powinno zawierać tylko litery, cyfry i podkreślenia, bez polskich znaków diaktrycznych (np. "stream_lofi").

en: A passkey has been selected. Submit this form to add it to your account.
pl_PL: Wybrano klucz prywatny. Wyślij ten formularz, aby dodać go do swojego konta.

en: A playlist containing media files hosted on this server.
pl_PL: Lista odtwarzania zawiera pliki multimedialne hostowane na tym serwerze.

en: A playlist that instructs the station to play from a remote URL.
pl_PL: Playlista, która nakazuje stacji odtwarzać z zewnętrznego URL'a.

en: A unique identifier (i.e. "G-A1B2C3D4") for this measurement stream.
pl_PL: Niepowtarzalny identyfikator (np. „G-A1B2C3D4”) dla tego strumienia pomiarów.

en: About AzuraRelay
pl_PL: Informacje o AzuraRelay

en: About Master_me
pl_PL: Informacje o Master_me

en: About Release Channels
pl_PL: O kanałach wydawniczych

en: Access Code
pl_PL: Kod dostępu

en: Access Key ID
pl_PL: Identyfikator klucza dostępu

en: Access Token
pl_PL: Token dostępu

en: Account Details
pl_PL: Szczegóły konta

en: Account is Active
pl_PL: Konto jest aktywne

en: Account List
pl_PL: Lista Kont

en: Actions
pl_PL: Opcje

en: Add API Key
pl_PL: Dodaj klucz API

en: Add Custom Field
pl_PL: Dodaj pole niestandardowe

en: Add Episode
pl_PL: Dodaj odcinek

en: Add Files to Playlist
pl_PL: Dodaj pliki do listy odtwarzania

en: Add HLS Stream
pl_PL: Dodaj strumień HLS

en: Add Mount Point
pl_PL: Dodaj punkt montowania

en: Add New GitHub Issue
pl_PL: Dodaj Nowe Zgłoszenie Problemu na GitHubie

en: Add New Passkey
pl_PL: Dodaj nowy klucz prywatny

en: Add Playlist
pl_PL: Dodaj playlistę

en: Add Podcast
pl_PL: Dodaj Podcast

en: Add Remote Relay
pl_PL: Dodaj zdalny relay

en: Add Role
pl_PL: Dodaj Rolę

en: Add Schedule Item
pl_PL: Dodaj element harmonogramu

en: Add SFTP User
pl_PL: Dodaj Użytkownika SFTP

en: Add Station
pl_PL: Dodaj stację

en: Add Storage Location
pl_PL: Dodaj lokalizację przechowywania

en: Add Streamer
pl_PL: Dodaj Streamera

en: Add User
pl_PL: Dodaj użytkownika

en: Add Web Hook
pl_PL: Dodaj webhook

en: Administration
pl_PL: Administracja

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: Advanced Configuration
pl_PL: Konfiguracja zaawansowana

en: Advanced Manual AutoDJ Scheduling Options
pl_PL: Zaawansowane ręczne opcje planowania AutoDJ

en: Aggregate listener statistics are used to show station reports across the system. IP-based listener statistics are used to view live listener tracking and may be required for royalty reports.
pl_PL: Zbiorcze statystyki słuchalności są wykorzystywane do wyświetlania raportów o stacjach na przestrzeni całego systemu. Statystyki słuchalności w oparciu o IP są wykorzystywane do śledzenia aktualnie słuchających i mogą być wymagane w raportach dotyczących tantiem.

en: Album Art
pl_PL: Okładka albumu

en: All Days
pl_PL: Wszystkie dni

en: All listed domain names should point to this AzuraCast installation. Separate multiple domain names with commas.
pl_PL: Wszystkie wymienione nazwy domen powinny wskazywać na tę instalację AzuraCast. Jesli używasz kilku nazw domen, oddziel je przecinkami.

en: All Playlists
pl_PL: Wszystkie playlisty

en: All Podcasts
pl_PL: Wszystkie podcasty

en: All Types
pl_PL: Wszystkie typy

en: All values in the NowPlaying API response are available for use. Any empty fields are ignored.
pl_PL: Wszystkie wartości w odpowiedzi API NowPlaying są dostępne do użycia. Wszelkie puste pola są ignorowane.

en: Allow Requests from This Playlist
pl_PL: Zezwalaj na żądania z tej playlisty

en: Allow Song Requests
pl_PL: Zezwalaj na prośby o piosenki

en: Allow Streamers / DJs
pl_PL: Pozwól nadawać streamerom / DJ-om

en: Allowed IP Addresses
pl_PL: Dozwolone adresy IP

en: Always Use HTTPS
pl_PL: Zawsze wykorzystuj HTTPS

en: Always Write Playlists to Liquidsoap
pl_PL: Zawsze zapisuj playlisty do Liquidsoap

en: Amplify: Amplification (dB)
pl_PL: Wzmocnij głośność: Wzmocnienie (dB)

en: An error occurred and your request could not be completed.
pl_PL: Wystąpił błąd i Twoje żądanie nie mogło zostać ukończone.

en: An error occurred while loading the station profile:
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ładowania profilu stacji:

en: An error occurred with the WebDJ socket.
pl_PL: Wystąpił błąd związany z gniazdem WebDJ.

en: Analytics
pl_PL: Analityka

en: Analyze and reprocess the selected media
pl_PL: Analizuj i przetwarzaj wybrane media

en: Any of the following file types are accepted:
pl_PL: Akceptowany jest każdy z następujących typów plików:

en: Any time a live streamer/DJ connects to the stream
pl_PL: Za każdym razem, gdy nadający/DJ łączy się ze streamem

en: Any time a live streamer/DJ disconnects from the stream
pl_PL: Za każdym razem, gdy nadający/DJ rozłącza się ze streamem

en: Any time the currently playing song changes
pl_PL: Za każdym razem, gdy zmienia się aktualnie odtwarzany utwór

en: Any time the listener count decreases
pl_PL: Za każdym razem, gdy zmniejsza się licznik słuchaczy

en: Any time the listener count increases
pl_PL: Za każdym razem, gdy zwiększa się licznik słuchaczy

en: API "Access-Control-Allow-Origin" Header
pl_PL: Nagłówek API "Access-Control-Allow-Origin"

en: API Documentation
pl_PL: Dokumentacja API

en: API Key Description/Comments
pl_PL: Opis lub komentarze klucza API

en: API Keys
pl_PL: Klucze API

en: API Token
pl_PL: Token API

en: API Version
pl_PL: Wersja API

en: App Key
pl_PL: Klucz aplikacji

en: App Secret
pl_PL: Sekret aplikacji (App Secret)

en: Apple Podcasts
pl_PL: Podcasty Apple

en: Apply audio processors (like compressors, limiters, or equalizers) to your stream to create a more uniform sound or enhance the listening experience. Processing requires extra CPU resources, so it may slow down your server.
pl_PL: Zastosuj procesory audio (takie jak kompresory, ograniczniki lub korektory) do strumienia, aby stworzyć bardziej jednolity dźwięk lub poprawić wrażenia z odsłuchu. Przetwarzanie wymaga dodatkowych zasobów CPU, więc może spowolnić serwer.

en: Apply for an API key at Last.fm
pl_PL: Wyślij wniosek o klucz API w Last.fm

en: Apply Playlist to Folders
pl_PL: Zastosuj playlistę do folderów

en: Apply Post-processing to Live Streams
pl_PL: Zastosuj postprodukcję dźwięku w strumieniach na żywo

en: Apply to Folders
pl_PL: Zastosuj do folderów

en: Are you sure?
pl_PL: Jesteś pewien?

en: Art
pl_PL: Okładka

en: Artist
pl_PL: Wykonawca

en: Artwork
pl_PL: Okładka

en: Artwork must be a minimum size of 1400 x 1400 pixels and a maximum size of 3000 x 3000 pixels for Apple Podcasts.
pl_PL: Okładka musi mieć minimalny rozmiar 1400 x 1400 pikseli i maksymalny rozmiar 3000 x 3000 pikseli dla Apple Podcasts.

en: Attempt to Automatically Retrieve ISRC When Missing
pl_PL: Próbuj Automatycznie Pobrać ISRC w Razie Braku

en: Audio Bitrate (kbps)
pl_PL: Bitrate audio (kbps)

en: Audio Format
pl_PL: Format audio

en: Audio Post-processing Method
pl_PL: Metoda postprodukcji dźwięku

en: Audio Processing
pl_PL: Przetwarzanie dźwięku

en: Audio transcoding applications like Liquidsoap use a consistent amount of CPU over time, which gradually drains this available credit. If you regularly see stolen CPU time, you should consider migrating to a VM that has CPU resources dedicated to your instance.
pl_PL: Aplikacje do transkodowania dźwięku, takie jak Liquidsoap, używają stałej ilości CPU w czasie, co stopniowo wyczerpuje dostępną moc procesora. Jeśli regularnie obserwujesz skradziony czas CPU, powinieneś rozważyć migrację do VM z zasobami CPU dedykowanymi dla twojej instancji.

en: Audit Log
pl_PL: Dziennik audytu

en: Author
pl_PL: Autor

en: Auto-Assign Value
pl_PL: Automatyczne przypisywanie wartości

en: AutoCue analyzes your music and automatically calculates cue points, fade points, and volume levels for a consistent listening experience.
pl_PL: AutoCue analizuje muzykę i automatycznie oblicza punkty orientacyjne (cue points), punkty zanikania (fade points) i poziomy głośności dla spójnego doświadczenia słuchania.

en: AutoDJ Bitrate (kbps)
pl_PL: Bitrate AutoDJ (kbps)

en: AutoDJ Disabled
pl_PL: AutoDJ wyłączony

en: AutoDJ Format
pl_PL: Format AutoDJ'a

en: AutoDJ has been disabled for this station. No music will automatically be played when a source is not live.
pl_PL: AutoDJ został wyłączony dla tej stacji. Żadna muzyka nie będzie odtwarzana automatycznie, gdy źródło nie będzie aktywne.

en: AutoDJ Queue
pl_PL: Kolejka AutoDJa

en: AutoDJ Queue Length
pl_PL: Długość kolejki AutoDJ

en: AutoDJ Service
pl_PL: Usługa autopilota

en: Automatic Backups
pl_PL: Automatyczne kopie zapasowe

en: Automatically create new podcast episodes when media is added to a specified playlist.
pl_PL: Automatycznie twórz nowe odcinki podcastów, gdy media zostaną dodane do określonej listy odtwarzania.

en: Automatically Publish New Episodes
pl_PL: Automatycznie publikuj nowe odcinki

en: Automatically publish to a Mastodon instance.
pl_PL: Automatycznie opublikuj do instancji Mastodona.

en: Automatically Scroll to Bottom
pl_PL: Automatycznie przewiń na dół

en: Automatically send a customized message to your Discord server.
pl_PL: Automatycznie wysyłaj spersonalizowaną wiadomość na swój serwer Discord.

en: Automatically send a message to any URL when your station data changes.
pl_PL: Automatycznie wysyłaj wiadomość pod każdy URL, gdy dane Twojej stacji ulegną zmianie.

en: Automatically Set from ID3v2 Value
pl_PL: Automatycznie ustaw z wartości ID3v2

en: Available Logs
pl_PL: Dostępne dzienniki

en: Avatar Service
pl_PL: Usługa awatarów

en: Avatars are retrieved based on your e-mail address from the %{ service } service. Click to manage your %{ service } settings.
pl_PL: Awatary są pobierane na podstawie Twojego adresu e-mail z usługi %{ service }. Kliknij, aby zarządzać ustawieniami %{ service }.

en: Average Listeners
pl_PL: Średnia słuchaczy

en: Avoid Duplicate Artists/Titles
pl_PL: Unikaj duplikowanych artystów/tytułów

en: AzuraCast First-Time Setup
pl_PL: Ustawienia podczas pierwszego uruchomienia AzuraCast

en: AzuraCast Instance Name
pl_PL: Nazwa instancji AzuraCast

en: AzuraCast ships with a built-in free IP geolocation database. You may prefer to use the MaxMind GeoLite service instead to achieve more accurate results. Using MaxMind GeoLite requires a license key, but once the key is provided, we will automatically keep the database updated.
pl_PL: AzuraCast posiada wbudowaną darmową bazę geolokalizacji IP. Zamiast tego możesz korzystać z usługi MaxMind GeoLite aby uzyskać dokładniejsze wyniki. Korzystanie z MaxMind GeoLite wymaga klucza licencyjnego, ale gdy klucz zostanie dostarczony, będziemy automatycznie aktualizować bazę danych.

en: AzuraCast Update Checks
pl_PL: Sprawdzanie aktualizacji AzuraCast

en: AzuraCast User
pl_PL: Użytkownik AzuraCast

en: AzuraCast uses a role-based access control system. Roles are given permissions to certain sections of the site, then users are assigned into those roles.
pl_PL: AzuraCast używa systemu kontroli dostępu opartego na rolach. Zezwolenia dostępu do niektórych sekcji witryny są przypisywane rolom, a następnie użytkownicy są przypisani do tych ról.

en: AzuraCast will scan the uploaded file for matches in this station's music library. Media should already be uploaded before running this step. You can re-run this tool as many times as needed.
pl_PL: AzuraCast zeskanuje przesłany plik w poszukiwaniu meczy w bibliotece muzycznej tej stacji. Media powinny być już przesłane przed uruchomieniem tego kroku. Możesz ponownie uruchomić to narzędzie tyle razy, ile potrzebuje.

en: AzuraRelay is a standalone service that connects to your AzuraCast instance, automatically relays your stations via its own server, then reports the listener details back to your main instance. This page shows all currently connected instances.
pl_PL: AzuraRelay to samodzielna usługa, która łączy się z twoją instancją AzuraCast, automatycznie powiela stacje za pośrednictwem własnego serwera, a następnie zgłasza szczegóły słuchacza z powrotem do głównej instancji. Ta strona pokazuje wszystkie aktualnie połączone instancje.

en: Back
pl_PL: Wstecz

en: Backing up your installation is strongly recommended before any update.
pl_PL: Przed jakąkolwiek aktualizacją zdecydowanie doradzamy utworzenie kopii zapasowej Twojej instalacji.

en: Backup
pl_PL: Kopia zapasowa

en: Backup Format
pl_PL: Format kopii zapasowej

en: Backups
pl_PL: Kopie zapasowe

en: Balanced
pl_PL: Zrównoważony

en: Banned Countries
pl_PL: Zablokowane kraje

en: Banned IP Addresses
pl_PL: Zablokowane adresy IP

en: Banned User Agents
pl_PL: Zbanowane User Agenty

en: Base Directory
pl_PL: Katalog podstawowy

en: Base Station Directory
pl_PL: Podstawowy katalog stacji

en: Base Theme for Public Pages
pl_PL: Podstawowa skórka dla stron publicznych

en: Basic Info
pl_PL: Podstawowe informacje

en: Basic Information
pl_PL: Podstawowe Informacje

en: Basic Normalization and Compression
pl_PL: Podstawowa normalizacja i kompresja

en: Best & Worst
pl_PL: Najlepsze i najgorsze

en: Best Performing Songs
pl_PL: Najpopularniejsze Utwory

en: Bit Rate
pl_PL: Prędkość Bitowa

en: Bot Token
pl_PL: Token bota

en: Branding Settings
pl_PL: Ustawienia marki

en: Broadcast AutoDJ to Remote Station
pl_PL: Nadawaj autopilota na zewnętrzną stację

en: Broadcasting
pl_PL: Nadawanie

en: Broadcasting Service
pl_PL: Usługa nadawania

en: Broadcasts
pl_PL: Transmisje

en: Broadcasts removed:
pl_PL: Usunięto transmisje:

en: Browser
pl_PL: Przeglądarka

en: Browser Default
pl_PL: Domyślny przeglądarki

en: Browser Icon
pl_PL: Ikona przeglądarki

en: Browsers
pl_PL: Przeglądarki

en: Bucket Name
pl_PL: Nazwa koszyka

en: Bulk Edit Episodes
pl_PL: Zbiorowa edycja odcinków

en: Bulk Media Import/Export
pl_PL: Zbiorowy import/eksport multimediów

en: by
pl_PL: autorstwa

en: By default, all playlists are written to Liquidsoap as a backup in case the normal AutoDJ fails. This can affect CPU load, especially on startup. Disable to only write essential playlists to Liquidsoap.
pl_PL: Domyślnie wszystkie playlisty są zapisywane do Liquidsoap jako kopia zapasowa w przypadku awarii normalnego AutoDJ. Może to mieć wpływ na obciążenie procesora, zwłaszcza podczas uruchamiania. Wyłącz, aby zapisać tylko podstawowe playlisty do Liquidsoap.

en: By default, radio stations broadcast on their own ports (i.e. 8000). If you're using a service like CloudFlare or accessing your radio station by SSL, you should enable this feature, which routes all radio through the web ports (80 and 443).
pl_PL: Domyślnie stacje radiowe nadają na swoje własne porty (czyli 8000). Jeśli używasz usługi takiej jak CloudFlare lub używasz dostępu do stacji radiowej przez SSL, należy włączyć tę funkcję, która przekierowuje wszystkie radia za pośrednictwem portów sieci web (80 i 443).

en: Cached
pl_PL: Buforowane

en: Calculate and use normalized volume level metadata for each track.
pl_PL: Oblicz i użyj znormalizowanych metadanych poziomu głośności dla każdego utworu.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Change
pl_PL: Zmień

en: Change Password
pl_PL: Zmień hasło

en: Changes
pl_PL: Zmiany

en: Changes saved.
pl_PL: Zapisano zmiany.

en: Character Set Encoding
pl_PL: Kodowanie znaków

en: Check for Updates
pl_PL: Sprawdź aktualizacje

en: Check this box to apply post-processing to all audio, including live streams. Uncheck this box to only apply post-processing to the AutoDJ.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby zastosować postprodukcję do wszystkich audio, włącznie z transmisjami na żywo. Odznacz to pole, aby zastosować postprodukcję tylko do autopilota.

en: Check Web Services for Album Art for "Now Playing" Tracks
pl_PL: Sprawdź usługi sieciowe w poszukiwaniu okładki albumu dla utworów z listy "Teraz Odtwarzane"

en: Check Web Services for Album Art When Uploading Media
pl_PL: Sprawdź usługi sieciowe w poszukiwaniu okładki albumu podczas przesyłania multimediów

en: Choose a method to use when transitioning from one song to another. Smart Mode considers the volume of the two tracks when fading for a smoother effect, but requires more CPU resources.
pl_PL: Wybierz metodę, jaką chcesz wykorzystywać do tworzenia przejść pomiędzy utworami. Tryb Inteligentny (Smart Mode), dla płynniejszego efektu, sprawdza głośność obydwu utworów, wymaga jednak większego użycia mocy obliczeniowej procesora.

en: Choose a name for this webhook that will help you distinguish it from others. This will only be shown on the administration page.
pl_PL: Wybierz dla tego webhook'a nazwę, która pomoże Ci odróżnić go od innych. Będzie ona wyświetlana tylko na stronie panelu administracji.

en: Choose a new password for your account.
pl_PL: Wybierz nowe hasło dla swojego konta.

en: City
pl_PL: Miasto

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Clear all media from playlist?
pl_PL: Usunąć wszystkie media z playlisty?

en: Clear All Message Queues
pl_PL: Wyczyść wszystkie kolejki wiadomości

en: Clear All Pending Requests?
pl_PL: Wyczyścić wszystkie oczekujące żądania?

en: Clear Artwork
pl_PL: Usuń okładkę

en: Clear Cache
pl_PL: Wyczyść pamięć podręczną

en: Clear Extra Metadata
pl_PL: Wyczyść dodatkowe metadane

en: Clear Field
pl_PL: Wyczyść pole

en: Clear File
pl_PL: Wyczyść plik

en: Clear Filters
pl_PL: Wyczyść filtry

en: Clear Image
pl_PL: Wyczyść obraz

en: Clear List
pl_PL: Wyczyść listę

en: Clear Media
pl_PL: Usuń multimedia

en: Clear Pending Requests
pl_PL: Wyczyść oczekujące żądania

en: Clear Queue
pl_PL: Wyczyść kolejkę

en: Clear Upcoming Song Queue
pl_PL: Wyczyść kolejkę następnych utworów

en: Clear Upcoming Song Queue?
pl_PL: Wyczyścić kolejkę następnych utworów?

en: Clearing the application cache may log you out of your session.
pl_PL: Wyczyszczenie pamięci podręcznej może wylogować Cię z Twojej sesji.

en: Click "Generate new license key".
pl_PL: Kliknij "Generuj nowy klucz licencyjny".

en: Click "New Application"
pl_PL: Kliknij "Nowa aplikacja"

en: Click the "Preferences" link, then "Development" on the left side menu.
pl_PL: Kliknij link "Preferencje", a następnie "Rozwój" w menu po lewej stronie.

en: Click the button below to generate a CSV file with all of this station's media. You can make any necessary changes, and then import the file using the file picker on the right.
pl_PL: Kliknij poniższy przycisk, aby wygenerować plik CSV z wszystkimi multimediami tej stacji. Możesz wprowadzić niezbędne zmiany, a następnie zaimportować plik za pomocą selektora plików po prawej stronie.

en: Click the button below to open your browser window to select a passkey.
pl_PL: Kliknij poniższy przycisk, aby otworzyć okno przeglądarki, aby wybrać klucz prywatny.

en: Click the button below to retry loading the page.
pl_PL: Kliknij poniższy przycisk, aby ponowić próbę załadowania strony.

en: Client
pl_PL: Klient

en: Clients
pl_PL: Klienty

en: Clients by Connected Time
pl_PL: Klienty wg połączonego czasu

en: Clients by Listeners
pl_PL: Klienty wg słuchaczy

en: Clone
pl_PL: Klonuj

en: Clone Station
pl_PL: Klonuj stację

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Code from Authenticator App
pl_PL: Kod z aplikacji uwierzytelniającej

en: Collect aggregate listener statistics and IP-based listener statistics
pl_PL: Zbieraj zbiorcze statystyki słuchalności oraz statystyki słuchaczy w oparciu o IP

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Complete the setup process by providing some information about your broadcast environment. These settings can be changed later from the administration panel.
pl_PL: Ukończ proces instalacji przez dostarczanie informacji o środowisku emisji. Te ustawienia można później zmienić z poziomu panelu administracyjnego.

en: Configure
pl_PL: Konfiguracja

en: Configure Backups
pl_PL: Skonfiguruj kopie zapasowe

en: Confirm
pl_PL: Potwierdź

en: Confirm New Password
pl_PL: Potwierdź Nowe Hasło

en: Connected AzuraRelays
pl_PL: Połączone AzuraRelays

en: Connection Information
pl_PL: Informacje o połączeniu

en: Contains explicit content
pl_PL: Zawiera wulgarne treści

en: Continue the setup process by creating your first radio station below. You can edit any of these details later.
pl_PL: Kontynuuj proces instalacji, tworząc swoją pierwszą stację radiową. Każdą z tych informacji można edytować później.

en: Continuous Play
pl_PL: Odtwarzanie bez przerw

en: Control how this playlist is handled by the AutoDJ software.
pl_PL: Kontroluj, jak ta lista odtwarzania jest obsługiwana przez oprogramowanie AutoDJ.

en: Copied!
pl_PL: Skopiowano!

en: Copies older than the specified number of days will automatically be deleted. Set to zero to disable automatic deletion.
pl_PL: Kopie starsze niż podana liczba dni będą automatycznie usuwane. Ustaw zero, aby wyłączyć automatyczne usuwanie.

en: Copy associated media and folders.
pl_PL: Skopiuj powiązane multimedia i foldery.

en: Copy scheduled playback times.
pl_PL: Skopiuj zaplanowane czasy odtwarzania.

en: Copy to Clipboard
pl_PL: Skopiuj do schowka

en: Copy to New Station
pl_PL: Kopiuj do nowej stacji

en: Could not upload file.
pl_PL: Nie udało się przesłać pliku.

en: Countries
pl_PL: Kraje

en: Country
pl_PL: Kraj

en: CPU Load
pl_PL: Obciążenie procesora

en: CPU Stats Help
pl_PL: Statystyki CPU - pomoc

en: Create a new application. Choose "Scoped Access", select your preferred level of access, then name your app. Do not name it "AzuraCast", but rather use a name specific to your installation.
pl_PL: Utwórz nową aplikację. Wybierz "Scoped Access", wybierz preferowany poziom dostępu, a następnie nazwij aplikację. Nie nazywaj jej "AzuraCast", ale użyj nazwy specyficznej dla Twojej instalacji.

en: Create a New Radio Station
pl_PL: Utwórz nową radiostację

en: Create Account
pl_PL: Utwórz konto

en: Create an account on the MaxMind developer site.
pl_PL: Utwórz konto na stronie developera w MaxMind.

en: Create and Continue
pl_PL: Utwórz i kontynuuj

en: Create custom fields to store extra metadata about each media file uploaded to your station libraries.
pl_PL: Utwórz pola niestandardowe, aby przechowywać dodatkowe metadane o każdym pliku multimedialnym przesłanym do bibliotek stacji.

en: Create Directory
pl_PL: Utwórz katalog

en: Create New Key
pl_PL: Utwórz nowy klucz

en: Create New Playlist for Each Folder
pl_PL: Utwórz nową playlistę dla każdego folderu

en: Create podcast episodes independent of your station's media collection.
pl_PL: Utwórz odcinki podcastu niezależne od kolekcji multimediów twojej stacji.

en: Create Station
pl_PL: Utwórz stację

en: Critical
pl_PL: Krytyczny

en: Crossfade Duration (Seconds)
pl_PL: Czas trwania przejścia (w sekundach)

en: Crossfade Method
pl_PL: Metoda przejścia

en: Cue
pl_PL: Kolejka

en: Current Configuration File
pl_PL: Bieżący plik konfiguracyjny

en: Current Custom Fallback File
pl_PL: Obecny niestandardowy plik zastępczy

en: Current Installed Version
pl_PL: Obecnie zainstalowana wersja

en: Current Intro File
pl_PL: Bieżący plik intra

en: Current Password
pl_PL: Obecne hasło

en: Current Podcast Media
pl_PL: Bieżące pliki podcastów

en: Custom
pl_PL: Ustawienia niestandardowe

en: Custom API Base URL
pl_PL: Własny bazowy URL API

en: Custom Branding
pl_PL: Własny branding

en: Custom Configuration
pl_PL: Konfiguracja niestandardowa

en: Custom CSS for Internal Pages
pl_PL: Własny CSS dla stron wewnętrznych

en: Custom CSS for Public Pages
pl_PL: Własny CSS dla stron publicznych

en: Custom Cues: Cue-In Point (seconds)
pl_PL: Niestandardowe wskaźniki: Wskaźnik początkowy przycięcia (sekundy)

en: Custom Cues: Cue-Out Point (seconds)
pl_PL: Niestandardowe wskaźniki: Wskaźnik końcowy przycięcia (sekundy)

en: Custom Fading: Fade-In Time (seconds)
pl_PL: Niestandardowe zanikanie: Czas płynnego rozpoczęcia (sekundy)

en: Custom Fading: Fade-Out Time (seconds)
pl_PL: Niestandardowe zanikanie: Czas płynnego zakończenia (sekundy)

en: Custom Fading: Start Next (seconds)
pl_PL: Niestandardowe zanikanie (fading): Czas nakładania się (sekundy)

en: Custom Fallback File
pl_PL: Niestandardowy plik zastępczy

en: Custom Fields
pl_PL: Niestandardowe pola

en: Custom Frontend Configuration
pl_PL: Niestandardowa konfiguracja Frontend

en: Custom HTML for Public Pages
pl_PL: Niestandardowy HTML dla stron publicznych

en: Custom JS for Public Pages
pl_PL: Własny JS dla stron publicznych

en: Customize
pl_PL: Dostosuj

en: Customize Administrator Password
pl_PL: Dostosuj hasło administratora

en: Customize AzuraCast Settings
pl_PL: Dostosuj ustawienia AzuraCast

en: Customize Broadcasting Port
pl_PL: Dostosuj port nadawania

en: Customize Copy
pl_PL: Dostosuj kopię

en: Customize DJ/Streamer Mount Point
pl_PL: Dostosuj punkt montowania prezentera

en: Customize DJ/Streamer Port
pl_PL: Dostosuj port prezentera

en: Customize Internal Request Processing Port
pl_PL: Dostosuj port wewnętrznego przetwarzania żądania

en: Customize Source Password
pl_PL: Dostosuj hasło źródla

en: Customize the number of songs that will appear in the "Song History" section for this station and in all public APIs.
pl_PL: Dostosuj liczbę utworów, które będą wyświetlane w sekcji "Historia Utworów" (Song History) dla tej stacji i wszystkich publicznych interfejsów API.

en: Customize this setting to ensure you get the correct IP address for remote users. Only change this setting if you use a reverse proxy, either within Docker or a third-party service like CloudFlare.
pl_PL: Dostosuj to ustawienie, aby upewnić się, że otrzymasz poprawny adres IP dla użytkowników zdalnych. Zmień to ustawienie tylko wtedy, gdy używasz serwera proxy odwrotnego, zarówno w Dockerze, jak i w usługach innych firm, takich jak CloudFlare.

en: Dark
pl_PL: Ciemny

en: Dashboard
pl_PL: Panel

en: Date Played
pl_PL: Data odtwarzania

en: Date Requested
pl_PL: Data żądania

en: Date/Time
pl_PL: Data/Czas

en: Date/Time (Browser)
pl_PL: Data/Czas (Przeglądarka)

en: Date/Time (Station)
pl_PL: Data/Czas (stacja)

en: Days of Playback History to Keep
pl_PL: Ilość dni w historii odtwarzania

en: Deactivate Streamer on Disconnect (Seconds)
pl_PL: Deaktywuj prezentera przy rozłączeniu (w sekundach)

en: Debug
pl_PL: Debuguj

en: Default Album Art
pl_PL: Domyślna okładka albumu

en: Default Album Art URL
pl_PL: URL domyślnej okładki

en: Default Avatar URL
pl_PL: Domyślny adres URL awatara

en: Default Live Broadcast Message
pl_PL: Domyślna wiadomość podczas nadawania na żywo

en: Default Mount
pl_PL: Domyślna instancja

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete %{ num } broadcasts?
pl_PL: Usunąć %{ num } transmisji?

en: Delete %{ num } episodes?
pl_PL: Usunąć %{ num } odcinków?

en: Delete %{ num } media files?
pl_PL: Usunąć %{ num } plików multimedialnych?

en: Delete Album Art
pl_PL: Usuń okładkę albumu

en: Delete API Key?
pl_PL: Usunąć klucz API?

en: Delete Backup?
pl_PL: Usunąć kopię zapasową?

en: Delete Broadcast?
pl_PL: Usunąć transmisję?

en: Delete Custom Field?
pl_PL: Usunąć pole niestandardowe?

en: Delete Episode?
pl_PL: Usunąć odcinek?

en: Delete HLS Stream?
pl_PL: Usunąć strumień HLS?

en: Delete Mount Point?
pl_PL: Usunąć punkt montowania?

en: Delete Passkey?
pl_PL: Usunąć klucz prywatny?

en: Delete Playlist?
pl_PL: Usunąć playlistę?

en: Delete Podcast?
pl_PL: Usunąć Podcast?

en: Delete Queue Item?
pl_PL: Usunąć element kolejki?

en: Delete Record?
pl_PL: Usunąć rekord?

en: Delete Remote Relay?
pl_PL: Usunąć zdalny relay?

en: Delete Request?
pl_PL: Usunąć żądanie?

en: Delete Role?
pl_PL: Usunąć rolę?

en: Delete SFTP User?
pl_PL: Usunąć użytkownika SFTP?

en: Delete Station?
pl_PL: Usunąć stację?

en: Delete Storage Location?
pl_PL: Usunąć miejsce przechowywania?

en: Delete Streamer?
pl_PL: Usunąć Streamera?

en: Delete User?
pl_PL: Usunąć użytkownika?

en: Delete Web Hook?
pl_PL: Usunąć webhook?

en: Description
pl_PL: Opis

en: Desktop
pl_PL: Pulpit

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Directory
pl_PL: Katalog

en: Directory Name
pl_PL: Nazwa katalogu

en: Disable
pl_PL: Dezaktywuj

en: Disable Crossfading
pl_PL: Wyłącz przejścia

en: Disable Optimizations
pl_PL: Wyłącz optymalizacje

en: Disable station?
pl_PL: Wyłączyć stację?

en: Disable Two-Factor
pl_PL: Wyłącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe

en: Disable two-factor authentication?
pl_PL: Wyłączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe?

en: Disable?
pl_PL: Wyłączyć?

en: Disabled
pl_PL: Nieaktywne

en: Disconnect Streamer
pl_PL: Odłącz Streamera

en: Discord Web Hook URL
pl_PL: URL webhook'a Discorda

en: Discord Webhook
pl_PL: Webhook Discord'a

en: Disk caching makes a system much faster and more responsive in general. It does not take memory away from applications in any way since it will automatically be released by the operating system when needed.
pl_PL: Buforowanie na dysku sprawia, że system jest znacznie szybszy i bardziej elastyczny. Nie odbiera ono w żaden sposób pamięci aplikacjom, ponieważ w razie potrzeby zostanie ona automatycznie zwolniona przez system operacyjny.

en: Disk Space
pl_PL: Miejsce na dysku

en: Display fields
pl_PL: Wyświetl pola

en: Display Name
pl_PL: Nazwa wyśwetlana

en: DJ/Streamer Buffer Time (Seconds)
pl_PL: Czas buforowania prezentera (w sekundach)

en: Do not collect any listener analytics
pl_PL: Nie zbieraj żadnych statystyk słuchalności

en: Do not use a local broadcasting service.
pl_PL: Nie używaj lokalnej usługi nadawczej.

en: Do not use an AutoDJ service.
pl_PL: Nie używaj usługi AutoDJ.

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Domain Name(s)
pl_PL: Nazwa(-y) domeny

en: Donate to support AzuraCast!
pl_PL: Wspomóż AzuraCast wpłatą!

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download CSV
pl_PL: Pobierz CSV

en: Download M3U
pl_PL: Pobierz plik .M3U

en: Download PLS
pl_PL: Pobierz plik .PLS

en: Download the appropriate binary from the Stereo Tool downloads page:
pl_PL: Pobierz odpowiedni plik binarny ze strony pobierania Stereo Tool:

en: Download the Linux x64 binary from the Shoutcast Radio Manager:
pl_PL: Pobierz plik binarny Linux x64 z Shoutcast Radio Manager:

en: Drag file(s) here to upload or
pl_PL: Przeciągnij plik(i) tutaj, aby przesłać lub

en: Dropbox App Console
pl_PL: Konsola aplikacji Dropbox

en: Dropbox Setup Instructions
pl_PL: Instrukcje konfiguracji Dropbox

en: Duplicate
pl_PL: Duplikuj

en: Duplicate Playlist
pl_PL: Duplikuj playlistę

en: Duplicate Prevention Time Range (Minutes)
pl_PL: Zakres Czasu Zapobiegania Powtórzeniom (Minuty)

en: Duplicate Songs
pl_PL: Zduplikowane utwory

en: E-Mail
pl_PL: E-mail

en: E-mail Address
pl_PL: Adres email

en: E-mail Address (Optional)
pl_PL: Adres e-mail (opcjonalnie)

en: E-mail addresses can be separated by commas.
pl_PL: Adresy e-mail można rozdzielić przecinkami.

en: E-mail Delivery Service
pl_PL: Usługa doręczania poczty elektronicznej

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Branding
pl_PL: Edytuj branding

en: Edit Custom Field
pl_PL: Edytuj pole niestandardowe

en: Edit Episode
pl_PL: Edytuj odcinek

en: Edit HLS Stream
pl_PL: Edytuj strumień HLS

en: Edit Liquidsoap Configuration
pl_PL: Edytuj konfigurację Liquidsoap

en: Edit Media
pl_PL: Edytuj media

en: Edit Mount Point
pl_PL: Edytuj punkt montowania

en: Edit Playlist
pl_PL: Edytuj playlistę

en: Edit Podcast
pl_PL: Edytuj Podcast

en: Edit Profile
pl_PL: Edytuj profil

en: Edit Remote Relay
pl_PL: Edytuj zdalny relay

en: Edit Role
pl_PL: Edytuj rolę

en: Edit SFTP User
pl_PL: Edytuj Użytkownika SFTP

en: Edit Station
pl_PL: Edytuj stację

en: Edit Station Profile
pl_PL: Edytuj profil stacji

en: Edit Storage Location
pl_PL: Edytuj lokalizację przechowywania

en: Edit Streamer
pl_PL: Edytuj streamera

en: Edit User
pl_PL: Edytuj użytkownika

en: Edit Web Hook
pl_PL: Edytuj webhook

en: Embed Code
pl_PL: Kod osadzania

en: Embed Widgets
pl_PL: Osadź widżety

en: Emergency
pl_PL: Awaryjne

en: Empty
pl_PL: Pusty

en: Enable
pl_PL: Aktywuj

en: Enable Advanced Features
pl_PL: Włącz zaawansowane funkcje

en: Enable AutoCue (Beta)
pl_PL: Włącz AutoCue (Beta)

en: Enable AutoDJ
pl_PL: Włącz AutoDJ'a

en: Enable Broadcasting
pl_PL: Włącz nadawanie

en: Enable certain advanced features in the web interface, including advanced playlist configuration, station port assignment, changing base media directories and other functionality that should only be used by users who are comfortable with advanced functionality.
pl_PL: Włącz niektóre zaawansowane funkcje w interfejsie WWW, w tym zaawansowaną konfigurację playlisty, przydział portów stacji, zmianę podstawowych katalogów multimediów i inne funkcje, które powinny być używane tylko przez użytkowników, którzy są zaznajomieni z zaawansowaną funkcjonalnością.

en: Enable Downloads on On-Demand Page
pl_PL: Włącz pobieranie na stronie na żądanie

en: Enable HTTP Live Streaming (HLS)
pl_PL: Włącz streamowanie HTTP na żywo (HLS)

en: Enable listeners to request a song for play on your station. Only songs that are already in your playlists are requestable.
pl_PL: Pozwól słuchaczom wysyłać prośby o piosenki. Można prosić tylko o utwory znajdujące się już w Twoich playlistach.

en: Enable Mail Delivery
pl_PL: Włącz Wysyłanie Emaili

en: Enable on Public Pages
pl_PL: Włącz na stronach publicznych

en: Enable On-Demand Streaming
pl_PL: Włącz streaming na żądanie

en: Enable Public Pages
pl_PL: Włącz strony publiczne

en: Enable ReplayGain
pl_PL: Włącz ReplayGain

en: Enable station?
pl_PL: Włączyć stację?

en: Enable this option if your S3 provider is using paths instead of sub-domains for their S3 endpoint; for example, when using MinIO or with other self-hosted S3 storage solutions that are accessible via a path on a domain/IP instead of a subdomain.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli dostawca S3 używa ścieżek zamiast poddomen dla punktu końcowego S3; na przykład gdy używasz MinIO lub z innymi samodzielnie hostowanymi rozwiązaniami S3, które są dostępne poprzez ścieżkę w domenie/IP zamiast poddomeny.

en: Enable this setting to prevent metadata from being sent to the AutoDJ for files in this playlist. This is useful if the playlist contains jingles or bumpers.
pl_PL: Włącz to ustawienie, aby zapobiec wysyłaniu metadanych do autopilota dla plików na tej liście odtwarzania. Jest to przydatne, jeśli playlista zawiera dżingle lub przerywniki.

en: Enable to advertise this mount point on "Yellow Pages" public radio directories.
pl_PL: Włącz rozgłaszanie tego punktu montowania w publicznych katalogach stacji radiowych "Yellow Pages".

en: Enable to advertise this relay on "Yellow Pages" public radio directories.
pl_PL: Włącz, aby reklamować ten relay w publicznych katalogach radiowych "Yellow Pages".

en: Enable to allow listeners to select and play from this mount point on this station's public pages, including embedded widgets.
pl_PL: Włącz, aby umożliwić słuchaczom wybór i odtwarzanie z tego punktu montowania na publicznych stronach tej stacji, w tym wbudowanych widżetów.

en: Enable to allow listeners to select this relay on this station's public pages.
pl_PL: Włącz, aby pozwolić słuchaczom wybrać ten relay na stronach publicznych tej stacji.

en: Enable to allow this account to log in and stream.
pl_PL: Włącz, aby pozwolić temu kontu na logowanie się i streamowanie.

en: Enable to have AzuraCast automatically run nightly backups at the time specified.
pl_PL: Pozwala AzuraCast na automatyczne tworzenie nocnych kopii zapasowych w podanym czasie.

en: Enable Two-Factor
pl_PL: Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe

en: Enable Two-Factor Authentication
pl_PL: Włącz weryfikację dwuetapową

en: Enable?
pl_PL: Włączyć?

en: Enabled
pl_PL: Aktywny

en: End Date
pl_PL: Data zakończenia

en: End Time
pl_PL: Czas zakończenia

en: Endpoint
pl_PL: Punkt końcowy

en: Enforce Schedule Times
pl_PL: Wymuś czas harmonogramu

en: Enlarge Album Art
pl_PL: Powiększ okładkę albumu

en: Ensure the library matches your system architecture
pl_PL: Upewnij się, że biblioteka jest zgodna z architekturą systemu

en: Enter "AzuraCast" as the application name. You can leave the URL fields unchanged. For "Scopes", only "write:media" and "write:statuses" are required.
pl_PL: Wpisz "AzuraCast" jako nazwę aplikacji. Możesz pozostawić pola URL bez zmian. Dla "Scopes" wymagane są tylko "write:media" i "write:statuses".

en: Enter the access code you receive below.
pl_PL: Wprowadź kod dostępu, który otrzymasz poniżej.

en: Enter the current code provided by your authenticator app to verify that it's working correctly.
pl_PL: Podaj kod obecnie wyświetlany przez aplikację uwierzytelniającą, aby zweryfikować, czy działa ona poprawnie.

en: Enter the full URL of another stream to relay its broadcast through this mount point.
pl_PL: Wprowadź pełny adres URL innego strumienia do przekazywania jego nadawanych przez ten punkt instancji.

en: Enter your app secret and app key below.
pl_PL: Wprowadź sekret i klucz aplikacji poniżej.

en: Enter your e-mail address to receive updates about your certificate.
pl_PL: Wprowadź swój adres e-mail, aby otrzymywać zaktualizowane informacje o certyfikacie.

en: Enter your password
pl_PL: Podaj swoje hasło

en: Episode
pl_PL: Odcinek

en: Episode Number
pl_PL: Numer Odcinka

en: Episodes
pl_PL: Odcinki

en: Episodes removed:
pl_PL: Usunięto odcinki:

en: Episodes updated:
pl_PL: Zaktualizowano odcinki:

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error moving files:
pl_PL: Błąd podczas przenoszenia plików:

en: Error queueing files:
pl_PL: Błąd podczas kolejkowania plików:

en: Error removing broadcasts:
pl_PL: Błąd podczas usuwania transmisji:

en: Error removing episodes:
pl_PL: Błąd podczas usuwania odcinków:

en: Error removing files:
pl_PL: Błąd podczas usuwania plików:

en: Error reprocessing files:
pl_PL: Błąd podczas ponownego przetwarzania plików:

en: Error updating episodes:
pl_PL: Błąd podczas aktualizacji odcinków:

en: Error updating playlists:
pl_PL: Błąd podczas aktualizacji playlisty:

en: Example: if the remote radio URL is http://station.example.com:8000/radio.mp3, enter "http://station.example.com:8000".
pl_PL: Przykład: jeśli zdalnym adresem URL radia jest http://station.example.com:8000/radio.mp3, wprowadź http://station.example.com:8000.

en: Exclude Media from Backup
pl_PL: Wyklucz multimedia z kopii zapasowych

en: Excluding media from automated backups will save space, but you should make sure to back up your media elsewhere. Note that only locally stored media will be backed up.
pl_PL: Wykluczenie multimediów z automatycznych kopii zapasowych oszczędzi miejsce, ale powinieneś zrobić kopię zapasową swoich multimediów gdzie indziej. Miej na względzie, że zapisywane w kopii zapasowej będą tylko lokalnie przechowywane multimedia.

en: Exit Fullscreen
pl_PL: Zamknij widok pełnoekranowy

en: Expected to Play at
pl_PL: Powinno zostać odtworzone w

en: Explicit
pl_PL: Wulgarne

en: Export %{format}
pl_PL: Eksportuj %{format}

en: Export Media to CSV
pl_PL: Eksportuj multimedia do CSV

en: External
pl_PL: Zewnętrzne

en: Extra metadata cleared for files:
pl_PL: Dodatkowe metadane wyczyszczone dla plików:

en: Fallback Mount
pl_PL: Rezerwowy Punkt Montowania

en: Field Name
pl_PL: Nazwa pola

en: File Name
pl_PL: Nazwa pliku

en: Files marked for reprocessing:
pl_PL: Pliki oznaczone do ponownego przetworzenia:

en: Files moved:
pl_PL: Przeniesione pliki:

en: Files played immediately:
pl_PL: Pliki odtworzone natychmiast:

en: Files queued for playback:
pl_PL: Pliki zakolejkowane do odtwarzania:

en: Files removed:
pl_PL: Pliki usunięte:

en: First Connected
pl_PL: Połączony najpierw

en: Followers Only
pl_PL: Tylko obserwujący

en: Footer Text
pl_PL: Tekst stopki

en: For ARM (Raspberry Pi, etc.) installations, choose "Raspberry Pi Thimeo-ST plugin".
pl_PL: Dla instalacji ARM (Raspberry Pi, itp.) wybierz "Wtyczkę Raspberry Pi Thimeo-ST".

en: For local filesystems, this is the base path of the directory. For remote filesystems, this is the folder prefix.
pl_PL: Dla lokalnych systemów plików, jest to bazowa ścieżka katalogu. Dla zdalnego systemu plików jest to prefiks folderu.

en: For most cases, use the default UTF-8 encoding. The older ISO-8859-1 encoding can be used if accepting connections from Shoutcast 1 DJs or using other legacy software.
pl_PL: W większości przypadków, używaj domyślnego kodowania UTF-8. Starsze kodowanie ISO-8859-1 może być wykorzystywane w razie przyjmowania połączeń od prezenterów korzystających z Shoutcast 1 lub używających innego starego oprogramowania.

en: for selected period
pl_PL: dla wybranego okresu

en: For simple updates where you want to keep your current configuration, you can update directly via your web browser. You will be disconnected from the web interface and listeners will be disconnected from all stations.
pl_PL: W przypadku prostych aktualizacji, w których chcesz zachować aktualną konfigurację, można przeprowadzić aktualizację bezpośrednio przy użyciu przeglądarki internetowej. Zostaniesz odłączony od interfejsu www, a słuchacze zostaną odłączeni od wszystkich stacji.

en: For some clients, use port:
pl_PL: Dla niektórych klientów użyj portu:

en: For the legacy version
pl_PL: Dla starszej wersji

en: For x86/64 installations, choose "x86/64 Linux Thimeo-ST plugin".
pl_PL: Dla instalacji x86/64 wybierz "x86/64 Linux Thimeo-ST plugin".

en: Forgot your password?
pl_PL: Zapomniałeś hasła?

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: From your smartphone, scan the code to the right using an authentication app of your choice (FreeOTP, Authy, etc).
pl_PL: Używając smartfona, zeskanuj kod po prawej stronie, używając wybranej przez siebie aplikacji uwierzytelniającej (FreeOTP, Authy, itp).

en: Full
pl_PL: Pełny

en: Full Volume
pl_PL: Pełna głośność

en: General Rotation
pl_PL: Ogólna rotacja

en: Generate Access Code
pl_PL: Wygeneruj kod dostępu

en: Generate Report
pl_PL: Wygeneruj raport

en: Generate/Renew Certificate
pl_PL: Wygeneruj/Odnów Certyfikat

en: Generic Web Hook
pl_PL: Ogólny webhook

en: Generic Web Hooks
pl_PL: Ogólne webhooki

en: Genre
pl_PL: Gatunek

en: GeoLite is not currently installed on this installation.
pl_PL: GeoLite nie jest obecnie zainstalowany w tej instalacji.

en: GeoLite version "%{ version }" is currently installed.
pl_PL: Obecnie zainstalowana wersja GeoLite to "%{ version }".

en: Get Next Song
pl_PL: Pobierz następną piosenkę

en: Get Now Playing
pl_PL: Pobierz informację Teraz Odtwarzane

en: GetMeRadio Station ID
pl_PL: Identyfikator stacji w GetMeRadio

en: Global
pl_PL: Globalne

en: Global Permissions
pl_PL: Uprawnienia globalne

en: Go
pl_PL: Przejdź

en: Google Analytics V4 Integration
pl_PL: Integracja z Google Analytics V4

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Hide Album Art on Public Pages
pl_PL: Ukryj okładki na stronach publicznych

en: Hide AzuraCast Branding on Public Pages
pl_PL: Ukryj branding AzuraCast na publicznych stronach

en: Hide Charts
pl_PL: Ukryj wykresy

en: Hide Credentials
pl_PL: Ukryj dane logowania

en: Hide Metadata from Listeners ("Jingle Mode")
pl_PL: Ukryj metadane przed słuchaczami („Tryb Jingle Mode”)

en: High CPU
pl_PL: Wysokie użycie CPU

en: High I/O Wait can indicate a bottleneck with the server's hard disk, a potentially failing hard disk, or heavy load on the hard disk.
pl_PL: Wysokie wartości I/O mogą wskazywać wąskie gardło związane z twardym dyskiem serwera, potencjalnie uszkodzonym twardym dyskiem lub dużym obciążeniem dysku twardego.

en: Higher weight playlists are played more frequently compared to other lower-weight playlists.
pl_PL: Większa waga playlist jest odtwarzana częściej niż inne mniejsze playlisty.

en: History
pl_PL: Historia

en: HLS Streams
pl_PL: Strumienie HLS

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Homepage Redirect URL
pl_PL: URL przekierowania strony głównej

en: Hour
pl_PL: Godzina

en: HTTP Live Streaming (HLS)
pl_PL: Streamowanie HTTP na żywo (HLS)

en: HTTP Live Streaming (HLS) is a new adaptive-bitrate streaming technology. From this page, you can configure the individual bitrates and formats that are included in the combined HLS stream.
pl_PL: Strumieniowanie HTTP Na Żywo (HLS) to nowa technologia transmisji danych dostosowywanej do bitrate. Na tej stronie można skonfigurować indywidualne bitrate i formaty, które są zawarte w połączonym strumieniu HLS.

en: HTTP Live Streaming (HLS) is a new adaptive-bitrate technology supported by some clients. It does not use the standard broadcasting frontends.
pl_PL: HTTP Live Streaming (HLS) to nowa technologia dostosowywania bitrate, wspierana przez niektóre klienty. Nie używa ona standardowych frontendów transmisji.

en: Icecast Clients
pl_PL: Klienty Icecast

en: Icecast/Shoutcast Stream URL
pl_PL: URL strumienia Icecast/Shoutcast

en: Identifier
pl_PL: Identyfikator

en: If a live DJ connects but has not yet sent metadata, this is the message that will display on player pages.
pl_PL: Jeśli DJ połączy się, ale nie wysłał jeszcze metadanych, to jest to wiadomość, która będzie wyświetlana na stronach odtwarzaczy.

en: If a song has no album art, this URL will be listed instead. Leave blank to use the standard placeholder art.
pl_PL: Jeśli utwór nie posiada okładki, zamiast tego będzie wyświetlany niniejszy URL. Pozostaw puste, aby ustawić domyślną okładkę standardową.

en: If a visitor is not signed in and visits the AzuraCast homepage, you can automatically redirect them to the URL specified here. Leave blank to redirect them to the login screen by default.
pl_PL: Jeśli odwiedzający nie jest zapisany i odwiedza stronę główną AzuraCast, możesz automatycznie przekierować go na podany tutaj URL. Pozostaw puste, aby domyślnie przekierować go do strony logowania.

en: If disabled, the playlist will not be included in radio playback, but can still be managed.
pl_PL: Jeśli wyłączone, playlista nie będzie uwzględniona w odtwarzaniu radiowym, ale nadal może być zarządzana.

en: If disabled, the station will not be visible on public-facing pages or APIs.
pl_PL: Jeśli wyłączone, stacja nie będzie widoczna na stronach publicznych lub API.

en: If disabled, the station will not broadcast or shuffle its AutoDJ.
pl_PL: Jeśli wyłączone, stacja nie będzie nadawała ani mieszała autopilota.

en: If enabled, a download button will also be present on the public "On-Demand" page.
pl_PL: Jeśli włączone, przycisk pobierania będzie również widoczny na publicznej stronie "Na Żądanie" (On-Demand).

en: If enabled, AzuraCast will automatically record any live broadcasts made to this station to per-broadcast recordings.
pl_PL: Jeśli opcja jest włączona, AzuraCast będzie automatycznie nagrywał wszystkie transmisje na żywo wykonane na tej stacji w celu nadawania nagrań.

en: If enabled, AzuraCast will connect to the MusicBrainz database to attempt to find an ISRC for any files where one is missing. Disabling this may improve performance.
pl_PL: Jeśli włączone, AzuraCast połączy się z bazą danych MusicBrainz, aby spróbować znaleźć ISRC dla każdego pliku, w którym brakuje tej wartości. Wyłączenie tego może poprawić wydajność.

en: If enabled, music from playlists with on-demand streaming enabled will be available to stream via a specialized public page.
pl_PL: Jeśli włączone, muzyka z playlist z włączonym streamingiem na żądanie będzie dostępna do strumieniowania przez specjalną stronę publiczną.

en: If enabled, streamers (or DJs) will be able to connect directly to your stream and broadcast live music that interrupts the AutoDJ stream.
pl_PL: Jeśli włączone, prezenterzy będą mogli łączyć się bezpośrednio z Twoim strumieniem i nadawać utwory, przerywając tym samym strumień autopilota.

en: If enabled, the AutoDJ on this installation will automatically play music to this mount point.
pl_PL: Jeśli włączone, autopilot w tej instalacji będzie automatycznie odtwarzał muzykę na ten punkt montowania.

en: If enabled, the AutoDJ will automatically play music to this mount point.
pl_PL: Jeśli włączone, autopilot będzie automatycznie odtwarzał muzykę na ten punkt montowania.

en: If enabled, this streamer will only be able to connect during their scheduled broadcast times.
pl_PL: Jeśli włączone, ten streamer będzie mógł połączyć się tylko podczas zaplanowanych czasów transmisji.

en: If requests are enabled for your station, users will be able to request media that is on this playlist.
pl_PL: Jeśli żądania są włączone dla Twojej stacji, użytkownicy będą mogli żądać mediów, które znajdują się na tej playliście.

en: If requests are enabled, this specifies the minimum delay (in minutes) between a request being submitted and being played. If set to zero, a minor delay of 15 seconds is applied to prevent request floods.
pl_PL: Jeśli żądania są włączone, podana wartość określa minimalne opóźnienie (w minutach) pomiędzy żądaniem a odtwarzaniem. Jeśli ustawiono na zero, stosuje się niewielkie opóźnienie 15 sekund, aby zapobiec floodowaniu żądaniami.

en: If selected, album art will not display on public-facing radio pages.
pl_PL: Jeśli zaznaczone, okładki nie będą wyświetlane na publicznych stronach radiostacji.

en: If selected, this will remove the AzuraCast branding from public-facing pages.
pl_PL: Jeśli zaznaczone, branding AzuraCast zostanie usunięty ze stron publicznych.

en: If the end time is before the start time, the playlist will play overnight.
pl_PL: Jeśli czas zakończenia jest przed godziną początkową, playlista będzie odtwarzana w ciągu nocy.

en: If the end time is before the start time, the schedule entry will continue overnight.
pl_PL: Jeśli czas zakończenia jest przed godziną rozpoczęcia, harmonogram będzie kontynuowany w ciągu nocy.

en: If the mountpoint (i.e. /radio.mp3) or Shoutcast SID (i.e. 2) you broadcast to is different from the stream URL, specify the source mount point here.
pl_PL: Jeśli punkt montowania (np. /radio.mp3) lub Shoutcast SID (np. 2), na który nadajesz, różni się od URL-a strumienia, podaj tutaj punkt montowania źródła.

en: If the port you broadcast to is different from the stream URL, specify the source port here.
pl_PL: Jeśli port, na który nadajesz, różni się od URL-a strumienia, podaj tutaj port źródłowy.

en: If this mount is the default, it will be played on the radio preview and the public radio page in this system.
pl_PL: Jeśli ten punkt jest domyślny, utwory będą grane w podglądzie radia oraz na publicznej stronie radia tego systemu.

en: If this mount point is not playing audio, listeners will automatically be redirected to this mount point. The default is /error.mp3, a repeating error message.
pl_PL: Jeśli ten punkt instalacji nie odtwarzania dźwięku, słuchacz będzie automatycznie przekierowany na ten punkt instalacji. Wartością domyślną jest /error.mp3, wraz z powtarzanym komunikacie o błędzie.

en: If this setting is set to "Yes", the browser URL will be used instead of the base URL when it's available. Set to "No" to always use the base URL.
pl_PL: Jeśli ustawione na "Tak", tam gdzie to możliwe, będzie wykorzystywany URL przeglądarki zamiast podstawowego URL. Ustaw na "Nie", aby zawsze używać podstawowego URL.

en: If this station has on-demand streaming and downloading enabled, only songs that are in playlists with this setting enabled will be visible.
pl_PL: Jeśli ta stacja ma włączone strumieniowanie i pobieranie na żądanie to widoczne będą tylko utwory, które znajdują się na playlistach z tym ustawieniem.

en: If you are broadcasting using AutoDJ, enter the source password here.
pl_PL: Jeśli nadajesz z wykorzystaniem autopilota, podaj tutaj hasło źródła.

en: If you are broadcasting using AutoDJ, enter the source username here. This may be blank.
pl_PL: Jeśli nadajesz z wykorzystaniem autopilota, podaj tutaj nazwę użytkownika źródła. Możesz zostawić puste.

en: If you're experiencing a bug or error, you can submit a GitHub issue using the link below.
pl_PL: Jeśli napotkałeś usterkę lub błąd, możesz wysłać zgłoszenie na GitHubie, korzystając z poniższego linku.

en: If your installation is constrained by CPU or memory, you can change this setting to tune the resources used by Liquidsoap.
pl_PL: Jeśli twoja instalacja jest ograniczona przez moc procesora lub ilość dostępnej pamięci, możesz zmienić to ustawienie w celu dostosowania zasobów używanych przez Liquidsoap.

en: If your Mastodon username is "@test@example.com", enter "example.com".
pl_PL: Jeśli twoja nazwa użytkownika Mastodon to "@test@example.com", wprowadź "example.com".

en: If your stream is set to advertise to YP directories above, you must specify an authorization hash. You can manage these on the Shoutcast web site.
pl_PL: Jeśli Twój strumień ma włączone rozgłaszanie do katalogów YP podanych powyżej, musisz podać hash autoryzacji. Możesz zarządzać hashami autoryzacji na stronie internetowej Shoutcast'a.

en: If your streaming software requires a specific mount point path, specify it here. Otherwise, use the default.
pl_PL: Jeśli Twoje oprogramowanie nadawcze wymaga podania określonej ścieżki punktu montowania, podaj ją tutaj. W przeciwnym razie, użyj domyślnej.

en: If your web hook requires HTTP basic authentication, provide the password here.
pl_PL: Jeśli Twój webhook wymaga podstawowego uwierzytelnienia, podaj tutaj hasło.

en: If your web hook requires HTTP basic authentication, provide the username here.
pl_PL: Jeśli Twój webhook wymaga podstawowego uwierzytelnienia HTTP, podaj tutaj nazwę użytkownika.

en: Import Changes from CSV
pl_PL: Importuj zmiany z CSV

en: Import from PLS/M3U
pl_PL: Importuj z PLS/M3U

en: Import Results
pl_PL: Importuj wyniki

en: Important: copy the key below before continuing!
pl_PL: Ważne: skopiuj poniższy klucz przed kontynuowaniem!

en: In order to install Shoutcast:
pl_PL: Aby zainstalować Shoutcast:

en: In order to install Stereo Tool:
pl_PL: Aby zainstalować Stereo Tool:

en: In order to process quickly, web hooks have a short timeout, so the responding service should be optimized to handle the request in under 2 seconds.
pl_PL: W celu szybkiego przetworzenia, webhooki mają krótki limit czasu, tak więc usługa odpowiadająca powinna być zoptymalizowana, aby obsłużyć żądanie w ciągu 2 sekund.

en: Include in On-Demand Player
pl_PL: Dołącz do odtwarzacza na żądanie

en: Indefinitely
pl_PL: Nieokreślony

en: Indicates the presence of explicit content (explicit language or adult content). Apple Podcasts displays an Explicit parental advisory graphic for your episode if turned on. Episodes containing explicit material aren't available in some Apple Podcasts territories.
pl_PL: Wskazuje na obecność nieodpowiednich treści (wulgarny język lub treści dla dorosłych). Jeśli jest to włączone, wówczas Apple Podcast wyświetli stosowną informację o treściach nieodpowiednich dla młodszych odbiorców. Odcinki zawierające materiały uznawane za nieodpowiednie nie są dostępne w Apple Podcasts na niektórych obszarach.

en: Info
pl_PL: Informacje

en: Information about the current playing track will appear here once your station has started.
pl_PL: Informacje o aktualnie odtwarzanym utworze pojawią się tutaj po uruchomieniu stacji.

en: Insert
pl_PL: Wstaw

en: Install GeoLite IP Database
pl_PL: Zainstaluj bazę danych GeoLite IP

en: Install Shoutcast
pl_PL: Zainstaluj Shoutcast

en: Install Shoutcast 2 DNAS
pl_PL: Zainstaluj Shoutcast 2 DNAS

en: Install Stereo Tool
pl_PL: Zainstaluj Stereo Tool

en: Instructions
pl_PL: Instrukcje

en: Internal notes or comments about the user, visible only on this control panel.
pl_PL: Wewnętrzne uwagi lub komentarze na temat użytkownika, widoczny tylko na panelu sterowania.

en: International Standard Recording Code, used for licensing reports.
pl_PL: Międzynarodowy kod ISRC, używany dla licencjonowanych raportów.

en: Interrupt other songs to play at scheduled time.
pl_PL: Przerywaj inne utwory, by odtworzyć w ustalonym czasie.

en: IP Address Source
pl_PL: Źródło adresu IP

en: IP Geolocation is used to guess the approximate location of your listeners based on the IP address they connect with. Use the free built-in IP Geolocation library or enter a license key on this page to use MaxMind GeoLite.
pl_PL: Geolokalizacja IP jest używana do odgadnięcia przybliżonej lokalizacji słuchaczy w oparciu o adres IP, z którego się łączą. Użyj darmowej wbudowanej biblioteki Geolokalizacji IP lub wprowadź klucz licencyjny na tej stronie, aby użyć MaxMind GeoLite.

en: Is Public
pl_PL: Publiczny

en: Is Published
pl_PL: Opublikowany

en: Items per page
pl_PL: Ilość elementów na stronie

en: Jingle Mode
pl_PL: Tryb Dżingla

en: Language
pl_PL: Język

en: Last 14 Days
pl_PL: Ostatnie 14 dni

en: Last 2 Years
pl_PL: Ostatnie 2 lata

en: Last 24 Hours
pl_PL: Ostatnie 24 godziny

en: Last 30 Days
pl_PL: Ostatnie 30 dni

en: Last 60 Days
pl_PL: Ostatnie 60 dni

en: Last 7 Days
pl_PL: Ostatnie 7 dni

en: Last Modified
pl_PL: Ostatnio zmodyfikowane

en: Last Month
pl_PL: Ostatni miesiąc

en: Last Processed Time
pl_PL: Czas ostatniego przetworzenia

en: Last Run
pl_PL: Ostatnie uruchomienie

en: Last run:
pl_PL: Ostatnie uruchomienie:

en: Last Year
pl_PL: Ostatni rok

en: Last.fm API Key
pl_PL: Klucz API Last.fm

en: Latest Update
pl_PL: Najnowsza aktualizacja

en: Learn about Advanced Playlists
pl_PL: Dowiedz się więcej o Zaawansowanych playlistach

en: Learn more about AutoCue
pl_PL: Dowiedz się więcej o AutoCue

en: Learn More about Post-processing CPU Impact
pl_PL: Dowiedz się więcej o wpływie postprodukcji na CPU

en: Learn more about release channels in the AzuraCast docs.
pl_PL: Dowiedz się więcej o kanałach wydawniczych w dokumentacji AzuraCast.

en: Learn more about this header.
pl_PL: Dowiedz się więcej o tym nagłówku.

en: Leave blank to automatically generate a new password.
pl_PL: Pozostaw puste, aby automatycznie wygenerować nowe hasło.

en: Leave blank to play on every day of the week.
pl_PL: Pozostaw puste, aby grać każdego dnia tygodnia.

en: Leave blank to use the current password.
pl_PL: Pozostaw puste, aby użyć bieżącego hasła.

en: Leave blank to use the default Telegram API URL (recommended).
pl_PL: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego adresu API Telegram (zalecane).

en: Length
pl_PL: Długość

en: Let's get started by creating your Super Administrator account.
pl_PL: Zacznijmy od utworzenia Twojego konta super administratora.

en: LetsEncrypt provides simple, free SSL certificates allowing you to secure traffic through your control panel and radio streams.
pl_PL: LetsEncrypt zapewnia łatwe w instalacji i bezpłatne certyfikaty SSL, co pozwala zabezpieczyć ruch przez panel sterowania i strumienie radiowe.

en: Light
pl_PL: Jasny

en: Like our software?
pl_PL: Podoba ci się nasze oprogramowanie?

en: Limited
pl_PL: Ograniczony

en: LiquidSoap is currently shuffling from %{songs} and %{playlists}.
pl_PL: Obecnie LiquidSoap losuje spośród %{songs} i %{playlists}.

en: Liquidsoap Performance Tuning
pl_PL: Dostrajanie wydajności Liquidsoap

en: List one IP address or group (in CIDR format) per line.
pl_PL: Podaj jeden adres IP lub grupę (w formacie CIDR) na wiersz.

en: List one user agent per line. Wildcards (*) are allowed.
pl_PL: Wpisz po jednym agencie na linijkę. Dozwolone są znaki wieloznaczne (*).

en: Listener Analytics Collection
pl_PL: Zbiór analiz danych o słuchaczach

en: Listener Gained
pl_PL: Zyskani słuchacze

en: Listener History
pl_PL: Historia słuchaczy

en: Listener Lost
pl_PL: Utraceni słuchacze

en: Listener Report
pl_PL: Raport o słuchaczach

en: Listener Request
pl_PL: Żądania słuchaczy

en: Listener Type
pl_PL: Typy słuchaczy

en: Listeners
pl_PL: Słuchacze

en: Listeners by Day
pl_PL: Słuchacze według dnia

en: Listeners by Day of Week
pl_PL: Słuchaczy przez dzień tygodnia

en: Listeners by Hour
pl_PL: Słuchacze według godziny

en: Listeners by Listening Time
pl_PL: Słuchacze według czasu słuchania

en: Listeners By Time Period
pl_PL: Słuchacze wg okresu czasu

en: Listeners Per Station
pl_PL: Słuchaczy na stacji

en: Listening Time
pl_PL: Czas słuchania

en: Live
pl_PL: Na żywo

en: Live Broadcast Recording Bitrate (kbps)
pl_PL: Bitrate nagrania transmisji na żywo (kbps)

en: Live Broadcast Recording Format
pl_PL: Format zapisu transmisji na żywo

en: Live Listeners
pl_PL: Słuchacze na żywo

en: Live Recordings Storage Location
pl_PL: Lokalizacja zapisu nagrań transmisji na żywo

en: Live Streamer:
pl_PL: Nadający na żywo:

en: Live Streamer/DJ Connected
pl_PL: Streamer/DJ połączony

en: Live Streamer/DJ Disconnected
pl_PL: Streamer/DJ rozłączony

en: Live Streaming
pl_PL: Strumieniowanie na żywo

en: Load Average
pl_PL: Średnie obciążenie

en: Loading
pl_PL: Ładowanie

en: Local
pl_PL: Lokalny

en: Local Broadcasting Service
pl_PL: Lokalna usługa nadawania

en: Local Filesystem
pl_PL: Lokalny system plików

en: Local IP (Default)
pl_PL: Lokalne IP (domyślnie)

en: Local Streams
pl_PL: Strumienie lokalne

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Log In
pl_PL: Zaloguj

en: Log Output
pl_PL: Zapisuj wynik w dzienniku

en: Log Viewer
pl_PL: Podgląd dziennika

en: Logs
pl_PL: Logi

en: Logs by Station
pl_PL: Dzienniki według stacji

en: Loop Once
pl_PL: Zapętl raz

en: Main Message Content
pl_PL: Zawartość wiadomości

en: Make HLS Stream Default in Public Player
pl_PL: Ustaw strumień HLS jako domyślny w publicznym odtwarzaczu

en: Make the selected media play immediately, interrupting existing media
pl_PL: Odtwórz wybrane multimedia natychmiast, przerywając to, co jest aktualnie nadawane

en: Manage
pl_PL: Zarządzanie

en: Manage Avatar
pl_PL: Zarządzaj awatarem

en: Manage SFTP Accounts
pl_PL: Zarządzaj kontami SFTP

en: Manage Stations
pl_PL: Zarządzanie stacjami

en: Manual AutoDJ Mode
pl_PL: Ręczny tryb AutoDJ

en: Manual Updates
pl_PL: Aktualizacje ręczne

en: Manually Add Episodes
pl_PL: Ręcznie dodaj odcinki

en: Manually define how this playlist is used in Liquidsoap configuration.
pl_PL: Ręcznie zdefiniuj jak ta playlista jest używana w konfiguracji Liquidsoap.

en: Master_me is an open-source automatic mastering plugin for streaming, podcasts and Internet radio.
pl_PL: Master_me jest otwartoźródłową automatyczną wtyczką dla strumieniowania, podcastów i radia internetowego.

en: Master_me Loudness Target (LUFS)
pl_PL: Głośność docelowa Master_me (LUFS)

en: Master_me Post-processing
pl_PL: Postprodukcja w Master_me

en: Master_me Preset
pl_PL: Preset Master_me

en: Master_me Project Homepage
pl_PL: Strona domowa projektu Master_me

en: Mastodon Account Details
pl_PL: Szczegóły konta Mastodon

en: Mastodon Instance URL
pl_PL: URL instancji Mastodon

en: Mastodon Post
pl_PL: Post na Mastodonie

en: Matched
pl_PL: Dopasowane

en: Matomo Analytics Integration
pl_PL: Integracja z Matomo Analytics

en: Matomo API Token
pl_PL: Token API Matomo

en: Matomo Installation Base URL
pl_PL: Podstawowy URL instalacji Matomo

en: Matomo Site ID
pl_PL: ID strony w Matomo

en: Max Listener Duration
pl_PL: Maksymalny czas słuchania dla pojedynczego słuchacza

en: Max. Connected Time
pl_PL: Max. czas połączenia

en: Maximum Listeners
pl_PL: Maksymalna liczba słuchaczy

en: Maximum number of total listeners across all streams. Leave blank to use the default.
pl_PL: Maksymalna liczba wszystkich słuchaczy we wszystkich strumieniach. Pozostaw puste, aby użyć domyślnej wartości.

en: MaxMind Developer Site
pl_PL: Strona developera MaxMind

en: MaxMind License Key
pl_PL: Klucz licencyjny MaxMind

en: Measurement ID
pl_PL: Identyfikator pomiaru

en: Measurement Protocol API Secret
pl_PL: Sekretny kod protokołu pomiarowego API

en: Media
pl_PL: Multimedia

en: Media File
pl_PL: Plik multimedialny

en: Media Storage Location
pl_PL: Lokalizacja przechowywania mediów

en: Memory
pl_PL: Pamięć

en: Memory Stats Help
pl_PL: Statystyki pamięci - pomoc

en: Merge playlist to play as a single track.
pl_PL: Scal playlistę, aby odtworzyć jako pojedynczy utwór.

en: Message Body
pl_PL: Treść wiadomości

en: Message Body on Song Change
pl_PL: Treść wiadomości przy zmianie utworu

en: Message Body on Song Change with Streamer/DJ Connected
pl_PL: Treść wiadomości o zmianie utworu przy podłączonym Stramerze/DJ

en: Message Body on Station Offline
pl_PL: Treść wiadomości w trybie offline

en: Message Body on Station Online
pl_PL: Treść wiadomości przy przejściu stacji w tryb online

en: Message Body on Streamer/DJ Connect
pl_PL: Treść wiadomości przy podłączeniu się Streamera/DJ

en: Message Body on Streamer/DJ Disconnect
pl_PL: Treść wiadomości przy rozdłączeniu się Streamera/DJ

en: Message Customization Tips
pl_PL: Porady dotyczące dostosowania wiadomości

en: Message parsing mode
pl_PL: Tryb przetwarzania wiadomości

en: Message Queues
pl_PL: Kolejki wiadomości

en: Message Recipient(s)
pl_PL: Odbiorca(y) wiadomości

en: Message Subject
pl_PL: Temat wiadomości

en: Message Visibility
pl_PL: Widoczność wiadomości

en: Metadata updated.
pl_PL: Metadane zaktualizowane.

en: Microphone
pl_PL: Mikrofon

en: Microphone Source
pl_PL: Źródło mikrofonu

en: Min. Connected Time
pl_PL: Min. czas połączenia

en: Minute of Hour to Play
pl_PL: Odtwarzanie w podanej minucie godziny

en: Mixer
pl_PL: Mikser

en: Mobile
pl_PL: Urządzenie mobilne

en: Modified
pl_PL: Zmodyfikowano

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: More
pl_PL: Więcej

en: Most hosting providers will put more Virtual Machines (VPSes) on a server than the hardware can handle when each VM is running at full CPU load. This is called over-provisioning, which can lead to other VMs on the server "stealing" CPU time from your VM and vice-versa.
pl_PL: Większość dostawców hostingu umieszcza na pojedynczym serwerze więcej maszyn wirtualnych (VPS), niż pozwala na to sprzęt w momencie gdy każdy VPS używa pełni przydzielonej mu mocy procesora. Nazywa się to nadmiernym dostarczaniem (z ang. over-provisioning) i może to doprowadzić do "wykradania" czasu CPU z Twojego VPS-a i vice-versa.

en: Most Played Songs
pl_PL: Najczęściej odtwarzane utwory

en: Most Recent Backup Log
pl_PL: Najświeższy dziennik kopii zapasowej

en: Mount Name:
pl_PL: Nazwa montowania:

en: Mount Point URL
pl_PL: URL punktu montowania

en: Mount Points
pl_PL: Punkty montowania

en: Mount points are how listeners connect and listen to your station. Each mount point can be a different audio format or quality. Using mount points, you can set up a high-quality stream for broadband listeners and a mobile stream for phone users.
pl_PL: Punkty montowania umożliwiają słuchaczom połączenie się i słuchanie stacji. Każdy punkt może mieć inny format i jakość dźwięku. Wykorzystując punkty montowania, możesz ustawić wysokiej jakości strumień dla użytkowników szerokopasmowego Internetu oraz strumień mobilny dla słuchających w smartfonach.

en: Move
pl_PL: Przenieś

en: Move %{ num } File(s) to
pl_PL: Przenieś %{ num } plik(i) do

en: Move Down
pl_PL: Przesuń w dół

en: Move to Bottom
pl_PL: Przesuń na sam dół

en: Move to Directory
pl_PL: Przenieś do katalogu

en: Move to Top
pl_PL: Przesuń na samą górę

en: Move Up
pl_PL: Przesuń w górę

en: Music Files
pl_PL: Pliki muzyczne

en: Music General
pl_PL: Muzyka ogólnie

en: Must match new password.
pl_PL: Musi pasować do nowego hasła.

en: Mute
pl_PL: Wycisz

en: My Account
pl_PL: Moje konto

en: N/A
pl_PL: Nie dotyczy

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: name@example.com
pl_PL: ktoś@domena.pl

en: Name/Type
pl_PL: Nazwa/Typ

en: Need Help?
pl_PL: Potrzebujesz pomocy?

en: Network Interfaces
pl_PL: Interfejsy sieciowe

en: Never run
pl_PL: Nigdy nie uruchamiane

en: New Directory
pl_PL: Nowy katalog

en: New directory created.
pl_PL: Nowy katalog utworzony.

en: New File Name
pl_PL: Nazwa nowego pliku

en: New Folder
pl_PL: Nowy folder

en: New Key Generated
pl_PL: Wygenerowano nowy klucz

en: New Password
pl_PL: Nowe Hasło

en: New Playlist
pl_PL: Nowa lista odtwarzania

en: New Playlist Name
pl_PL: Nazwa Nowej Playlisty

en: New Station Description
pl_PL: Opis nowej stacji

en: New Station Name
pl_PL: Nazwa nowej stacji

en: Next Run
pl_PL: Następne uruchomienie

en: No
pl_PL: Nie

en: No AutoDJ Enabled
pl_PL: Żaden autopilot nie jest aktywowany

en: No files selected.
pl_PL: Nie wybrano plików.

en: No Limit
pl_PL: Bez limitu

en: No Match
pl_PL: Brak dopasowania

en: No other program can be using this port. Leave blank to automatically assign a port.
pl_PL: Żaden inny program nie może korzystać z tego portu. Pozostaw puste, aby automatycznie przypisać port.

en: No Post-processing
pl_PL: Bez postprodukcji

en: No records to display.
pl_PL: Brak rekordów do wyświetlenia.

en: No records.
pl_PL: Brak rekordów.

en: None
pl_PL: Brak

en: Normal Mode
pl_PL: Tryb normalny

en: Not Played
pl_PL: Nie odtwarzane

en: Not Run
pl_PL: Nie uruchomiono

en: Not Running
pl_PL: Nie uruchomiono

en: Not Scheduled
pl_PL: Nie zaplanowane

en: Note that restoring a backup will clear your existing database. Never restore backup files from untrusted users.
pl_PL: Miej na uwadze, że przywrócenie kopii zapasowej wyczyści Twoją obecną bazę danych. Nigdy nie przywracaj kopii zapasowych pochodzących od użytkowników, którym nie ufasz.

en: Note that Stereo Tool can be resource-intensive for both CPU and Memory. Please ensure you have sufficient resources before proceeding.
pl_PL: Miej na uwadze, że Stereo Tool może być zasobożerny zarówno dla procesora, jak i dla pamięci. Upewnij się, że masz wystarczające zasoby przed kontynuowaniem.

en: Note: If your media metadata has UTF-8 characters, you should use a spreadsheet editor that supports UTF-8 encoding, like OpenOffice.
pl_PL: Uwaga: Jeśli twoje media metadane mają znaki UTF-8, powinieneś użyć edytora arkusza kalkulacyjnego, który obsługuje kodowanie UTF-8, na przykład OpenOffice.

en: Note: the port after this one will automatically be used for legacy connections.
pl_PL: Uwaga: port następujący po tym porcie będzie automatycznie używany do połączeń przy pomocy starszego oprogramowania.

en: Note: This should be the public-facing homepage of the radio station, not the AzuraCast URL. It will be included in broadcast details.
pl_PL: Uwaga: Powinna to być dostępna publicznie strona główna radiostacji, nie adres URL AzuraCast. Będzie ona zawarta w szczegółach nadawania.

en: Notes
pl_PL: Notatki

en: Notice
pl_PL: Uwaga

en: Now
pl_PL: Teraz

en: Now Playing
pl_PL: Teraz
    Odtwarzane

en: Now playing on %{ station }:
pl_PL: Teraz odtwarzane na %{ station }:

en: Now playing on %{ station }: %{ title } by %{ artist } with your host, %{ dj }! Tune in now: %{ url }
pl_PL: Teraz odtwarzane w %{ station }: %{ title } autorstwa %{ artist } z Twoim prezenterem, %{ dj }! Słuchaj teraz: %{ url }

en: Now playing on %{ station }: %{ title } by %{ artist }! Tune in now: %{ url }
pl_PL: Teraz odtwarzane na %{ station }: %{ title } z repertuaru %{ artist }! Włącz teraz: %{ url }

en: Now playing on %{ station }: %{ title } by %{ artist }! Tune in now.
pl_PL: Teraz odtwarzane w %{ station }: %{ title } z repertuaru %{ artist }! Włącz teraz.

en: NowPlaying API Response
pl_PL: Odpowiedź NowPlaying API

en: Number of Backup Copies to Keep
pl_PL: Liczba kopii zapasowych przechowywanych na dysku

en: Number of Minutes Between Plays
pl_PL: Liczba minut między odtwarzaniem

en: Number of seconds to overlap songs.
pl_PL: Długość nakładania się utworów w sekundach.

en: Number of Songs Between Plays
pl_PL: Liczba utworów między odtworzeniami

en: Number of Visible Recent Songs
pl_PL: Liczba widocznych ostatnio nadawanych utworów

en: On the Air
pl_PL: W eterze

en: On-Demand
pl_PL: Na żądanie

en: On-Demand Media
pl_PL: Media na żądanie

en: On-Demand Streaming
pl_PL: Strumieniowanie na żądanie

en: Once per %{minutes} Minutes
pl_PL: Raz na %{minutes} minut

en: Once per %{songs} Songs
pl_PL: Raz na %{songs} utworów

en: Once per Hour
pl_PL: Raz na godzinę

en: Once per Hour (at %{minute})
pl_PL: Raz na godzinę (w %{minute})

en: Once per x Minutes
pl_PL: Raz na x minut

en: Once per x Songs
pl_PL: Raz na x utworów

en: Once these steps are completed, enter the "Access Token" from the application's page into the field below.
pl_PL: Kiedy te kroki zostaną ukończone, wprowadź "Token dostępu" ze strony aplikacji w polu znajdującym poniżej.

en: One important note on I/O Wait is that it can indicate a bottleneck or problem but also may be completely meaningless, depending on the workload and general available resources. A constantly high I/O Wait should prompt further investigation with more sophisticated tools.
pl_PL: Ważną rzeczą odnoszącą się do Oczekiwania Wejścia/Wyjścia (I/O Wait) jest to, że może to wskazywać na wąskie gardło lub inny problem, równie dobrze może jednak nie mieć żadnego znaczenia, a zależy to od obciążenia i ogólnie od dostępnych zasobów. Nieustannie wysokie wartości Oczekiwania Wejścia/Wyjścia powinny zmotywować cię do przeprowadzenia inspekcji z użyciem wyspecjalizowanych narzędzi.

en: Only collect aggregate listener statistics
pl_PL: Zbieraj tylko zbiorcze statystyki słuchalności

en: Only loop through playlist once.
pl_PL: Tylko jeden raz przez playlistę.

en: Only play one track at scheduled time.
pl_PL: Odtwarzaj tylko jeden utwór w zaplanowanym czasie.

en: Only Post Once Every...
pl_PL: Publikuj tylko raz na...

en: Operation
pl_PL: Operacja

en: Optional: HTTP Basic Authentication Password
pl_PL: Opcjonalnie: Hasło uwierzytelniania podstawowego HTTP

en: Optional: HTTP Basic Authentication Username
pl_PL: Opcjonalne: Nazwa użytkownika podstawowego uwierzytelnienia HTTP

en: Optional: Request Timeout (Seconds)
pl_PL: Opcjonalnie: Limit czasu żądania (w sekundach)

en: Optionally list this episode as part of a season in some podcast aggregators.
pl_PL: Opcjonalnie wyświetla ten odcinek jako część sezonu w niektórych agregatorach podcastów.

en: Optionally select an ID3v2 metadata field that, if present, will be used to set this field's value.
pl_PL: Opcjonalnie wybierz pole metadanych ID3v2 (jeśli są), które zostanie użyte do ustawienia wartości tego pola.

en: Optionally set a specific episode number in some podcast aggregators.
pl_PL: Opcjonalnie ustaw określony numer odcinka w niektórych agregatorach podcastów.

en: Optionally specify a short URL-friendly name, such as "my_station_name", that will be used in this station's URLs. Leave this field blank to automatically create one based on the station name.
pl_PL: Opcjonalnie można określić krótką nazwę przyjaznego adresu URL, taką jak "my_station_name", która będzie używana w adresach URL tej stacji. Pozostaw to pole puste, aby automatycznie utworzyć URL'a w oparciu o nazwę stacji.

en: Optionally specify an API-friendly name, such as "field_name". Leave this field blank to automatically create one based on the name.
pl_PL: Opcjonalnie zdefiniuj nazwę przyjazną dla API, jak na przykład "field_name". Pozostaw puste, aby automatycznie wygenerować nazwę w oparciu o podaną wcześniej.

en: Optionally supply an API token to allow IP address overriding.
pl_PL: Opcjonalnie podaj token API, aby umożliwić nadpisywanie adresu IP.

en: Optionally supply SSH public keys this user can use to connect instead of a password. Enter one key per line.
pl_PL: Opcjonalnie podaj klucze publiczne SSH, jakich ten użytkownik może używać do łączenia się zamiast hasła. Wprowadź każdy klucz w osobnej linii.

en: or
pl_PL: lub

en: Original Path
pl_PL: Pierwotna ścieżka

en: Other Remote URL (File, HLS, etc.)
pl_PL: Inny zdalny adres URL (plik, HLS, itp.)

en: Owner
pl_PL: Właściciel

en: Page
pl_PL: Strona

en: Passkey Authentication
pl_PL: Autoryzacja kluczem prywatnym

en: Passkey Nickname
pl_PL: Nazwa klucza prywatnego

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password:
pl_PL: Hasło:

en: Paste the generated license key into the field on this page.
pl_PL: Wklej wygenerowany klucz licencyjny do pola na tej stronie.

en: Path/Suffix
pl_PL: Ścieżka/Sufix

en: Pending Requests
pl_PL: Oczekujące prośby

en: Permissions
pl_PL: Uprawnienia

en: Play
pl_PL: Odtwórz

en: Play Now
pl_PL: Odtwórz teraz

en: Play once every $x minutes.
pl_PL: Odtwarzaj raz na $x minut.

en: Play once every $x songs.
pl_PL: Odtwarzaj co $x utworów.

en: Play once per hour at the specified minute.
pl_PL: Odtwarzaj raz na godzinę w określonej minucie.

en: Playback Queue
pl_PL: Kolejka odtwarzania

en: Playing Next
pl_PL: Następne w kolejce

en: Playlist
pl_PL: Lista odtwarzania

en: Playlist (M3U/PLS) URL
pl_PL: URL playlisty (M3U/PLS)

en: Playlist 1
pl_PL: Lista odtwarzania 1

en: Playlist 2
pl_PL: Lista odtwarzania 2

en: Playlist Name
pl_PL: Nazwa listy odtwarzania

en: Playlist order set.
pl_PL: Kolejność playlisty ustawiona.

en: Playlist queue cleared.
pl_PL: Kolejka playlisty wyczyszczona.

en: Playlist successfully applied to folders.
pl_PL: Playlista została pomyślnie zastosowana do folderów.

en: Playlist Type
pl_PL: Typ listy odtwarzania

en: Playlist Weight
pl_PL: Waga listy odtwarzania

en: Playlist-Based
pl_PL: Oparte na liście odtwarzania

en: Playlist-Based Podcast
pl_PL: Podcast oparty na liście odtwarzania

en: Playlist-based podcasts will automatically sync with the contents of a playlist, creating new podcast episodes for any media added to the playlist.
pl_PL: Podcasty oparte na liście odtwarzania będą automatycznie synchronizowane z zawartością playlisty, tworząc nowe odcinki podcastów dla wszystkich mediów dodanych do listy odtwarzania.

en: Playlist:
pl_PL: Lista odtwarzania:

en: Playlists
pl_PL: Listy odtwarzania

en: Playlists cleared for selected files:
pl_PL: Playlisty wyczyszczone dla wybranych plików:

en: Playlists updated for selected files:
pl_PL: Playlisty zaktualizowane dla wybranych plików:

en: Plays
pl_PL: Odtwarzaj

en: Please log in to continue.
pl_PL: Proszę, zaloguj się, aby kontynuować.

en: Podcast media should be in the MP3 or M4A (AAC) format for the greatest compatibility.
pl_PL: Podcast powinien być w formacie MP3 lub M4A (AAC), aby zapewnić jak największą kompatybilność.

en: Podcast Title
pl_PL: Tytuł Podcastu

en: Podcasts
pl_PL: Podcasty

en: Podcasts Storage Location
pl_PL: Lokalizacja Przechowywania Podcastów

en: Powered by
pl_PL: Wspierane przez

en: Powered by AzuraCast
pl_PL: Wspierane przez AzuraCast

en: Prefer Browser URL (If Available)
pl_PL: Preferuj URL przeglądarki (jeśli dostępne)

en: Prefer System Default
pl_PL: Użyj domyślnych ustawień systemowych

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Privacy
pl_PL: Prywatność

en: Profile
pl_PL: Profil

en: Programmatic Name
pl_PL: Nazwa programowa

en: Provide a valid license key from Thimeo. Functionality is limited without a license key.
pl_PL: Podaj ważny klucz licencyjny z Thimeo. Bez klucza licencyjnego funkcjonalność jest ograniczona.

en: Public
pl_PL: Publiczne

en: Public Page
pl_PL: Strona Publiczna

en: Public Page Background
pl_PL: Tło strony publicznej

en: Public Pages
pl_PL: Strony publiczne

en: Publish At
pl_PL: Data publikacji

en: Publish to "Yellow Pages" Directories
pl_PL: Opublikuj w katalogach "Yellow Pages"

en: Queue
pl_PL: Zakolejkuj

en: Queue the selected media to play next
pl_PL: Dodaj wybrany plik do kolejki utworów do odtworzenia

en: Radio Player
pl_PL: Odtwarzacz radiowy

en: Radio.de API Key
pl_PL: Klucz API Radio.de

en: Radio.de Broadcast Subdomain
pl_PL: Poddomena nadawania w Radio.de

en: RadioRed Organization API Key
pl_PL: Klucz API organizacji RadioRed

en: RadioReg Webhook URL
pl_PL: Webhook URL RadioReg

en: Random
pl_PL: Losowo

en: Ready to start broadcasting? Click to start your station.
pl_PL: Gotów by rozpocząć nadawanie? Kliknij, aby uruchomić stację.

en: Received
pl_PL: Otrzymano

en: Record Live Broadcasts
pl_PL: Nagrywaj transmisje na żywo

en: Recover Account
pl_PL: Odzyskaj konto

en: Refresh
pl_PL: Odśwież

en: Refresh rows
pl_PL: Odśwież wiersze

en: Relay Stream URL
pl_PL: Adres URL przekazania strumienia

en: Release Channel
pl_PL: Kanał Wydawniczy

en: Reload
pl_PL: Przeładuj

en: Reload Configuration
pl_PL: Przeładuj konfigurację

en: Reload to Apply Changes
pl_PL: Przeładuj, aby zastosować zmiany

en: Reloading broadcasting will not disconnect your listeners.
pl_PL: Przeładowanie nadawania nie rozłączy twoich słuchaczy.

en: Remember me
pl_PL: Zapamiętaj mnie

en: Remote
pl_PL: Zdalny

en: Remote Playback Buffer (Seconds)
pl_PL: Bufor zdalnego odtwarzania (w sekundach)

en: Remote Relays
pl_PL: Zdalne relaye

en: Remote relays let you work with broadcasting software outside this server. Any relay you include here will be included in your station's statistics. You can also broadcast from this server to remote relays.
pl_PL: Zdalne relaye pozwalają na pracę z oprogramowaniem nadawczym poza niniejszym serwerem. Każdy podany tutaj relay będzie ujęty w statystykach Twojej stacji. Możesz również nadawać z tego serwera na zewnętrzne relaye.

en: Remote Station Administrator Password
pl_PL: Hasło zdalnego administratora stacji

en: Remote Station Listening Mountpoint/SID
pl_PL: Punkt montowania/SID odsłuchu zdalnej stacji

en: Remote Station Listening URL
pl_PL: URL do słuchania stacji zdalnej

en: Remote Station Source Mountpoint/SID
pl_PL: Punkt montowania lub SID źródła zdalnej stacji

en: Remote Station Source Password
pl_PL: Hasło źródła stacji zdalnej

en: Remote Station Source Port
pl_PL: Port źródłowy zdalnej stacji

en: Remote Station Source Username
pl_PL: Nazwa użytkownika zdalnej stacji

en: Remote Station Type
pl_PL: Typ zdalnej stacji

en: Remote URL
pl_PL: Zdalny URL

en: Remote URL Playlist
pl_PL: URL zdalnej listy odtwarzania

en: Remote URL Type
pl_PL: Typ zdalnego adresu URL

en: Remote: Dropbox
pl_PL: Zdalny: Dropbox

en: Remote: S3 Compatible
pl_PL: Zdalne: Kompatybilny S3

en: Remote: SFTP
pl_PL: Zdalny: SFTP

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove any extra metadata (fade points, cue points, etc.) from the selected media
pl_PL: Usuń dodatkowe metadane (punkty przenikania, punkty początku/końca, itp.) z wybranych mediów

en: Remove Key
pl_PL: Usuń klucz

en: Rename
pl_PL: Zmień nazwę

en: Rename File/Directory
pl_PL: Zmień nazwę pliku/katalogu

en: Reorder
pl_PL: Zmień kolejność

en: Reorder Playlist
pl_PL: Zmień kolejność playlisty

en: Repeat
pl_PL: Powtórz

en: Replace Album Cover Art
pl_PL: Zastąp okładkę albumu

en: Reports
pl_PL: Raporty

en: Reprocess
pl_PL: Przetwórz ponownie

en: Request
pl_PL: Żądanie

en: Request a Song
pl_PL: Żądanie utworu

en: Request History
pl_PL: Historia próśb

en: Request Last Played Threshold (Minutes)
pl_PL: Próg żądań dla listy ostatnio odtwarzanych utworów (w minutach)

en: Request Minimum Delay (Minutes)
pl_PL: Minimalne opóźnienie między żądaniami (w minutach)

en: Request Song
pl_PL: Żądanie utworu

en: Requester IP
pl_PL: Adres IP żądającego

en: Requests
pl_PL: Żądania

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Reshuffle
pl_PL: Przetasuj ponownie

en: Restart
pl_PL: Uruchom ponownie

en: Restart Broadcasting
pl_PL: Ponowne uruchomienie nadawania

en: Restarting broadcasting will briefly disconnect your listeners.
pl_PL: Ponowne uruchomienie nadawania spowoduje krótkotrwałe rozłączenie słuchaczy.

en: Restarting broadcasting will rewrite all configuration files and restart all services.
pl_PL: Ponowne uruchomienie nadawania spowoduje nadpisanie wszystkich plików konfiguracyjnych i ponowne uruchomienie wszystkich usług.

en: Restoring Backups
pl_PL: Przywracanie kopii zapasowych

en: Reverse Proxy (X-Forwarded-For)
pl_PL: Proxy Odwrotne (X-Forwarded-For)

en: Role Name
pl_PL: Nazwa roli

en: Roles
pl_PL: Role

en: Roles & Permissions
pl_PL: Role i uprawnienia

en: Rolling Release
pl_PL: Wydanie Rolling Release

en: RSS Feed
pl_PL: Kanał RSS

en: Run Automatic Nightly Backups
pl_PL: Uruchom automatyczne nocne tworzenie kopii zapasowych

en: Run Manual Backup
pl_PL: Uruchom ręczne tworzenie kopii zapasowej

en: Run Task
pl_PL: Uruchom zadanie

en: Running
pl_PL: Uruchomione

en: Sample Rate
pl_PL: Częstotliwość próbkowania

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save and Continue
pl_PL: Zapisz i kontynuuj

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Save Changes first
pl_PL: Najpierw zapisz zmiany

en: Schedule
pl_PL: Harmonogram

en: Schedule View
pl_PL: Widok harmonogramu

en: Scheduled
pl_PL: Zaplanowane

en: Scheduled Backup Time
pl_PL: Zaplanowany czas tworzenia kopii zapasowych

en: Scheduled Play Days of Week
pl_PL: Zaplanuj granie w dni tygodnia

en: Scheduled playlists and other timed items will be controlled by this time zone.
pl_PL: Zaplanowane playlisty i inne elementy związane z czasem będą kontrolowane przez tę strefę czasową.

en: Scheduled Time #%{num}
pl_PL: Zaplanowany czas #%{num}

en: Scheduling
pl_PL: Planowanie

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Season Number
pl_PL: Numer Sezonu

en: Seconds from the start of the song that the AutoDJ should start playing.
pl_PL: Sekund od początku utworu, który autopilot powinien zacząć odtwarzać.

en: Seconds from the start of the song that the AutoDJ should stop playing.
pl_PL: Sekund od początku utworu, który autopilot powinien przestać odtwarzać.

en: Seconds from the start of the song that the next song should begin when fading. Leave blank to use the system default.
pl_PL: Sekundy od początku utworu, który powinien się rozpoczynać podczas zanikania. Pozostaw puste, aby użyć domyślnej wartości systemowej.

en: Secret Key
pl_PL: Tajny klucz

en: Security
pl_PL: Bezpieczeństwo

en: Security & Privacy
pl_PL: Bezpieczeństwo i prywatność

en: See the Telegram documentation for more details.
pl_PL: Więcej szczegółów znajduje się w dokumentacji Telegramu.

en: See the Telegram Documentation for more details.
pl_PL: Więcej szczegółów znajduje się w dokumentacji Telegramu.

en: Seek
pl_PL: Szukaj

en: Segment Length (Seconds)
pl_PL: Długość segmentu (w sekundach)

en: Segments in Playlist
pl_PL: Segmenty w playliście

en: Segments Overhead
pl_PL: Nadmiarowe segmenty (segments overhead)

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Select a theme to use as a base for station public pages and the login page.
pl_PL: Wybierz skórkę do zastosowania dla publicznych stron stacji radiowych oraz na stronie logowania.

en: Select All Rows
pl_PL: Zaznacz wszystkie wiersze

en: Select an option here to apply post-processing using an easy preset or tool. You can also manually apply post-processing by editing your Liquidsoap configuration manually.
pl_PL: Zaznacz tutaj opcję, aby zastosować postprodukcję przy użyciu prostego presetu lub narzędzia. Możesz również ręcznie zastosować postprodukcję poprzez ręczną edycję konfiguracji Liquidsoap.

en: Select Configuration File
pl_PL: Wybierz plik konfiguracyjny

en: Select CSV File
pl_PL: Wybierz plik CSV

en: Select Custom Fallback File
pl_PL: Wybierz niestandardowy plik zastępczy

en: Select File
pl_PL: Wybierz plik

en: Select Intro File
pl_PL: Wybierz plik intra

en: Select Media File
pl_PL: Wybierz plik

en: Select Passkey
pl_PL: Wybierz klucz prywatny

en: Select Playlist
pl_PL: Wybierz listę odtwarzania

en: Select PLS/M3U File to Import
pl_PL: Wybierz plik PLS/M3U do importu

en: Select PNG/JPG artwork file
pl_PL: Wybierz plik okładki PNG/JPG

en: Select Row
pl_PL: Wybierz wiersz

en: Select the category/categories that best reflects the content of your podcast.
pl_PL: Wybierz kategorię/kategorie, które najlepiej odzwierciedlają zawartość podcastu.

en: Select the countries that are not allowed to connect to the streams.
pl_PL: Wybierz kraje, które nie mogą łączyć się ze strumieniami.

en: Select Web Hook Type
pl_PL: Wybierz typ webhooka

en: Selected directory:
pl_PL: Wybrany katalog:

en: Send an e-mail to specified address(es).
pl_PL: Wyślij e-mail na określony adres(y).

en: Send E-mail
pl_PL: Wyślij e-mail

en: Send song metadata changes to %{service}
pl_PL: Wysyłaj aktualizacje metadanych utworu do %{service}

en: Send song metadata changes to %{service}.
pl_PL: Wysyłaj aktualizacje metadanych utworu do %{service}.

en: Send stream listener details to Google Analytics.
pl_PL: Wyślij szczegóły słuchalności streamu do Google Analytics.

en: Send stream listener details to Matomo Analytics.
pl_PL: Wyślij szczegóły słuchalności streamu do Matomo Analytics.

en: Send Test Message
pl_PL: Wyślij wiadomość testową

en: Sender E-mail Address
pl_PL: Adres e-mail nadawcy

en: Sender Name
pl_PL: Nazwa nadawcy

en: Sequential
pl_PL: Sekwencyjny

en: Server Status
pl_PL: Status serwera

en: Server:
pl_PL: Serwer:

en: Services
pl_PL: Usługi

en: Set a maximum disk space that this storage location can use. Specify the size with unit, i.e. "8 GB". Units are measured in 1024 bytes. Leave blank to default to the available space on the disk.
pl_PL: Ustaw maksymalną przestrzeń dyskową, z której może korzystać ta lokalizacja pamięci. Określ rozmiar z jednostką, np. "8 GB". Jednostki są mierzone w 1024 bajtach. Pozostaw puste do domyślnego miejsca na dysku.

en: Set as Default Mount Point
pl_PL: Ustaw jako domyślny punkt montowania

en: Set cue and fade points using the visual editor. The timestamps will be saved to the corresponding fields in the advanced playback settings.
pl_PL: Ustaw punkty wskaźników i przenikania za pomocą edytora wizualnego. Znaczniki czasu zostaną zapisane w odpowiednich polach w zaawansowanych ustawieniach odtwarzania.

en: Set Cue In
pl_PL: Ustaw wskaźnik początku

en: Set Cue Out
pl_PL: Ustaw wskaźnik końca

en: Set Fade In
pl_PL: Ustaw płynny początek

en: Set Fade Out
pl_PL: Ustaw płynne zakończenie

en: Set Fade Start Next
pl_PL: Następnie ustaw początek punktu przenikania

en: Set longer to preserve more playback history and listener metadata for stations. Set shorter to save disk space.
pl_PL: Ustaw dłuższe, aby zachować więcej historii odtwarzania i metadanych słuchacza dla stacji. Ustaw krótsze, aby zaoszczędzić miejsce na dysku.

en: Set the length of time (seconds) a listener will stay connected to the stream. If set to 0, listeners can stay connected infinitely.
pl_PL: Ustaw maksymalny czas podłączenia słuchacza do strumienia (w sekundach). Jeśli ustawione na 0, słuchacze mogą pozostawać podłączeni przez nieograniczony czas.

en: Set to "Yes" to always use "https://" secure URLs, and to automatically redirect to the secure URL when an insecure URL is visited (HSTS).
pl_PL: Ustaw "Tak", aby zawsze używać szyfrowanego adresu URL "https://" i automatycznie przekierować do szyfrowanego adresu URL w przypadku odwiedzenia nieszyfrowanego URL.

en: Set to * to allow all sources, or specify a list of origins separated by a comma (,).
pl_PL: Ustaw * aby zezwolić na wszystkie źródła lub określić listę źródeł oddzielonych przecinkami (,).

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Setup instructions for broadcasting software are available on the AzuraCast wiki.
pl_PL: Instrukcje dotyczące instalacji oprogramowania do nadawania są dostępne na wiki AzuraCast.

en: SFTP Host
pl_PL: Host SFTP

en: SFTP Password
pl_PL: Hasło SFTP

en: SFTP Port
pl_PL: Port SFTP

en: SFTP Private Key
pl_PL: Klucz prywatny SFTP

en: SFTP Private Key Pass Phrase
pl_PL: Hasło (Pass Phrase) klucza prywatnego SFTP

en: SFTP Username
pl_PL: Nazwa użytkownika SFTP

en: SFTP Users
pl_PL: Użytkownicy SFTP

en: Share Media Storage Location
pl_PL: Współdziel lokalizację przechowywania multimediów

en: Share Podcasts Storage Location
pl_PL: Współdziel miejsce przechowywania podcastów

en: Share Recordings Storage Location
pl_PL: Współdziel miejsce przechowywania nagrań

en: Shoutcast 2 DNAS is not currently installed on this installation.
pl_PL: Shoutcast 2 DNAS nie jest obecnie zainstalowany w tej instalacji.

en: Shoutcast 2 DNAS is not free software, and its restrictive license does not allow AzuraCast to distribute the Shoutcast binary.
pl_PL: Shoutcast 2 DNAS nie jest wolnym oprogramowaniem, a jego restrykcyjna licencja nie pozwala AzuraCast na dystrybucję binarki Shoutcast.

en: Shoutcast Clients
pl_PL: Klienty ShoutCast

en: Shoutcast License ID
pl_PL: ID Licencji Shoutcast

en: Shoutcast Radio Manager
pl_PL: Menedżer Radia Shoutcast

en: Shoutcast User ID
pl_PL: ID Użytkownika Shoutcast

en: Shoutcast version "%{ version }" is currently installed.
pl_PL: Obecnie zainstalowany jest Shoutcast w wersji "%{ version }".

en: Show Charts
pl_PL: Pokaż wykresy

en: Show Credentials
pl_PL: Pokaż dane logowania

en: Show HLS Stream on Public Player
pl_PL: Pokaż strumień HLS w publicznym odtwarzaczu

en: Show new releases within your update channel on the AzuraCast homepage.
pl_PL: Pokaż nowe wydania na swoim kanale aktualizacji na stronie głównej AzuraCast.

en: Show on Public Pages
pl_PL: Pokaż na publicznych stronach

en: Show the station in public pages and general API results.
pl_PL: Umieść stację na stronach publicznych i w ogólnych wynikach API.

en: Show Update Announcements
pl_PL: Pokaż ogłoszenia aktualizacji

en: Shuffled
pl_PL: Losowane w trybie shuffle

en: Sidebar
pl_PL: Panel boczny

en: Sign In
pl_PL: Zaloguj się

en: Sign In with Passkey
pl_PL: Zaloguj się przez klucz prywatny

en: Sign Out
pl_PL: Wyloguj się

en: Site Base URL
pl_PL: Podstawowy adres URL witryny

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Skip Song
pl_PL: Pomiń utwór

en: Skip to main content
pl_PL: Skocz do treści głównej

en: Smart Mode
pl_PL: Tryb inteligentny

en: SMTP Host
pl_PL: Host SMTP

en: SMTP Password
pl_PL: Hasło SMTP

en: SMTP Port
pl_PL: Port SMTP

en: SMTP Username
pl_PL: Nazwa użytkownika SMTP

en: Social Media
pl_PL: Media społecznościowe

en: Some clients may require that you enter a port number that is either one above or one below this number.
pl_PL: Niektóre klienty mogą wymagać wprowadzenia numeru portu, który jest jeden powyżej lub jeden poniżej tego numeru.

en: Some stream licensing providers may have specific rules regarding song requests. Check your local regulations for more information.
pl_PL: Niektórzy dostawcy licencji na strumieniowanie mogą mieć szczegółowe zasady dotyczące żądań utworów. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź obowiązujące w twoim kraju przepisy.

en: Song
pl_PL: Utwór

en: Song Album
pl_PL: Album piosenki

en: Song Artist
pl_PL: Artysta

en: Song Change
pl_PL: Zmiana utworu

en: Song Change (Live Only)
pl_PL: Zmiana utworu (tylko na żywo)

en: Song Genre
pl_PL: Gatunek utworu

en: Song History
pl_PL: Historia utworów

en: Song Length
pl_PL: Długość utworu

en: Song Lyrics
pl_PL: Tekst utworu

en: Song Playback Order
pl_PL: Kolejność odtwarzania utworu

en: Song Playback Timeline
pl_PL: Historia utworów

en: Song Requests
pl_PL: Żądanie piosenki

en: Song Title
pl_PL: Tytuł utworu

en: Song-based
pl_PL: Oparte na utworach

en: Song-Based
pl_PL: Oparte na utworach

en: Song-Based Playlist
pl_PL: Lista odtwarzania oparta na utworach

en: SoundExchange Report
pl_PL: Raport SoundExchange

en: SoundExchange Royalties
pl_PL: Tantiemy SoundExchange

en: Source
pl_PL: Źródło

en: Space Used
pl_PL: Użyta przestrzeń

en: Specify a mountpoint (i.e. "/radio.mp3") or a Shoutcast SID (i.e. "2") to specify a specific stream to use for statistics or broadcasting.
pl_PL: Podaj punkt montowania (np. "/radio.mp3") lub Shoutcast SID (np. "2"), aby określić strumień do wykorzystania w statystykach lub nadawaniu.

en: Specify the minute of every hour that this playlist should play.
pl_PL: Określ minutę każdej godziny, kiedy ta playlista ma być odtwarzana.

en: Speech General
pl_PL: Treści mówione

en: SSH Public Keys
pl_PL: Klucze Publiczne SSH

en: Stable
pl_PL: Stabilny

en: Standard playlist, shuffles with other standard playlists based on weight.
pl_PL: Standardowa playlista, losowanie z innymi standardowymi playlistami na podstawie wagi.

en: Start
pl_PL: Uruchom

en: Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: Start Station
pl_PL: Uruchom stację

en: Start Streaming
pl_PL: Rozpocznij streamowanie

en: Start Time
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Station Directories
pl_PL: Katalogi stacji

en: Station Disabled
pl_PL: Stacja wyłączona

en: Station Goes Offline
pl_PL: Stacja przechodzi w tryb offline

en: Station Goes Online
pl_PL: Stacja przechodzi w tryb online

en: Station Media
pl_PL: Media stacji

en: Station Name
pl_PL: Nazwa stacji

en: Station Offline
pl_PL: Stacja Offline

en: Station Offline Display Text
pl_PL: Tekst do wyświetlenia, gdy stacja jest offline

en: Station Overview
pl_PL: Przegląd stacji

en: Station Permissions
pl_PL: Uprawnienia stacji

en: Station Podcasts
pl_PL: Podcasty stacji

en: Station Recordings
pl_PL: Nagrania stacji

en: Station Statistics
pl_PL: Statystyki stacji

en: Station Time
pl_PL: Czas stacji

en: Station Time Zone
pl_PL: Strefa czasowa stacji

en: Station-Specific Debugging
pl_PL: Debugowanie Dla Poszczególnych Stacji

en: Station(s)
pl_PL: Stacja(e)

en: Stations
pl_PL: Stacje

en: Stations using Icecast can soft-reload the station configuration, applying changes while keeping the stream broadcast running.
pl_PL: Stacje korzystające z Icecast mogą przeładować konfigurację stacji, stosując zmiany bez przerywania strumienia nadawczego.

en: Steal
pl_PL: Ukradnij

en: Steal (St)
pl_PL: Ukradnij (St)

en: Step %{step}
pl_PL: Krok %{step}

en: Step 1: Scan QR Code
pl_PL: Krok 1: Zeskanuj kod QR

en: Step 2: Verify Generated Code
pl_PL: Krok 2: Zweryfikuj wygenerowany kod

en: Steps for configuring a Mastodon application:
pl_PL: Kroki konfiguracji aplikacji Mastodon:

en: Stereo Tool documentation.
pl_PL: Dokumentacja Stereo Tool.

en: Stereo Tool Downloads
pl_PL: Strona pobierania Stereo Tool

en: Stereo Tool is a popular, proprietary tool for software audio processing. Using Stereo Tool, you can customize the sound of your stations using preset configuration files.
pl_PL: Stereo Tool jest popularnym, własnościowym narzędziem do programowego przetwarzania dźwięku. Używając Stereo Tool, możesz dostosować brzmienie swoich stacji za pomocą plików konfiguracyjnych presetów.

en: Stereo Tool is an industry standard for software audio processing. For more information on how to configure it, please refer to the
pl_PL: Stereo Tool jest branżowym standardem oprogramowania do przetwarzania dźwięku. Więcej informacji na temat konfiguracji tego narzędzia znajduje się na stronie

en: Stereo Tool is not currently installed on this installation.
pl_PL: Stereo Tool nie jest obecnie zainstalowany w tej instalacji.

en: Stereo Tool is not free software, and its restrictive license does not allow AzuraCast to distribute the Stereo Tool binary.
pl_PL: Stereo Tool nie jest darmowym oprogramowaniem, a jego restrykcyjna licencja nie pozwala AzuraCast na dystrybucję binarki Stereo Tool.

en: Stereo Tool License Key
pl_PL: Klucz licencyjny Stereo Tool

en: Stereo Tool version %{ version } is currently installed.
pl_PL: Obecnie zainstalowana wersja Stereo Tool to "%{ version }".

en: Stop
pl_PL: Zatrzymaj

en: Stop Streaming
pl_PL: Zatrzymaj stream

en: Storage Adapter
pl_PL: Adapter pamięci

en: Storage Location
pl_PL: Lokalizacja przechowywania

en: Storage Locations
pl_PL: Lokalizacje pamięci

en: Storage Quota
pl_PL: Limit przestrzeni

en: Stream
pl_PL: Strumień

en: Streamer Broadcasts
pl_PL: Audycje Prezentera

en: Streamer Display Name
pl_PL: Nazwa wyświetlana prezentera

en: Streamer password
pl_PL: Hasło streamera

en: Streamer Username
pl_PL: Nazwa użytkownika Streamera

en: Streamer/DJ Accounts
pl_PL: Konta streamer/DJ

en: Streamers/DJs
pl_PL: Streamerzy/DJe

en: Streams
pl_PL: Strumienie

en: Submit Code
pl_PL: Wyślij kod

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: Support Documents
pl_PL: Dokumentacja pomocy technicznej

en: Supported file formats:
pl_PL: Obsługiwane formaty plików:

en: Switch Theme
pl_PL: Przełącz motyw

en: Synchronization Tasks
pl_PL: Zadania synchronizacji

en: Synchronize with Playlist
pl_PL: Synchronizuj z playlistą

en: System Administration
pl_PL: Administracja systemem

en: System Debugger
pl_PL: Debuger systemowy

en: System Logs
pl_PL: Dziennik systemowy

en: System Maintenance
pl_PL: Konserwacja systemu

en: System Settings
pl_PL: Ustawienia systemu

en: Target
pl_PL: Cel

en: Task Name
pl_PL: Nazwa zadania

en: Telegram Chat Message
pl_PL: Wiadomość czatu w Telegramie

en: Test message sent.
pl_PL: Wiadomość testowa wysłana.

en: Thanks for listening to %{ station }!
pl_PL: Dziękujemy za słuchanie %{ station }!

en: The amount of memory Linux is using for disk caching.
pl_PL: Ilość pamięci, jaką Linux używa do buforowania na dysku.

en: The average target loudness (measured in LUFS) for the broadcasted stream. Values between -14 and -18 LUFS are common for Internet radio stations.
pl_PL: Średni docelowy poziom głośności (mierzony w LUFS) dla nadawanego strumienia. Wartości między -14 a -18 LUFS są powszechne dla internetowych stacji radiowych.

en: The base URL where this service is located. Use either the external IP address or fully-qualified domain name (if one exists) pointing to this server.
pl_PL: Podstawowy adres URL, pod którym znajduje się ta usługa. Użyj zewnętrznego adresu IP lub pełnej nazwy domeny (jeśli istnieje) wskazującej na ten serwer.

en: The body of the POST message is the exact same as the NowPlaying API response for your station.
pl_PL: Treść wiadomości POST jest dokładnie taka sama jak odpowiedź API NowPlaying dla Twojej stacji.

en: The contact person of the podcast. May be required in order to list the podcast on services like Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, etc.
pl_PL: Osoba kontaktowa podcastu. Ta informacja może być wymagana, aby wyświetlić podcast w serwisach takich jak Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, itp.

en: The current CPU usage including I/O Wait and Steal.
pl_PL: Bieżące użycie CPU, w tym oczekiwanie i kradzież I/O.

en: The current Memory usage excluding cached memory.
pl_PL: Aktualne użycie pamięci bez uwzględniania pamięci podręcznej.

en: The date and time when the episode should be published.
pl_PL: Data i godzina, kiedy odcinek powinien zostać opublikowany.

en: The description of the episode. The typical maximum amount of text allowed for this is 4000 characters.
pl_PL: Opis odcinka. Typowa maksymalna dozwolona długość tekstu wynosi 4000 znaków.

en: The description of your podcast. The typical maximum amount of text allowed for this is 4000 characters.
pl_PL: Opis Twojego podcastu. Typowa maksymalna dozwolona długość tekstu wynosi 4000 znaków.

en: The display name assigned to this mount point when viewing it on administrative or public pages. Leave blank to automatically generate one.
pl_PL: Nazwa wyświetlana jest przypisana do tego punktu montowania podczas wyświetlania jej na podstronach panelu administracyjnego lub na stronach publicznych. Pozostaw puste, aby wygenerować ją automatycznie.

en: The display name assigned to this relay when viewing it on administrative or public pages. Leave blank to automatically generate one.
pl_PL: Nazwa wyświetlana przypisana do tego relaya przy wyświetlaniu w panelu administracyjnym lub na stronach publicznych. Pozostaw puste, aby wygenerować automatycznie.

en: The editable text boxes are areas where you can insert custom configuration code. The non-editable sections are automatically generated by AzuraCast.
pl_PL: Edytowalne pola tekstowe to obszary, w których możesz wstawić własny kod konfiguracyjny. Sekcje nieedytowalne są generowane automatycznie przez AzuraCast.

en: The email of the podcast contact. May be required in order to list the podcast on services like Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, etc.
pl_PL: E-mail kontaktowy do autora podcastu. Może być wymagany, aby wyświetlić podcasty w usługach takich jak Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, itp.

en: The file name should look like:
pl_PL: Nazwa pliku powinna wyglądać tak:

en: The format and headers of this CSV should match the format generated by the export function on this page.
pl_PL: Format i nagłówki tego CSV powinny odpowiadać formatowi wygenerowanemu przez funkcję eksportu na tej stronie.

en: The full base URL of your Matomo installation.
pl_PL: Pełny podstawowy adres URL Twojej instalacji Matomo.

en: The full playlist is shuffled and then played through in the shuffled order.
pl_PL: Pełna playlista jest przetasowana, a następnie odtwarzana w porządku losowym.

en: The I/O Wait is the percentage of time that the CPU is waiting for disk access before it can continue the work that depends on the result of this.
pl_PL: Oczekiwanie I/O to procent czasu, w którym procesor czeka na dostęp do dysku, zanim będzie mógł kontynuować pracę zależną od rezultatu.

en: The language spoken on the podcast.
pl_PL: Język używany w podcaście.

en: The length of playback time that Liquidsoap should buffer when playing this remote playlist. Shorter times may lead to intermittent playback on unstable connections.
pl_PL: Długość czasu odtwarzania, który Liquidsoap powinien buforować podczas odtwarzania tej zdalnej playlisty. Krótsze czasy mogą prowadzić do przerywanego odtwarzania na niestabilnych połączeniach.

en: The number of seconds of signal to store in case of interruption. Set to the lowest value that your DJs can use without stream interruptions.
pl_PL: Długość sygnału w sekundach, jaka będzie przechowywana w razie usterki. Ustaw najniższą wartość, jaką mogą wykorzystywać Twoi prezenterzy w razie przerwania się strumienia.

en: The number of seconds to wait for a response from the remote server before cancelling the request.
pl_PL: Liczba sekund oczekiwania na odpowiedź zdalnego serwera przed anulowaniem żądania.

en: The numeric site ID for this site.
pl_PL: Numeryczny identyfikator witryny dla tej witryny.

en: The order of the playlist is manually specified and followed by the AutoDJ.
pl_PL: Kolejność playlisty jest określona ręcznie i następuje przez AutoDJ.

en: The parent directory where station playlist and configuration files are stored. Leave blank to use default directory.
pl_PL: Katalog nadrzędny, w którym są przechowywane pliki listy odtwarzania i konfiguracji stacji. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego katalogu.

en: The relative path of the file in the station's media directory.
pl_PL: Ścieżka względna pliku w katalogu multimediów stacji.

en: The station ID will be a numeric string that starts with the letter S.
pl_PL: Identyfikator stacji będzie ciągiem liczbowym, zaczynającym się na literę S.

en: The streamer will use this password to connect to the radio server.
pl_PL: Nadający użyje tego hasła, by połączyć się z serwerem radiowym.

en: The streamer will use this username to connect to the radio server.
pl_PL: Streamer użyje tej nazwy użytkownika do łączenia się z serwerem radia.

en: The time period that the song should fade in. Leave blank to use the system default.
pl_PL: Czas, w którym piosenka powinna płynnie się zaczynać. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego ustawienia systemu.

en: The time period that the song should fade out. Leave blank to use the system default.
pl_PL: Czas, w którym piosenka powinna płynnie się kończyć. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego ustawienia systemu.

en: The URL that will receive the POST messages any time an event is triggered.
pl_PL: URL, który będzie odbierał wiadomość POST za każdym razem, gdy zdarzenie będzie wywoływane.

en: The volume in decibels to amplify the track with. Leave blank to use the system default.
pl_PL: Głośność w decybelach, aby zwiększyć głośność utworu. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego ustawienia systemu.

en: The WebDJ lets you broadcast live to your station using just your web browser.
pl_PL: WebDJ umożliwia nadawanie na żywo stacji za pomocą przeglądarki internetowej.

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: There is no existing custom fallback file associated with this station.
pl_PL: Nie ma istniejącego niestandardowego pliku zastępczego powiązanego z tą stacją.

en: There is no existing intro file associated with this mount point.
pl_PL: Brak pliku intra powiązanego z tym punktem montowania.

en: There is no existing media associated with this episode.
pl_PL: Nie ma żadnych multimediów powiązanych z tym odcinkiem.

en: There is no Stereo Tool configuration file present.
pl_PL: Brak pliku konfiguracyjnego Stereo Tool.

en: This account will have full access to the system, and you'll automatically be logged in to it for the rest of setup.
pl_PL: To konto będzie posiadało pełny dostęp do systemu, i zostaniesz na nie zalogowany automatycznie aby dokończyć instalację.

en: This can be generated in the "Events" section for a measurement.
pl_PL: Dla celów pomiaru można to wygenerować w sekcji „Wydarzenia”.

en: This can be retrieved from the GetMeRadio dashboard.
pl_PL: Można to pobrać z panelu GetMeRadio.

en: This can make it look like your memory is low while it actually is not. Some monitoring solutions/panels include cached memory in their used memory statistics without indicating this.
pl_PL: Może to spowodować, że będzie ci się wydawało, że masz mało pamięci, mimo iż tak nie jest. Niektóre narzędzia lub panele do monitorowania obejmują w swoich statystykach użycia pamięci również pamięć buforowaną, nie informując o tym.

en: This code will be included in the frontend configuration. Allowed formats are:
pl_PL: Ten kod zostanie dołączony do konfiguracji frontendu. Dozwolone formaty:

en: This configuration file should be a valid .sts file exported from Stereo Tool.
pl_PL: Ten plik konfiguracyjny powinien być poprawnym plikiem .sts eksportowanym z Stereo Tool.

en: This CSS will be applied to the main management pages, like this one.
pl_PL: Niniejszy CSS zostanie zastosowany na głównych stronach panelu zarządzania, w tym na tej.

en: This CSS will be applied to the station public pages and login page.
pl_PL: Ten CSS zostanie zastosowany na publicznych stronach stacji oraz na stronie logowania.

en: This CSS will be applied to the station public pages.
pl_PL: Ten CSS zostanie zastosowany na publicznych stronach stacji.

en: This determines how many songs in advance the AutoDJ will automatically fill the queue.
pl_PL: Ta wartość określa, ile piosenek z góry będzie automatycznie wypełniać kolejkę.

en: This feature requires the AutoDJ feature to be enabled.
pl_PL: Ta funkcja wymaga włączenia funkcjonalności AutoDJ.

en: This field is required.
pl_PL: To pole jest wymagane.

en: This field must be a valid decimal number.
pl_PL: To pole musi zawierać poprawną liczbę dziesiętną.

en: This field must be a valid e-mail address.
pl_PL: To pole musi zawierać poprawny adres e-mail.

en: This field must be a valid integer.
pl_PL: To pole musi zawierać poprawną liczbę całkowitą.

en: This field must be a valid IP address.
pl_PL: To pole musi zawierać poprawny adres IP.

en: This field must be a valid URL.
pl_PL: To pole musi zawierać poprawny adres URL.

en: This field must be between %{ min } and %{ max }.
pl_PL: To pole musi zawierać się w przedziale od %{ min } do %{ max }.

en: This field must have at least %{ min } letters.
pl_PL: To pole musi mieć co najmniej %{ min } liter.

en: This field must have at most %{ max } letters.
pl_PL: To pole musi mieć maksymalnie %{ max } liter.

en: This field must only contain alphabetic characters.
pl_PL: To pole może zawierać tylko znaki alfabetyczne.

en: This field must only contain alphanumeric characters.
pl_PL: To pole musi zawierać tylko znaki alfanumeryczne.

en: This field must only contain numeric characters.
pl_PL: To pole musi zawierać tylko znaki numeryczne.

en: This file will be played on your radio station any time no media is scheduled to play or a critical error occurs that interrupts regular broadcasting.
pl_PL: Ten plik będzie odtwarzany na stacji radiowej w dowolnym momencie, gdy nie zaplanowano odtwarzania mediów lub wystąpił krytyczny błąd, który przerywa regularne nadawanie.

en: This image will be used as the default album art when this streamer is live.
pl_PL: Ten obraz będzie używany jako domyślna okładka albumu kiedy ten streamer będzie nadawał na żywo.

en: This introduction file should exactly match the bitrate and format of the mount point itself.
pl_PL: Plik intra powinien mieć dokładnie taki sam bitrate i format, co punkt montowania.

en: This is a 3-5 digit number.
pl_PL: Jest to liczba 3-5 cyfrowa.

en: This is an advanced feature and custom code is not officially supported by AzuraCast. You may break your station by adding custom code, but removing it should fix any issues.
pl_PL: To jest zaawansowana funkcja i niestandardowy kod nie jest oficjalnie obsługiwany przez AzuraCast. Możesz zepsuć swoją stację, dodając niestandardowy kod, ale usunięcie go powinno rozwiązać wszelkie problemy.

en: This is the informal display name that will be shown in API responses if the streamer/DJ is live.
pl_PL: Nieformalna nazwa wyświetlana, która będzie się ukazywała w odpowiedziach API jeśli prezenter będzie nadawał na żywo.

en: This is the number of seconds until a streamer who has been manually disconnected can reconnect to the stream. Set to 0 to allow the streamer to immediately reconnect.
pl_PL: Jest to liczba sekund do momentu, gdy streamer, który został odłączony ręcznie, może ponownie połączyć się z strumieniem. Ustaw 0 aby umożliwić natychmiastowe ponowne połączenie streamera.

en: This javascript code will be applied to the station public pages and login page.
pl_PL: Niniejszy kod JavaScript zostanie zastosowany na publicznych stronach stacji oraz stronie logowania.

en: This javascript code will be applied to the station public pages.
pl_PL: Niniejszy kod JavaScript zostanie zastosowany na publicznych stronach stacji.

en: This mode disables AzuraCast's AutoDJ management, using Liquidsoap itself to manage song playback. "next song" and some other features will not be available.
pl_PL: Ten tryb wyłącza zarządzanie AutoDJ-em przez AzuraCast, używając samego Liquidsoap do zarządzania odtwarzaniem utworów. "Następna piosenka" i niektóre inne funkcje nie będą dostępne.

en: This Month
pl_PL: W tym miesiącu

en: This name should always begin with a slash (/), and must be a valid URL, such as /autodj.mp3
pl_PL: Tą nazwę zawsze należy zaczynać ukośnikiem (/) i musi być prawidłowym adresem URL, np. /autodj.mp3

en: This name will appear as a sub-header next to the AzuraCast logo, to help identify this server.
pl_PL: Ta nazwa będzie wyświetlana jako nagłówek podrzędny obok loga AzuraCast, aby pomóc zidentyfikować ten serwer.

en: This page lists all API keys assigned to all users across the system. To manage your own API keys, visit your account profile.
pl_PL: Ta strona zawiera listę wszystkich kluczy API przypisanych do wszystkich użytkowników w systemie. Aby zarządzać własnymi kluczami API, przejdź do profilu konta.

en: This password is too common or insecure.
pl_PL: To hasło jest zbyt często spotykane lub niebezpieczne.

en: This playlist currently has no scheduled times. It will play at all times. To add a new scheduled time, click the button below.
pl_PL: Ta playlista nie ma obecnie zaplanowanych czasów odtwarzania. Będzie grać przez cały czas. Aby dodać nowy zaplanowany czas, kliknij przycisk poniżej.

en: This playlist will play every $x minutes, where $x is specified here.
pl_PL: Ta playlista będzie odtwarzana co $x minut, przy czym wartość $x jest określona tutaj.

en: This playlist will play every $x songs, where $x is specified here.
pl_PL: Ta playlista będzie odtwarzana co $x utworów, przy czym wartość $x jest określona tutaj.

en: This podcast is automatically synchronized with a playlist. Episodes cannot be manually added or removed via this panel.
pl_PL: Ten podcast jest automatycznie zsynchronizowany z playlistą. Odcinki nie mogą być ręcznie dodane lub usunięte przez ten panel.

en: This port is not used by any external process. Only modify this port if the assigned port is in use. Leave blank to automatically assign a port.
pl_PL: Ten port nie jest wykorzystywany przez żaden proces zewnętrzny. Zmień port tylko wtedy, gdy ten przypisany jest już używany. Pozostaw puste, aby przypisać port automatycznie.

en: This queue contains the remaining tracks in the order they will be queued by the AzuraCast AutoDJ (if the tracks are eligible to be played).
pl_PL: Ta kolejka zawiera pozostałe utwory w kolejności, w której zostaną umieszczone w kolejce przez autopilota AzuraCast (jeśli utwory kwalifikują się do odtworzenia).

en: This service can provide album art for tracks where none is available locally.
pl_PL: Ta usługa może dostarczać okładki albumów dla utworów, dla których lokalnie nie są dostępne żadne okładki.

en: This setting can result in excessive CPU consumption and should be used with caution.
pl_PL: To ustawienie może skutkować nadmiernym użyciem procesora i powinno być stosowane z rozwagą.

en: This software is traditionally used to deliver your broadcast to your listeners. You can still broadcast remotely or via HLS if this service is disabled.
pl_PL: To oprogramowanie jest tradycyjnie używane do dostarczania Twojej transmisji do słuchaczy. Nadal możesz nadawać zdalnie lub za pośrednictwem HLS, jeśli ta usługa jest wyłączona.

en: This software shuffles from playlists of music constantly and plays when no other radio source is available.
pl_PL: To oprogramowanie nieprzerwanie losuje utwory z playlisty i odtwarza je, gdy nie jest dostępne żadne inne źródło sygnału radia.

en: This specifies the minimum time (in minutes) between a song playing on the radio and being available to request again. Set to 0 for no threshold.
pl_PL: Określa minimalny czas (w minutach) między odtwarzaniem piosenki w radiu a ponownym żądaniem tej samej piosenki. Ustaw 0 dla braku progu.

en: This specifies the time range (in minutes) of the song history that the duplicate song prevention algorithm should take into account.
pl_PL: Określa zakres czasowy (w minutach) w historii utworów, który powinien zostać uwzględniony przez algorytm zapobiegania powtórzeniom piosenek.

en: This station's time zone is currently %{tz}.
pl_PL: Strefa czasowa tej stacji to obecnie %{tz}.

en: This streamer is not scheduled to play at any times.
pl_PL: Dla tego prezentera nie określono żadnych czasów adawania.

en: This URL is provided within the Discord application.
pl_PL: Ten URL jest podany w aplikacji Discord.

en: This web hook is no longer supported. Removing it is recommended.
pl_PL: Ten webhook nie jest już obsługiwany. Zalecamy usunięcie go.

en: This web hook will only run when the selected event(s) occur on this specific station.
pl_PL: Ten webhook zostanie uruchomiony tylko wtedy, gdy wybrane zdarzenie(a) wystąpi(ą) na tej konkretnej stacji.

en: This will be shown on public player pages if the station is offline. Leave blank to default to a localized version of "%{message}".
pl_PL: Zostanie wyświetlone na stronach publicznego odtwarzacza, jeśli stacja jest offline. Pozostaw puste, aby wyświetlać domyślną zlokalizowaną wersję "%{message}".

en: This will be the file name for your backup, include the extension for file type you wish to use. Leave blank to have a name generated automatically.
pl_PL: Będzie to nazwa pliku kopii zapasowej, dołącz rozszerzenie dla typu pliku, którego chcesz użyć. Pozostaw puste, aby wygenerować nazwę automatycznie.

en: This will be used as the label when editing individual songs, and will show in API results.
pl_PL: Zostanie użyte jako nazwa pola podczas edytowania pojedynczych piosenek, i zostanie wyświetlone w wynikach API.

en: This will clear any pending unprocessed messages in all message queues.
pl_PL: Spowoduje to wyczyszczenie oczekujących nieprzetworzonych wiadomości we wszystkich kolejkach wiadomości.

en: This will produce a significantly smaller backup, but you should make sure to back up your media elsewhere. Note that only locally stored media will be backed up.
pl_PL: To spowoduje znacznie mniejszą kopię zapasową, ale powinieneś zrobić kopię zapasową swoich mediów gdzie indziej. Zauważ, że tylko lokalnie przechowywane media będą zapisywane w kopii zapasowej.

en: Thumbnail Image URL
pl_PL: Adres URL miniatury obrazu

en: Thursday
pl_PL: Czwartek

en: Time
pl_PL: Czas

en: Time (sec)
pl_PL: Czas (sek)

en: Time Display
pl_PL: Wyświetlanie czasu

en: Time spent waiting for disk I/O to be completed.
pl_PL: Czas spędzony na czekaniu na ukończenie operacji I/O.

en: Time stolen by other virtual machines on the same physical server.
pl_PL: Czas skradziony przez inne maszyny wirtualne na tym samym fizycznym serwerze.

en: Time Zone
pl_PL: Strefa czasowa

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: To alleviate this potential problem with shared CPU resources, hosts assign "credits" to a VPS which are used up according to an algorithm based on the CPU load as well as the time over which the CPU load is generated. If your VM's assigned credit is used up, they will take CPU time from your VM and assign it to other VMs on the machine. This is seen as the "Steal" or "St" value.
pl_PL: Aby złagodzić ten potencjalny problem ze współdzielonymi zasobami CPU, hosty przypisują "kredyty" do VPS-a, które są używane zgodnie z algorytmem na podstawie obciążenia CPU oraz czasu, w którym generowane jest obciążenie procesora. Jeśli kredyt przypisany do Twojego VPS-a jest wykorzystany, to zabierze to czas CPU z Twojego VPS-a i przypisze go do innych maszyn wirtualnych na serwerze. Jest to wartość „Steal” (kradzież) lub „St”.

en: To customize installation settings, or if automatic updates are disabled, you can follow our standard update instructions to update via your SSH console.
pl_PL: Aby dostosować ustawienia instalacji, lub jeśli automatyczne aktualizacje są wyłączone, możesz postępować zgodnie ze standardowymi instrukcjami aktualizacji, aby zaktualizować je przez konsolę SSH.

en: To download the GeoLite database:
pl_PL: Aby pobrać bazę danych GeoLite:

en: To play once per day, set the start and end times to the same value.
pl_PL: Aby odtwarzać raz dziennie, ustaw godziny początkowe i końcowe na tę samą wartość.

en: To restore a backup from your host computer, run:
pl_PL: Aby przywrócić kopię zapasową z własnego komputera, uruchom:

en: To retrieve detailed unique listeners and client details, an administrator password is often required.
pl_PL: Aby pobrać szczegółowe unikalne słuchacze i dane klienta, często wymagane jest hasło administratora.

en: To set this schedule to run only within a certain date range, specify a start and end date.
pl_PL: Aby ustawić ten harmonogram do uruchomienia tylko w określonym przedziale dat, określ datę rozpoczęcia i zakończenia.

en: To use this feature, a secure (HTTPS) connection is required. Firefox is recommended to avoid static when broadcasting.
pl_PL: Aby korzystać z tej funkcji, wymagane jest szyfrowane połączenie (HTTPS). Aby uniknąć metalicznych usterek dźwiękowych, zalecane jest użycie przeglądarki Firefox.

en: To verify that the code was set up correctly, enter the 6-digit code the app shows you.
pl_PL: Aby sprawdzić, czy kod został ustawiony poprawnie, wpisz tutaj sześciocyfrowy kod wyświetlany przez aplikację.

en: Today
pl_PL: Dziś

en: Toggle Menu
pl_PL: Przełącz menu

en: Toggle Sidebar
pl_PL: Przełącz panel boczny

en: Top Browsers by Connected Time
pl_PL: Najlepsze przeglądarki wg czasu podłączenia

en: Top Browsers by Listeners
pl_PL: Najlepsze przeglądarki wg liczby słuchaczy

en: Top Countries by Connected Time
pl_PL: Najlepsze kraje wg czasu połączenia

en: Top Countries by Listeners
pl_PL: Najlepsze kraje wg liczby słuchaczy

en: Top Streams by Connected Time
pl_PL: Najlepsze strumienie według czasu połączenia

en: Top Streams by Listeners
pl_PL: Najlepsze strumienie wg liczby słuchaczy

en: Total Disk Space
pl_PL: Całkowita przestrzeń dyskowa

en: Total Listener Hours
pl_PL: Łącznie godziny słuchania

en: Total RAM
pl_PL: Całkowita ilość pamięci RAM

en: Transmitted
pl_PL: Przesłane

en: Triggers
pl_PL: Wyzwalacze

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: TuneIn Partner ID
pl_PL: ID Partnera w TuneIn

en: TuneIn Partner Key
pl_PL: Klucz Partnera w TuneIn

en: TuneIn Station ID
pl_PL: ID stacji w TuneIn

en: Two-Factor Authentication
pl_PL: Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

en: Two-factor authentication improves the security of your account by requiring a second one-time access code in addition to your password when you log in.
pl_PL: Uwierzytelnianie dwuskładnikowe poprawia bezpieczeństwo Twojego konta, ponieważ wymaga podania kodu jednorazowego dostępu oprócz hasła podczas logowania.

en: Typically a website with content about the episode.
pl_PL: Zwykle strona internetowa z treścią dotyczącą odcinka.

en: Typically the home page of a podcast.
pl_PL: Zazwyczaj strona główna podcastu.

en: Unable to update.
pl_PL: Nie można zaktualizować.

en: Unassigned Files
pl_PL: Nieprzypisane pliki

en: Uninstall
pl_PL: Odinstaluj

en: Unique
pl_PL: Unikalne

en: Unique identifier for the target chat or username of the target channel (in the format @channelusername).
pl_PL: Unikalny identyfikator docelowego czata lub nazwa użytkownika na docelowym kanale (w formacie @nazwa_użytkownika_lub_kanału).

en: Unique Listeners
pl_PL: Unikalni słuchacze

en: Unknown
pl_PL: Nieznany

en: Unknown Artist
pl_PL: Nieznany wykonawca

en: Unknown Title
pl_PL: Nieznany tytuł

en: Unlisted
pl_PL: Niewymienione

en: Unmute
pl_PL: Wyłącz wyciszenie

en: Unprocessable Files
pl_PL: Pliki nieprzetwarzalne

en: Unpublished
pl_PL: Nieopublikowane

en: Unselect All Rows
pl_PL: Odznacz wszystkie wiersze

en: Unselect Row
pl_PL: Odznacz wiersz

en: Upcoming Song Queue
pl_PL: Kolejka następnych utworów

en: Update
pl_PL: Zaktualizuj

en: Update AzuraCast
pl_PL: Zaktualizuj AzuraCast

en: Update AzuraCast via Web
pl_PL: Zaktualizuj AzuraCast przez WWW

en: Update AzuraCast? Your installation will restart.
pl_PL: Zaktualizować AzuraCast? Instalacja zostanie uruchomiona ponownie.

en: Update Details
pl_PL: Szczegóły aktualizacji

en: Update Instructions
pl_PL: Instrukcje aktualizacji

en: Update Metadata
pl_PL: Aktualizuj metadane

en: Update started. Your installation will restart shortly.
pl_PL: Aktualizacja rozpoczęta. Instalacja zostanie wkrótce zrestartowana.

en: Update Station Configuration
pl_PL: Aktualizuj konfigurację stacji

en: Update via Web
pl_PL: Aktualizuj przez WWW

en: Updated
pl_PL: Zaktualizowano

en: Updated successfully.
pl_PL: Zaktualizowano pomyślnie.

en: Upload a Stereo Tool configuration file from the "Broadcasting" submenu in the station profile.
pl_PL: Prześlij plik konfiguracyjny Stereo Tool z podmenu "Nadawanie" w profilu stacji.

en: Upload Custom Assets
pl_PL: Prześlij niestandardowe zasoby

en: Upload Stereo Tool Configuration
pl_PL: Prześlij konfigurację Stereo Tool

en: Upload the file on this page to automatically extract it into the proper directory.
pl_PL: Prześlij plik na tej stronie, aby automatycznie rozpakować go do odpowiedniego katalogu.

en: Uploaded Time
pl_PL: Czas przesłania

en: URL Stub
pl_PL: Krótki URL

en: Use
pl_PL: Użycie

en: Use (Us)
pl_PL: Użycie (Us)

en: Use API keys to authenticate with the AzuraCast API using the same permissions as your user account.
pl_PL: Użyj kluczy API do uwierzytelniania z API AzuraCast przy użyciu tych samych uprawnień co konto użytkownika.

en: Use Browser Default
pl_PL: Użyj domyślnej wartości w przeglądarce

en: Use High-Performance Now Playing Updates
pl_PL: Użyj aktualizacji pola Teraz Odtwarzane o wysokiej wydajności

en: Use Icecast 2.4 on this server.
pl_PL: Użyj Icecast 2.4 na tym serwerze.

en: Use Less CPU (Uses More Memory)
pl_PL: Użyj mniej CPU (używa więcej pamięci)

en: Use Less Memory (Uses More CPU)
pl_PL: Użyj mniej pamięci (Używa więcej CPU)

en: Use Liquidsoap on this server.
pl_PL: Użyj Liquidsoap na tym serwerze.

en: Use Path Instead of Subdomain Endpoint Style
pl_PL: Użyj ścieżki zamiast stylu punktu końcowego subdomeny

en: Use Secure (TLS) SMTP Connection
pl_PL: Użyj bezpiecznego połączenia SMTP (TLS)

en: Use Shoutcast DNAS 2 on this server.
pl_PL: Użyj Shoutcast DNAS 2 na tym serwerze.

en: Use the Telegram Bot API to send a message to a channel.
pl_PL: Wyślij wiadomość do kanału za pomocą interfejsu Telegram Bot API.

en: Use this form to send a manual metadata update. Note that this will override any existing metadata on the stream.
pl_PL: Użyj tego formularza, aby wysłać ręczną aktualizację metadanych. Miej na względzie, że spowoduje to nadpisanie wszystkich istniejących metadanych w strumieniu.

en: Use Web Proxy for Radio
pl_PL: Użyj sieciowego serwera proxy dla radia

en: Used
pl_PL: Używane

en: Used for "Forgot Password" functionality, web hooks and other functions.
pl_PL: Używane do funkcji "Zapomniałeś hasła", webhooków i innych funkcji.

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User Accounts
pl_PL: Konto użytkownika

en: User Agent
pl_PL: Agent użytkownika

en: User Name
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: User Permissions
pl_PL: Uprawnienia użytkownika

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Username:
pl_PL: Nazwa użytkownika:

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Users with this role will have these permissions across the entire installation.
pl_PL: Użytkownicy z tą rolą będą mieli te uprawnienia w całej instalacji.

en: Users with this role will have these permissions for this single station.
pl_PL: Użytkownicy z tą rolą będą mieli te uprawnienia w tej jednej stacji.

en: Uses either Websockets, Server-Sent Events (SSE) or static JSON files to serve Now Playing data on public pages. This improves performance, especially with large listener volume. Disable this if you are encountering problems with the service or use multiple URLs to serve your public pages.
pl_PL: Używa websocketów, zdarzeń wysyłanych przez serwer (Server-Sent Events, w skrócie SSE) lub statycznych plików JSON, aby dostarczyć dane Teraz Odtwarzane na stronach publicznych. Podnosi to wydajność, szczególnie przy dużych liczbach słuchaczy. Wyłącz to, jeśli napotykasz na problemy z usługą lub używasz wielu URL-i do dostarczania stron publicznych.

en: Using a passkey (like Windows Hello, YubiKey, or your smartphone) allows you to securely log in without needing to enter your password or two-factor code.
pl_PL: Korzystanie z klucza prywatnego (np. Windows Hello, YubiKey, lub smartfona) pozwala bezpiecznie zalogować się bez potrzeby wprowadzania hasła lub kodu weryfikacji dwuetapowej.

en: Using this page, you can customize several sections of the Liquidsoap configuration. This allows you to add advanced functionality to your station's AutoDJ.
pl_PL: Korzystając z tej strony, możesz dostosować kilka sekcji konfiguracji Liquidsoap. Pozwala to na dodanie zaawansowanych funkcji do autopilota.

en: Usually enabled for port 465, disabled for ports 587 or 25.
pl_PL: Zazwyczaj włączone dla portu 465, wyłączone dla portów 587 lub 25.

en: Variables are in the form of:
pl_PL: Zmienne mają postać:

en: View
pl_PL: Wyświetl

en: View Fullscreen
pl_PL: Włącz widok pełnoekranowy

en: View Listener Report
pl_PL: Wyświetl raport o słuchaczach

en: View Profile
pl_PL: Wyświetl profil

en: View tracks in playlist
pl_PL: Zobacz utwory na liście odtwarzania

en: Visit the "My License Key" page under the "Services" section.
pl_PL: Odwiedź stronę "Mój klucz licencyjny" w sekcji "Usługi".

en: Visit the Dropbox App Console:
pl_PL: Odwiedź konsolę aplikacji Dropbox:

en: Visit the link below to sign in and generate an access code:
pl_PL: Odwiedź poniższy link, aby się zalogować i wygenerować kod dostępu:

en: Visit your Mastodon instance.
pl_PL: Odwiedź swoją instancję Mastodon.

en: Visual Cue Editor
pl_PL: Wizualny edytor wskaźników

en: Volume
pl_PL: Głośność

en: Wait
pl_PL: Czekanie

en: Wait (Wa)
pl_PL: Czekanie (Wa)

en: Warning
pl_PL: Ostrzeżenie

en: Waveform Zoom
pl_PL: Powiększenie Fali Dźwiękowej

en: Web Hook Details
pl_PL: Szczegóły webhook'a

en: Web Hook Name
pl_PL: Nazwa webhooka

en: Web Hook Triggers
pl_PL: Wyzwalacze webhook'a

en: Web Hook URL
pl_PL: URL webhook'a

en: Web Hooks
pl_PL: Narzędzia dla stron www

en: Web hooks automatically send a HTTP POST request to the URL you specify to notify it any time one of the triggers you specify occurs on your station.
pl_PL: Webhooki automatycznie wysyłają żądanie POST HTTP na wskazany adres URL, aby powiadomić go w dowolnym momencie o jednym z podanych przez Ciebie wyzwalaczy.

en: Web hooks let you connect to external web services and broadcast changes to your station to them.
pl_PL: Webhooki pozwalają łączyć się z zewnętrznymi serwisami internetowymi i wysyłać do nich zmiany dotyczące Twojej stacji.

en: Web Site URL
pl_PL: Adres URL strony www

en: Web updates are not available for your installation. To update your installation, perform the manual update process instead.
pl_PL: Aktualizacje przez WWW nie są dostępne dla Twojej instalacji. Aby zaktualizować instalację, wykonaj ręczną aktualizację.

en: WebDJ connected!
pl_PL: WebDJ połączony!

en: Website
pl_PL: Strona internetowa

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Weight
pl_PL: Waga

en: Welcome to AzuraCast!
pl_PL: Witaj w AzuraCast!

en: Welcome!
pl_PL: Witaj!

en: When making API calls, you can pass this value in the "X-API-Key" header to authenticate as yourself.
pl_PL: Podczas wykonywania wywołań API, możesz przekazać tę wartość w nagłówku "X-API-Key" aby dokonać uwierzytelnienia.

en: When the song changes and a live streamer/DJ is connected
pl_PL: Gdy zmienia się piosenka i podłączony jest Streamer/DJ

en: When the station broadcast comes online
pl_PL: Kiedy sygnał stacji przechodzi w tryb online

en: When the station broadcast goes offline
pl_PL: Kiedy sygnał stacji przechodzi w tryb offline

en: Whether new episodes should be marked as published or held for review as unpublished.
pl_PL: Czy nowe odcinki powinny być oznaczone jako opublikowane lub przechowywane w celu sprawdzenia jako nieopublikowane.

en: Whether the AutoDJ should attempt to avoid duplicate artists and track titles when playing media from this playlist.
pl_PL: Czy AutoDJ powinien próbować uniknąć duplikowania artystów i tytułów podczas odtwarzania multimediów z tej listy odtwarzania.

en: Widget Type
pl_PL: Typ widżetu

en: With selected:
pl_PL: Zaznaczone:

en: Worst Performing Songs
pl_PL: Najmniej popularne utwory

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yesterday
pl_PL: Wczoraj

en: You
pl_PL: Ty

en: You can also upload files in bulk via SFTP.
pl_PL: Możesz również przesyłać pliki zbiorowo za pośrednictwem SFTP.

en: You can find answers for many common questions in our support documents.
pl_PL: W naszej dokumentacji pomocy technicznej znajdziesz odpowiedzi na wiele często zadawanych pytań.

en: You can include any special mount point settings here, in either JSON { key: 'value' } format or XML <key>value</key>
pl_PL: Możesz tu podać specjalne ustawienia punktu montowania w formacie JSON { key: 'value' } lub <key>wartość klucza</key> XML

en: You can only perform the actions your user account is allowed to perform.
pl_PL: Możesz wykonać tylko akcje dozwolone dla Twojego konta użytkownika.

en: You can set a custom URL for this stream that AzuraCast will use when referring to it on the web interface and in the Now Playing API return data. Leave empty to use the default value.
pl_PL: Możesz ustawić niestandardowy adres URL dla tego streamu, który AzuraCast będzie używał przy odwoływaniu się do niego w interfejsie internetowym i w danych zwracanych przez Now Playing API. Pozostaw puste, aby użyć wartości domyślnej.

en: You may need to connect directly to your IP address:
pl_PL: Możesz potrzebować połączenia bezpośrednio z Twoim adresem IP:

en: You may need to connect directly via your IP address:
pl_PL: Być może musisz połączyć się bezpośrednio przez swój adres IP:

en: You will not be able to retrieve it again.
pl_PL: Nie będziesz w stanie odzyskać go ponownie.

en: Your browser does not support passkeys. Consider updating your browser to the latest version.
pl_PL: Twoja przeglądarka nie obsługuje kluczy prywatnych. Rozważ aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji.

en: Your full API key is below:
pl_PL: Oto Twój pełny klucz API:

en: Your installation is currently on this release channel:
pl_PL: Obecnie twoja instalacja korzysta z następującego kanału wydawniczego:

en: Your installation is up to date! No update is required.
pl_PL: Twoja instalacja jest aktualna! Aktualizacja nie jest wymagana.

en: Your installation needs to be updated. Updating is recommended for performance and security improvements.
pl_PL: Twoja instalacja musi zostać zaktualizowana. Aktualizowanie jest zalecane w celu poprawy wydajności i bezpieczeństwa.

en: Your station does not support reloading configuration. Restart broadcasting instead to apply changes.
pl_PL: Twoja stacja nie obsługuje przeładowania konfiguracji. Uruchom ponownie nadawanie, aby zastosować zmiany.

en: Your station has changes that require a reload to apply.
pl_PL: Twoja stacja ma zmiany, które wymagają przeładowania.

en: Your station is currently not enabled for broadcasting. You can still manage media, playlists, and other station settings. To re-enable broadcasting, edit your station profile.
pl_PL: Dla Twojej stacji nadawanie jest obecnie wyłączone. Nadal możesz zarządzać multimediami, playlistami i innymi ustawieniami stacji. Aby włączyć nadawanie ponownie, edytuj profil swojej stacji.

en: Your station supports reloading configuration.
pl_PL: Twoja stacja obsługuje przeładowanie konfiguracji.

en: YP Directory Authorization Hash
pl_PL: Hash autoryzacji katalogu YP

en: Select...
pl_PL: Wybierz...

en: Too many forgot password attempts
pl_PL: Zbyt wiele prób użycia funkcji "Zapomniałem hasła"

en: You have attempted to reset your password too many times. Please wait 30 seconds and try again.
pl_PL: Próbowałeś zresetować hasło zbyt wiele razy. Proszę odczekać 30 sekund i spróbować ponownie.

en: Account Recovery
pl_PL: Odzyskiwanie konta

en: Account recovery e-mail sent.
pl_PL: E-mail z odzyskiwaniem konta wysłany.

en: If the e-mail address you provided is in the system, check your inbox for a password reset message.
pl_PL: Jeśli podany adres e-mail jest w systemie, sprawdź swoją skrzynkę w poszukiwaniu wiadomości z informacją na temat resetowania hasła.

en: Too many login attempts
pl_PL: Zbyt wiele prób logowania

en: You have attempted to log in too many times. Please wait 30 seconds and try again.
pl_PL: Próbowano zalogować zbyt wiele razy. Odczekaj 30 sekund i spróbuj ponownie.

en: Logged in successfully.
pl_PL: Zalogowany pomyślnie.

en: Complete the setup process to get started.
pl_PL: Ukończ proces instalacji, aby rozpocząć.

en: Login unsuccessful
pl_PL: Logowanie nieudane

en: Your credentials could not be verified.
pl_PL: Nie można zweryfikować poświadczeń.

en: User not found.
pl_PL: Nie znaleziono użytkownika.

en: Invalid token specified.
pl_PL: Określono nieprawidłowy token.

en: Logged in using account recovery token
pl_PL: Zalogowany przy użyciu tokenu odzyskiwania konta

en: Your password has been updated.
pl_PL: Twoje hasło zostało zaktualizowane.

en: Set Up AzuraCast
pl_PL: Skonfiguruj AzuraCast

en: Setup has already been completed!
pl_PL: Instalacja została już ukończona!

en: All Stations
pl_PL: Wszystkie stacje

en: AzuraCast Application Log
pl_PL: Dziennik aplikacji AzuraCast

en: AzuraCast Now Playing Log
pl_PL: Dziennik Teraz Odtwarzane w AzuraCast

en: AzuraCast Synchronized Task Log
pl_PL: Dziennik Zadań Zsynchronizowanych w AzuraCast

en: AzuraCast Queue Worker Log
pl_PL: Dziennik Pracownika Kolejki w AzuraCast

en: Service Log: %s (%s)
pl_PL: Dziennik usługi: %s (%s)

en: Nginx Access Log
pl_PL: Dziennik dostępu Nginx

en: Nginx Error Log
pl_PL: Dziennik błędów Nginx

en: PHP Application Log
pl_PL: Dziennik aplikacji PHP

en: Supervisord Log
pl_PL: Supervisord dziennika

en: Create a new storage location based on the base directory.
pl_PL: Utwórz nową lokalizację przechowywania na podstawie katalogu bazowego.

en: You cannot modify yourself.
pl_PL: Nie możesz modyfikować samego siebie.

en: You cannot remove yourself.
pl_PL: Nie możesz usunąć samego siebie.

en: Test Message
pl_PL: Wiadomość testowa

en: This is a test message from AzuraCast. If you are receiving this message, it means your e-mail settings are configured correctly.
pl_PL: To jest wiadomość testowa z AzuraCast. Jeśli otrzymałeś tę wiadomość, oznacza to, że ustawienia poczty e-mail są poprawnie skonfigurowane.

en: Test message sent successfully.
pl_PL: Wiadomość testowa wysłana pomyślnie.

en: Less than Thirty Seconds
pl_PL: Mniej niż trzydzieści sekund

en: Thirty Seconds to One Minute
pl_PL: Trzydzieści sekund do jednej minuty

en: One Minute to Five Minutes
pl_PL: Jedna minuta do pięciu minut

en: Five Minutes to Ten Minutes
pl_PL: Pięć minut do dziesięciu minut

en: Ten Minutes to Thirty Minutes
pl_PL: Dziesięć minut do trzydziestu minut

en: Thirty Minutes to One Hour
pl_PL: Trzydzieści minut do godziny

en: One Hour to Two Hours
pl_PL: Od godziny do dwóch godzin

en: More than Two Hours
pl_PL: Więcej niż dwie godziny

en: Mobile Device
pl_PL: Urządzenie mobilne

en: Desktop Browser
pl_PL: Przeglądarka

en: Non-Browser
pl_PL: Nie-przeglądarka

en: Connected Seconds
pl_PL: Czas połączenia w sekundach

en: File Not Processed: %s
pl_PL: Plik nie został przetworzony: %s

en: Cover Art
pl_PL: Okładka

en: File Processing
pl_PL: Przetwarzanie pliku

en: No directory specified
pl_PL: Nie określono katalogu

en: File not specified.
pl_PL: Plik nie został określony.

en: New path not specified.
pl_PL: Nie określono nowej ścieżki.

en: This station is out of available storage space.
pl_PL: Przestrzeń dyskowa dla tej stacji jest zapełniona.

en: Web hook enabled.
pl_PL: Włączono webhook.

en: Web hook disabled.
pl_PL: Webhook wyłączony.

en: Station reloaded.
pl_PL: Stacja przeładowana.

en: Station restarted.
pl_PL: Stacja uruchomiona ponownie.

en: Service stopped.
pl_PL: Usługa zatrzymana.

en: Service started.
pl_PL: Usługa uruchomiona.

en: Service reloaded.
pl_PL: Usługa przeładowana.

en: Service restarted.
pl_PL: Usługa uruchomiona ponownie.

en: Song skipped.
pl_PL: Pominięty utwór.

en: Streamer disconnected.
pl_PL: Streamer odłączony.

en: Station Nginx Configuration
pl_PL: Konfiguracja Nginx stacji

en: Liquidsoap Log
pl_PL: Dziennik Liquidsoap

en: Liquidsoap Configuration
pl_PL: Konfiguracja Liquidsoap

en: Icecast Access Log
pl_PL: Dziennik dostępu Icecast

en: Icecast Error Log
pl_PL: Dziennik błędów Icecast

en: Icecast Configuration
pl_PL: Konfiguracja Icecast

en: Shoutcast Log
pl_PL: Log shoutcast

en: Shoutcast Configuration
pl_PL: Konfiguracja Shoutcast

en: Search engine crawlers are not permitted to use this feature.
pl_PL: Wyszukiwarki nie mogą używać tej funkcji.

en: You are not permitted to submit requests.
pl_PL: Nie masz uprawnień do wysyłania żądań.

en: This track is not requestable.
pl_PL: Nie można prosic o ten utwór.

en: This song was already requested and will play soon.
pl_PL: Wysłano już prośbę o ten utwór i zostanie on wkrótce odtworzony.

en: This song or artist has been played too recently. Wait a while before requesting it again.
pl_PL: Ta piosenka lub artysta została odtworzona niedawno. Poczekaj chwilę przed ponownym żądaniem.

en: You have submitted a request too recently! Please wait before submitting another one.
pl_PL: Zbyt szybko wysyłasz kolejne żądania! Poczekaj chwilę zanim wyślesz następne.

en: Your request has been submitted and will be played soon.
pl_PL: Twoje żądanie zostało przesłane i zostanie wkrótce odtworzone.

en: This playlist is not song-based.
pl_PL: Ta playlista nie jest oparta na utworach.

en: Playlist emptied.
pl_PL: Playlista opróżniona.

en: This playlist is not a sequential playlist.
pl_PL: Ta lista odtwarzania nie jest listą odtwarzania sekwencyjnego.

en: Playlist reshuffled.
pl_PL: Lista odtwarzania przetasowana.

en: Playlist enabled.
pl_PL: Playlista włączona.

en: Playlist disabled.
pl_PL: Playlista wyłączona.

en: Playlist successfully imported; %d of %d files were successfully matched.
pl_PL: Lista odtwarzania pomyślnie zaimportowana; %d z %d plików zostało pomyślnie dopasowanych.

en: Playlist applied to folders.
pl_PL: Playlista zastosowana do folderów.

en: %d files processed.
pl_PL: Przetworzono %d plików.

en: No recording available.
pl_PL: Nagrywanie nie jest dostępne.

en: Record not found
pl_PL: Nie znaleziono wpisu

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
pl_PL: Wgrany plik przekracza limit określony przez dyrektywę upload_max_filesize w pliku php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive from the HTML form.
pl_PL: Przesłany plik przekracza imit określony przez dyrektywę MAX_FILE_SIZE z formularza HTML.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
pl_PL: Wysyłany plik został przesłany tylko częściowo.

en: No file was uploaded.
pl_PL: Nie przesłano żadnego pliku.

en: No temporary directory is available.
pl_PL: Brak katalogu tymczasowego.

en: Could not write to filesystem.
pl_PL: Nie udało się zapisać do systemu plików.

en: Upload halted by a PHP extension.
pl_PL: Przesyłanie wstrzymane przez rozszerzenie PHP.

en: Unspecified error.
pl_PL: Nieokreślony błąd.

en: Changes saved successfully.
pl_PL: Zmiany zostały pomyślnie zapisane.

en: Record created successfully.
pl_PL: Rekord utworzony pomyślnie.

en: Record updated successfully.
pl_PL: Rekord zaktualizowany pomyślnie.

en: Record deleted successfully.
pl_PL: Rekord został pomyślnie usunięty.

en: Playlist: %s
pl_PL: Playlista: %s

en: The account associated with e-mail address "%s" has been set as an administrator
pl_PL: Konto połączone z adresem e-mail "%s" zostało ustawione jako administrator

en: Account not found.
pl_PL: Nie znaleziono konta.

en: Roll Back Database
pl_PL: Przywróć bazę danych

en: Running database migrations...
pl_PL: Uruchamianie migracji bazy danych...

en: Database migration failed: %s
pl_PL: Migracja bazy danych nie powiodła się: %s

en: Database rolled back to stable release version "%s".
pl_PL: Baza danych przywrócona do stabilnej wersji "%s".

en: AzuraCast Settings
pl_PL: Ustawienia AzuraCast

en: Setting Key
pl_PL: Ustawianie klucza

en: Setting Value
pl_PL: Ustawianie wartości

en: Fixtures loaded.
pl_PL: Konfiguracje załadowane.

en: Backing up initial database state...
pl_PL: Tworzenie kopii zapasowej początkowego stanu bazy danych...

en: We detected a database restore file from a previous (possibly failed) migration.
pl_PL: Wykryliśmy plik przywracania bazy danych z poprzedniej (prawdopodobnie nieudanej) migracji.

en: Attempting to restore that now...
pl_PL: Próbujemy to teraz przywrócić...

en: Attempting to roll back to previous database state...
pl_PL: Próba powrotu do poprzedniego stanu bazy danych...

en: Your database was restored due to a failed migration.
pl_PL: Twoja baza danych została przywrócona z powodu nieudanej migracji.

en: Please report this bug to our developers.
pl_PL: Prosimy zgłosić ten błąd naszym programistom.

en: Restore failed: %s
pl_PL: Przywracanie nie powiodło się: %s

en: AzuraCast Backup
pl_PL: Kopia zapasowa AzuraCast

en: Please wait while a backup is generated...
pl_PL: Proszę czekać na wygenerowanie kopii zapasowej...

en: Creating temporary directories...
pl_PL: Tworzenie katalogów tymczasowych...

en: Backing up MariaDB...
pl_PL: Tworzenie kopii zapasowej MariaDB...

en: Creating backup archive...
pl_PL: Tworzenie archiwum kopii zapasowej...

en: Cleaning up temporary files...
pl_PL: Czyszczenie plików tymczasowych...

en: Backup complete in %.2f seconds.
pl_PL: Do ukończenia kopii zapasowej pozostało %.2f sekund.

en: Backup path %s not found!
pl_PL: Nie znaleziono ścieżki kopii zapasowej %s!

en: Imported locale: %s
pl_PL: Zaimportowano język: %s

en: Database Migrations
pl_PL: Migracje bazy danych

en: Database is already up to date!
pl_PL: Baza danych jest już aktualna!

en: Database migration completed!
pl_PL: Migracja bazy danych ukończona!

en: AzuraCast Initializing...
pl_PL: Inicjowanie AzuraCast...

en: AzuraCast Setup
pl_PL: Instalacja AzuraCast

en: Welcome to AzuraCast. Please wait while some key dependencies of AzuraCast are set up...
pl_PL: Witamy w AzuraCast. Poczekaj, aż niektóre kluczowe zależności AzuraCast zostaną skonfigurowane...

en: Running Database Migrations
pl_PL: Uruchamianie migracji bazy danych

en: Generating Database Proxy Classes
pl_PL: Generowanie klas proxy bazy danych

en: Reload System Data
pl_PL: Przeładuj dane systemowe

en: Installing Data Fixtures
pl_PL: Instalowanie Danych Konfiguracyjnych

en: Refreshing All Stations
pl_PL: Odświeżanie wszystkich stacji

en: AzuraCast is now updated to the latest version!
pl_PL: AzuraCast został zaktualizowany do najnowszej wersji!

en: AzuraCast installation complete!
pl_PL: Instalacja AzuraCast zakończona!

en: Visit %s to complete setup.
pl_PL: Odwiedź %s aby zakończyć konfigurację.

en: %s is not recognized as a service.
pl_PL: %s nie jest rozpoznany jako usługa.

en: It may not be registered with Supervisor yet. Restarting broadcasting may help.
pl_PL: Nie może być jeszcze zarejestrowana przez Inspektora. Ponowne uruchomienie nadawania może okazać się pomocne.

en: %s cannot start
pl_PL: %s nie może się uruchomić

en: It is already running.
pl_PL: Wskazany element już został uruchomiony.

en: %s cannot stop
pl_PL: %s nie może się zatrzymać

en: It is not running.
pl_PL: Wskazany element nie działa.

en: %s encountered an error: %s
pl_PL: %s napotkał błąd: %s

en: Check the log for details.
pl_PL: Sprawdź dziennik, aby uzyskać szczegółowe informacje.

en: You do not have permission to access this portion of the site.
pl_PL: Nie masz uprawnień do dostępu do tej części witryny.

en: Cannot submit request: %s
pl_PL: Nie można przesłać żądania: %s

en: You must be logged in to access this page.
pl_PL: Musisz być zalogowany aby korzystać z tej strony.

en: Record not found.
pl_PL: Nie znaleziono rekordu.

en: File not found.
pl_PL: Nie odnaleziono pliku.

en: Station not found.
pl_PL: Stacja nie znaleziona.

en: Podcast not found.
pl_PL: Nie znaleziono podcastu.

en: This station does not currently support this functionality.
pl_PL: Obecnie ta stacja nie obsługuje tej funkcji.

en: This station does not currently support on-demand media.
pl_PL: Obecnie ta stacja nie obsługuje mediów na żądanie.

en: This station does not currently accept requests.
pl_PL: Obecnie ta stacja nie przyjmuje próśb o utwory.

en: This value is already used.
pl_PL: Ta wartość już jest używana.

en: The port %s is in use by another station (%s).
pl_PL: Port %s jest wykorzystywany przez inną stację (%s).

en: Storage location %s could not be validated: %s
pl_PL: Lokalizacja przechowywania %s nie mogła zostać zweryfikowana: %s

en: Storage location %s already exists.
pl_PL: Lokalizacja przechowywania %s już istnieje.

en: All Permissions
pl_PL: Wszystkie uprawnienia

en: View Station Page
pl_PL: Wyświetl stronę stacji

en: View Station Reports
pl_PL: Wyświetl raport słuchalności stacji

en: View Station Logs
pl_PL: Wyświetl logi stacji

en: Manage Station Profile
pl_PL: Edytuj profil stacji

en: Manage Station Broadcasting
pl_PL: Zarządzaj nadawaniem stacji

en: Manage Station Streamers
pl_PL: Zarządzaj streamerami stacji

en: Manage Station Mount Points
pl_PL: Zarządzaj punktami montowania stacji

en: Manage Station Remote Relays
pl_PL: Zarządzaj zdalnymi przekaźnikami stacji

en: Manage Station Media
pl_PL: Zarządzaj plikami dźwiękowymi stacji

en: Manage Station Automation
pl_PL: Zarządzaj automatyzacją stacji

en: Manage Station Web Hooks
pl_PL: Zarządzaj webhookami stacji

en: Manage Station Podcasts
pl_PL: Zarządzaj Podcastami Stacji

en: View Administration Page
pl_PL: Pokaż panel administracyjny

en: View System Logs
pl_PL: Przejrzyj dziennik systemowy

en: Administer Settings
pl_PL: Zarządzaj ustawieniami

en: Administer API Keys
pl_PL: Zarządzaj kluczami API

en: Administer Stations
pl_PL: Zarządzaj stacjami

en: Administer Custom Fields
pl_PL: Zarządzaj polami niestandardowymi

en: Administer Backups
pl_PL: Zarządzaj kopiami zapasowymi

en: Administer Storage Locations
pl_PL: Zarządzaj Lokalizacjami Przechowywania

en: Runs routine synchronized tasks
pl_PL: Uruchamia rutynowe zsynchronizowane zadania

en: Database
pl_PL: Baza danych

en: Web server
pl_PL: Serwer WWW

en: Now Playing manager service
pl_PL: Menadżer usługi Teraz Odtwarzane

en: PHP queue processing worker
pl_PL: Pracownik przetwarzania kolejki PHP

en: Cache
pl_PL: Pamięć podręczna

en: SFTP service
pl_PL: Usługa SFTP

en: Live Now Playing updates
pl_PL: Aktualizacje Teraz Odtwarzane

en: Frontend Assets
pl_PL: Zasoby frontendu

en: This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
pl_PL: Ten produkt zawiera dane z GeoLite2 utworzone przez MaxMind, dostępne od %s.

en: IP Geolocation by DB-IP
pl_PL: Geolokalizacja IP przez DB-IP

en: GeoLite database not configured for this installation. See System Administration for instructions.
pl_PL: Baza danych GeoLite nie jest skonfigurowana dla tej instalacji. Zobacz instrukcje Administracji Systemu.

en: Installation Not Recently Backed Up
pl_PL: Nie wykonano najnowszej kopii zapasowej tej instalacji

en: This installation has not been backed up in the last two weeks.
pl_PL: Ta instalacja w ciągu 2 tygodni nie utworzyła kopii zapasowej.

en: Service Not Running: %s
pl_PL: Usługa nie jest uruchomiona: %s

en: One of the essential services on this installation is not currently running. Visit the system administration and check the system logs to find the cause of this issue.
pl_PL: Jedna z podstawowych usług w tej instalacji nie jest obecnie uruchomiona. Odwiedź panel administracyjny systemu i sprawdź dzienniki systemu, aby znaleźć przyczynę tego problemu.

en: New AzuraCast Stable Release Available
pl_PL: Dostępne jest nowe stabilne wydanie AzuraCast

en: Version %s is now available. You are currently running version %s. Updating is recommended.
pl_PL: Wersja %s jest teraz dostępna. Aktualnie używasz wersji %s. Zaleca się aktualizację.

en: New AzuraCast Rolling Release Available
pl_PL: Dostępne jest nowe testowe wydanie AzuraCast

en: Your installation is currently %d update(s) behind the latest version. Updating is recommended.
pl_PL: Twoja instalacja jest obecnie %d aktualizacji za najnowszą wersją. Zalecana jest aktualizacja.

en: Switch to Stable Channel Available
pl_PL: Przełączenie na stabilny kanał dostępne

en: Your Rolling Release installation is currently older than the latest Stable release. This means you can switch releases to the "Stable" release channel if desired.
pl_PL: Twoja instalacja Rolling Release jest obecnie starsza niż najnowsza wersja stabilna. Oznacza to, że w razie potrzeby można zmienić wersje na "Stabilny" kanał wydania.

en: Synchronization Disabled
pl_PL: Synchronizacja wyłączona

en: Routine synchronization is currently disabled. Make sure to re-enable it to resume routine maintenance tasks.
pl_PL: Rutynowa synchronizacja jest obecnie wyłączona. Upewnij się, że włączysz ją ponownie, aby wznowić rutynowe zadania konserwacyjne.

en: Synchronization Not Recently Run
pl_PL: Synchronizacja nie została ostatnio uruchomiona

en: The routine synchronization task has not run recently. This may indicate an error with your installation.
pl_PL: Rutynowe zadanie synchronizacji "%s" nie zostało ostatnio uruchomione. Może to wskazywać na błąd instalacji.

en: The performance profiling extension is currently enabled on this installation.
pl_PL: Rozszerzenie służące do profilowania wydajności jest obecnie włączone w tej instalacji.

en: You can track the execution time and memory usage of any AzuraCast page or application from the profiler page.
pl_PL: Możesz śledzić czas wykonania i użycie pamięci każdej strony AzuraCast lub aplikacji na stronie profilera.

en: Profiler Control Panel
pl_PL: Panel Sterowania Profilera

en: Performance profiling is currently enabled for all requests.
pl_PL: Profilowanie wydajności jest obecnie włączone dla wszystkich żądań.

en: This can have an adverse impact on system performance. You should disable this when possible.
pl_PL: Może to mieć niekorzystny wpływ na wydajność systemu. Powinieneś to wyłączyć, jeśli to możliwe.

en: You may want to update your base URL to ensure it is correct.
pl_PL: Może być konieczne uaktualnienie podstawowego adresu URL, aby upewnić się, że jest poprawny.

en: If you regularly use different URLs to access AzuraCast, you should enable the "Prefer Browser URL" setting.
pl_PL: Jeśli do uzyskiwania dostępu do AzuraCast regularnie używasz różnych adresów URL, powinieneś włączyć ustawienie "Preferuj adres URL przeglądarki".

en: Your "Base URL" setting (%s) does not match the URL you are currently using (%s).
pl_PL: Twoje ustawienie "Podstawowego URL" (%s) nie pasuje do aktualnie używanego adresu URL (%s).

en: AzuraCast is free and open-source software.
pl_PL: AzuraCast jest darmowym oprogramowaniem open source.

en: If you are enjoying AzuraCast, please consider donating to support our work. We depend on donations to build new features, fix bugs, and keep AzuraCast modern, accessible and free.
pl_PL: Jeśli podoba Ci się AzuraCast, rozważ darowiznę na wsparcie naszej pracy. Jesteśmy uzależnieni od darowizn do budowania nowych funkcji, naprawiania błędów i utrzymywania AzuraCast nowoczesnym, dostępnym i darmowym.

en: Donate to AzuraCast
pl_PL: Przekaż datek dla AzuraCast

en: AzuraCast Installer
pl_PL: Instalator AzuraCast

en: Welcome to AzuraCast! Complete the initial server setup by answering a few questions.
pl_PL: Witamy w AzuraCast! Ukończ konfigurację serwera odpowiadając na kilka pytań.

en: AzuraCast Updater
pl_PL: Narzędzie Aktualizacji AzuraCast

en: Change installation settings?
pl_PL: Zmienić ustawienia instalacji?

en: AzuraCast is currently configured to listen on the following ports:
pl_PL: AzuraCast jest obecnie skonfigurowany do nasłuchiwania na następujących portach:

en: HTTP Port: %d
pl_PL: Port HTTP: %d

en: HTTPS Port: %d
pl_PL: Port HTTPS: %d

en: SFTP Port: %d
pl_PL: Port SFTP: %d

en: Radio Ports: %s
pl_PL: Porty radiowe: %s

en: Customize ports used for AzuraCast?
pl_PL: Dostosować używane porty dla AzuraCast?

en: Writing configuration files...
pl_PL: Zapisywanie plików konfiguracyjnych...

en: Server configuration complete!
pl_PL: Konfiguracja serwera zakończona!

en: This file was automatically generated by AzuraCast.
pl_PL: Ten plik został wygenerowany automatycznie przez AzuraCast.

en: You can modify it as necessary. To apply changes, restart the Docker containers.
pl_PL: Możesz zmodyfikować to w razie potrzeby. Aby zastosować zmiany, uruchom ponownie kontenery Dockera.

en: Remove the leading "#" symbol from lines to uncomment them.
pl_PL: Usuń poprzedzający symbol "#" z linii, aby je odkomentować.

en: Valid options: %s
pl_PL: Prawidłowe opcje: %s

en: Default: %s
pl_PL: Domyślnie: %s

en: Additional Environment Variables
pl_PL: Dodatkowe zmienne środowiskowe

en: (Docker Compose) All Docker containers are prefixed by this name. Do not change this after installation.
pl_PL: (Docker Compose) Wszystkie kontenery Dockera są poprzedzone tą nazwą. Nie zmieniaj tego po zainstalowaniu.

en: (Docker Compose) The amount of time to wait before a Docker Compose operation fails. Increase this on lower performance computers.
pl_PL: (Docker Compose) Czas oczekiwania przed operacją Docker Compose jest niewystarczający. Zwiększ tę wartość na komputerach o niższej wydajności.

en: HTTP Port
pl_PL: Port HTTP

en: The main port AzuraCast listens to for insecure HTTP connections.
pl_PL: Główny port, jakiego AzuraCast używa do nasłuchiwania niezabezpieczonych połączeń HTTP.

en: HTTPS Port
pl_PL: Port HTTPS

en: The main port AzuraCast listens to for secure HTTPS connections.
pl_PL: Główny port, jakiego AzuraCast używa do nasłuchiwania zabezpieczonych połączeń HTTPS.

en: The port AzuraCast listens to for SFTP file management connections.
pl_PL: Port, na jakim AzuraCast nasłuchuje połączeń zarządzania plikami poprzez SFTP.

en: Station Ports
pl_PL: Porty stacji

en: The ports AzuraCast should listen to for station broadcasts and incoming DJ connections.
pl_PL: Porty, na których AzuraCast powinien nasłuchiwać strumieni stacji oraz przychodzących połączeń prezenterów.

en: Docker User UID
pl_PL: Identyfikator (UID) Użytkownika Dockera

en: Set the UID of the user running inside the Docker containers. Matching this with your host UID can fix permission issues.
pl_PL: Ustaw UID użytkownika działającego wewnątrz kontenerów Dockera. Dopasowanie tego do UID hosta może rozwiązać problemy z uprawnieniami.

en: Docker User GID
pl_PL: Identyfikator GID Użytkownika Dockera

en: Set the GID of the user running inside the Docker containers. Matching this with your host GID can fix permission issues.
pl_PL: Ustaw GID użytkownika działającego wewnątrz kontenerów Dockera. Dopasowanie tego do GID hosta może rozwiązać problemy z uprawnieniami.

en: Use Podman instead of Docker.
pl_PL: Użyj Podmana zamiast Dockera.

en: Advanced: Use Privileged Docker Settings
pl_PL: Zaawansowane: Użyj Uprzywilejowanych Ustawień Dockera

en: The locale to use for CLI commands.
pl_PL: Plik (locale) do użycia dla poleceń CLI.

en: The application environment.
pl_PL: Środowisko aplikacji.

en: Manually modify the logging level.
pl_PL: Ręczna modyfikacja poziomu zapisywania w dzienniku.

en: This allows you to log debug-level errors temporarily (for problem-solving) or reduce the volume of logs that are produced by your installation, without needing to modify whether your installation is a production or development instance.
pl_PL: Pozwala to na tymczasowe rejestrowanie błędów poziomu debugowania (dla rozwiązywania problemów) lub zmniejszenie ilości logów generowanych przez instalację, bez konieczności modyfikowania czy twoja instalacja działa w środowisku produkcyjnym czy rozwojowym.

en: Enable Custom Code Plugins
pl_PL: Włącz Wtyczki z Własnym Kodem

en: Enable the composer "merge" functionality to combine the main application's composer.json file with any plugin composer files. This can have performance implications, so you should only use it if you use one or more plugins with their own Composer dependencies.
pl_PL: Włącz funkcję "scalanie" composera aby połączyć plik composer.json głównej aplikacji z plikami wtyczek composera. Może to mieć wpływ na wydajność, więc powinieneś go używać tylko wtedy, gdy używasz jednej lub więcej wtyczek z ich własnymi zależnościami composera.

en: Minimum Port for Station Port Assignment
pl_PL: Minimalny Port dla Przypisania Portu Stacji

en: Modify this if your stations are listening on nonstandard ports.
pl_PL: Zmodyfikuj to, jeśli twoje stacje nasłuchują na niestandardowych portach.

en: Maximum Port for Station Port Assignment
pl_PL: Maksymalny Port dla Przypisania Portu Stacji

en: Show Detailed Slim Application Errors
pl_PL: Pokaż szczegółowe błędy aplikacji Slim

en: This allows you to debug Slim Application Errors you may encounter. Please report any Slim Application Error logs to the development team on GitHub.
pl_PL: Pozwala to debugować błędy aplikacji Slim, które możesz napotkać. Prosimy o zgłoszenie logów błędów aplikacji Slim do zespołu programistów na GitHubie.

en: MariaDB Host
pl_PL: Host MariaDB

en: Do not modify this after installation.
pl_PL: Nie zmieniaj tego po instalacji.

en: MariaDB Port
pl_PL: Port MariaDB

en: MariaDB Username
pl_PL: Nazwa użytkownika MariaDB

en: MariaDB Password
pl_PL: Hasło MariaDB

en: MariaDB Database Name
pl_PL: Nazwa bazy danych MariaDB

en: Auto-generate Random MariaDB Root Password
pl_PL: Automatycznie generuj losowe hasło roota MariaDB

en: MariaDB Root Password
pl_PL: Hasło główne MariaDB

en: Enable MariaDB Slow Query Log
pl_PL: Włącz Rejestr Powolnych Zapytań w MariaDB

en: Log slower queries to diagnose possible database issues. Only turn this on if needed.
pl_PL: Rejestruj wolniejsze zapytania, aby zdiagnozować możliwe problemy z bazą danych. Włącz to tylko w razie potrzeby.

en: MariaDB Maximum Connections
pl_PL: Maksymalna liczba połączeń z MariaDB

en: Set the amount of allowed connections to the database. This value should be increased if you are seeing the "Too many connections" error in the logs.
pl_PL: Ustaw ilość dozwolonych połączeń do bazy danych. Ta wartość powinna zostać zwiększona, jeśli widzisz w logach błąd "Zbyt wiele połączeń".

en: MariaDB InnoDB Buffer Pool Size
pl_PL: Rozmiar puli buforów MariaDB InnoDB

en: The InnoDB buffer pool size controls how much data & indexes are kept in memory. Making sure that this value is as large as possible reduces the amount of disk IO.
pl_PL: Rozmiar bufora InnoDB kontroluje ilość danych i indeksów przechowywanych w pamięci. Upewnij się, że wartość ta jest jak największa, zmniejsza ilość dysku IO.

en: MariaDB InnoDB Log File Size
pl_PL: Rozmiar pliku dziennika MariaDB InnoDB

en: The InnoDB log file is used to achieve data durability in case of crashes or unexpected shutoffs and to allow the DB to better optimize IO for write operations.
pl_PL: Plik dziennika InnoDB jest używany do osiągnięcia trwałości danych w przypadku awarii lub niespodziewanych shutofów oraz do umożliwienia bazy danych lepszej optymalizacji IO do operacji zapisu.

en: Enable Redis
pl_PL: Włącz Redis

en: Disable to use a flatfile cache instead of Redis.
pl_PL: Wyłącz, aby używać pamięci podręcznej plików płaskich (flatfiles) zamiast Redis.

en: Redis Host
pl_PL: Host Redis

en: Redis Port
pl_PL: Port Redis

en: PHP Maximum POST File Size
pl_PL: Maksymalny rozmiar pliku w żądaniu POST w PHP

en: PHP Memory Limit
pl_PL: Limit pamięci PHP

en: PHP Script Maximum Execution Time (Seconds)
pl_PL: Maksymalny czas wykonania skryptu PHP (w sekundach)

en: Short Sync Task Execution Time (Seconds)
pl_PL: Czas wykonywania zadania Krótkiej Synchronizacji (Short Sync Task) (w sekundach)

en: The maximum execution time (and lock timeout) for the 15-second, 1-minute and 5-minute synchronization tasks.
pl_PL: Maksymalny czas wykonania (i czas blokowania) dla 15-sekundowych, 1-minutowych i 5-minutowych zadań synchronizacji.

en: Long Sync Task Execution Time (Seconds)
pl_PL: Czas wykonywania zadania Długiej Synchronizacji (Long Sync Task) (w sekundach)

en: The maximum execution time (and lock timeout) for the 1-hour synchronization task.
pl_PL: Maksymalny czas wykonania (i czas blokowania) dla zadania synchronizacji 1-godzinnej.

en: Now Playing Delay Time (Seconds)
pl_PL: Opóźnienie wyświetlania Teraz Odtwarzane (w sekundach)

en: The delay between Now Playing checks for every station. Decrease for more frequent checks at the expense of performance; increase for less frequent checks but better performance (for large installations).
pl_PL: Opóźnienie pomiędzy sprawdzeniami Teraz Odtwarzane dla każdej stacji. Zmniejsz dla częstszych kontroli kosztem wydajności; zwiększ dla mniej częstych kontroli, ale lepszej wydajności (w przypadku dużych instalacji).

en: Now Playing Max Concurrent Processes
pl_PL: Maksymalna jednoczesna liczba procesów Teraz Odtwarzane

en: The maximum number of concurrent processes for now playing updates. Increasing this can help reduce the latency between updates now playing updates on large installations.
pl_PL: Maksymalna liczba równoczesnych procesów dla aktualizacji tytułu aktualnie odtwarzanego utworu. Zwiększanie tego może pomóc zmniejszyć opóźnienie pomiędzy aktualizacjami na dużych instalacjach.

en: Maximum PHP-FPM Worker Processes
pl_PL: Maksymalna ilość procesów pracy PHP-FPM

en: Enable Performance Profiling Extension
pl_PL: Włącz Rozszerzenie Profilowania Wydajności

en: Profiling data can be viewed by visiting %s.
pl_PL: Dane profilowe można przeglądać odwiedzając %s.

en: Profile Performance on All Requests
pl_PL: Profiluj wydajność na wszystkich żądaniach

en: This will have a significant performance impact on your installation.
pl_PL: Będzie to miało znaczący wpływ na wydajność twojej instalacji.

en: Profiling Extension HTTP Key
pl_PL: Klucz HTTP Rozszerzenia Profilowania

en: The value for the "SPX_KEY" parameter for viewing profiling pages.
pl_PL: Wartość parametru "SPX_KEY" do przeglądania stron profilowania.

en: Profiling Extension IP Allow List
pl_PL: Lista dozwolonych adresów IP mających dostęp do rozszerzenia profilowania

en: Nginx Max Client Body Size
pl_PL: Maksymalny Rozmiar Zawartości Klienta Nginx (Max Client Body Size)

en: This is the total size any single request body can be. AzuraCast chunks its uploads into smaller file sizes, so this only applies when doing custom uploads via the API. Sizes should be listed in a format like "100K", "128M", "1G" for kilobytes, megabytes, and gigabytes respectively.
pl_PL: Jest to całkowita wielkość zawartości każdego pojedynczego zapytania. AzuraCast dzieli pliki na mniejsze rozmiary, więc dotyczy to tylko robienia niestandardowych przesłań za pośrednictwem API. Rozmiary powinny być podane w formacie „100K”, „128M”, „1G” odpowiednio dla kilobajtów, megabajtów i gigabajtów.

en: Enable web-based Docker image updates
pl_PL: Włącz aktualizacje obrazów Dockera poprzez WWW

en: Extra Ubuntu packages to install upon startup
pl_PL: Dodatkowe pakiety Ubuntu do zainstalowania przy starcie

en: Separate package names with a space. Packages will be installed during container startup.
pl_PL: Oddziel nazwy pakietów spacją. Pakiety zostaną zainstalowane podczas uruchamiania kontenera.

en: Album Artist
pl_PL: Wykonawca Albumu

en: Album Artist Sort Order
pl_PL: Kolejność sortowania wykonawców albumów

en: Album Sort Order
pl_PL: Kolejność sortowania albumów

en: Band
pl_PL: Zespół

en: Comment
pl_PL: Komentarz

en: Commercial Information
pl_PL: Informacje handlowe

en: Composer
pl_PL: Kompozytor

en: Composer Sort Order
pl_PL: Kolejność sortowania kompozytorów

en: Conductor
pl_PL: Dyrygent

en: Content Group Description
pl_PL: Opis grupy treści

en: Copyright
pl_PL: Prawa autorskie

en: Copyright Message
pl_PL: Informacja o prawach autorskich

en: Encoded By
pl_PL: Kodowane przez

en: Encoder Settings
pl_PL: Ustawienia enkodera

en: Encoding Time
pl_PL: Czas kodowania

en: File Owner
pl_PL: Właściciel pliku

en: File Type
pl_PL: Typ pliku

en: Initial Key
pl_PL: Początkowy klucz

en: Internet Radio Station Name
pl_PL: Nazwa internetowej stacji radiowej

en: Internet Radio Station Owner
pl_PL: Właściciel internetowej stacji radiowej

en: Involved People List
pl_PL: Lista zaangażowanych osób

en: Linked Information
pl_PL: Powiązane informacje

en: Lyricist
pl_PL: Autor tekstu

en: Media Type
pl_PL: Typ multimediów

en: Mood
pl_PL: Nastrój

en: Music CD Identifier
pl_PL: Identyfikator CD muzyki

en: Musician Credits List
pl_PL: Lista Muzyków

en: Original Album
pl_PL: Oryginalny album

en: Original Artist
pl_PL: Oryginalny Artysta

en: Original Filename
pl_PL: Oryginalna nazwa pliku

en: Original Lyricist
pl_PL: Oryginalny autor tekstu

en: Original Release Time
pl_PL: Oryginalny czas wydania

en: Original Year
pl_PL: Pierwotny rok

en: Part of a Compilation
pl_PL: Część składanki

en: Part of a Set
pl_PL: Część zestawu

en: Performer Sort Order
pl_PL: Kolejność sortowania wykonawców

en: Playlist Delay
pl_PL: Opóźnienie Playlisty

en: Produced Notice
pl_PL: Powiadomienie o wydaniu (produced notice)

en: Publisher
pl_PL: Wydawca

en: Recording Time
pl_PL: Czas nagrywania

en: Release Time
pl_PL: Czas wydania

en: Remixer
pl_PL: Remikser

en: Set Subtitle
pl_PL: Ustaw podtytuł

en: Subtitle
pl_PL: Podtytuł

en: Tagging Time
pl_PL: Czas tagowania

en: Terms of Use
pl_PL: Warunki Użytkowania

en: Title Sort Order
pl_PL: Kolejność sortowania tytułów

en: Track Number
pl_PL: Numeru ścieżki

en: Unsynchronised Lyrics
pl_PL: Niezsynchronizowany tekst utworu

en: URL Artist
pl_PL: URL Artysty

en: URL File
pl_PL: URL Pliku

en: URL Payment
pl_PL: URL Płatności

en: URL Publisher
pl_PL: URL Wydawcy

en: URL Source
pl_PL: URL Źródła

en: URL Station
pl_PL: URL Stacji

en: URL User
pl_PL: URL Użytkownika

en: Year
pl_PL: Rok

en: An account recovery link has been requested for your account on "%s".
pl_PL: Poproszono o link odzyskiwania konta na "%s".

en: Click the link below to log in to your account.
pl_PL: Kliknij poniższy link, aby zalogować się do swojego konta.

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: Forgot Password
pl_PL: Zapomniałem hasło

en: Sign in
pl_PL: Zaloguj się

en: Send Recovery E-mail
pl_PL: Wyślij e-mail odzyskiwania

en: Enter Two-Factor Code
pl_PL: Wprowadź kod jednorazowy weryfikacji dwuetapowej

en: Your account uses a two-factor security code. Enter the code your device is currently showing below.
pl_PL: Twoje konto wykorzystuje jednorazowe kody weryfikacji dwuetapowej. Podaj poniżej kod aktualnie wyświetlony na Twoim urządzeniu.

en: Security Code
pl_PL: Kod bezpieczeństwa

en: This installation's administrator has not configured this functionality.
pl_PL: Administrator tej instalacji nie skonfigurował tej funkcji.

en: Contact an administrator to reset your password following the instructions in our documentation:
pl_PL: Skontaktuj się z administratorem, aby zresetować hasło zgodnie z instrukcjami zawartymi w naszej dokumentacji:

en: Password Reset Instructions
pl_PL: Instrukcje resetowania hasła
