azuracast - en to ka_GE translation catalogue (282 entries)

en: # Episodes
ka_GE: # ეპიზოდი

en: # Songs
ka_GE: # სიმღერა

en: %{ dj } is now live on %{ station }! Tune in now: %{ url }
ka_GE: %{ dj } პირდაპირ ეთერშია %{ station }! შემოუერთდით: %{ url }

en: %{ hours } hours
ka_GE: %{ hours } საათი

en: %{ minutes } minutes
ka_GE: %{ minutes } წუთი

en: %{ seconds } seconds
ka_GE: %{ seconds } წამი

en: %{ station } is back online! Tune in now: %{ url }
ka_GE: %{ station } კვლავ ონლაინაა! შემოუერთდით: %{ url }

en: %{ station } is going offline for now.
ka_GE: %{ station } ამჟამად გადის offline რეჟიმში.

en: %{filesCount} File | %{filesCount} Files
ka_GE[0]: %{filesCount} ფაილი
ka_GE[1]: %{filesCount} ფაილი

en: %{listeners} Listener | %{listeners} Listeners
ka_GE[0]: %{listeners} მსმენელი
ka_GE[1]: %{listeners} მსმენელი

en: %{messages} queued messages
ka_GE: %{messages} შეტყობინებაა რიგში

en: %{name} - Copy
ka_GE: %{name} - ასლი

en: %{numPlaylists} playlist | %{numPlaylists} playlists
ka_GE[0]: %{numPlaylists} დასაკრავი სია
ka_GE[1]: %{numPlaylists} დასაკრავი სია

en: %{numSongs} uploaded song | %{numSongs} uploaded songs
ka_GE[0]: %{numSongs} ატვირთული სიმღერა
ka_GE[1]: %{numSongs} ატვირთული სიმღერა

en: %{spaceUsed} of %{spaceTotal} Used
ka_GE: გამოყენებულია %{spaceUsed} %{spaceTotal}დან

en: %{spaceUsed} Used
ka_GE: გამოყენებულია %{spaceUsed}

en: %{station} - Copy
ka_GE: %{station} - ასლი

en: 12 Hour
ka_GE: 12 საათი

en: 24 Hour
ka_GE: 24 საათი

en: A completely random track is picked for playback every time the queue is populated.
ka_GE: ყოველ ჯერზე, როდესაც რიგი ივსება, სრულიად შემთხვევითი ბილიკი ირჩევა დასაკრავად.

en: A name for this stream that will be used internally in code. Should only contain letters, numbers, and underscores (i.e. "stream_lofi").
ka_GE: ამ სტრიმის სახელი, რომელიც გამოყენებული იქნება შიდა კოდში. უნდა შეიცავდეს ასოებს, ციფრებსა და ქვედა ხაზებს (მაგ. "stream_lofi").

en: A passkey has been selected. Submit this form to add it to your account.
ka_GE: წვდომის გასაღები არჩეულია. ანგარიშში დასამატებლად, გაგზავნეთ ეს ფორმა.

en: A playlist containing media files hosted on this server.
ka_GE: დასაკრავი სია, რომელიც შეიცავს ამ სერვერზე განთავსებულ მედია ფაილებს.

en: A playlist that instructs the station to play from a remote URL.
ka_GE: დასაკრავი სია, რომელიც მიუთითებს სადგურს, დაუკრას დისტანციური URL მისამართიდან.

en: A unique identifier (i.e. "G-A1B2C3D4") for this measurement stream.
ka_GE: უნიკალური იდენტიფიკატორი (მაგ. "G-A1B2C3D4") ამ გაზომვის ნაკადისთვის.

en: About AzuraRelay
ka_GE: AzuraRelay-ის შესახებ

en: About Master_me
ka_GE: Master_me-ის შესახებ

en: About Release Channels
ka_GE: გამოშვების არხების შესახებ

en: Access Code
ka_GE: წვდომის კოდი

en: Access Key ID
ka_GE: წვდომის გასაღების იდენთიფიკატორი

en: Access Token
ka_GE: წვდომის გასაღები

en: Account Details
ka_GE: ანგარიშის დეტალები

en: Account is Active
ka_GE: ანგარიში აქტიურია

en: Account List
ka_GE: ანგარიშების სია

en: Actions
ka_GE: მოქმედებები

en: Adapter
ka_GE: დაკავშირებულია

en: Add API Key
ka_GE: API გასაღების დამატება

en: Add Custom Field
ka_GE: მორგებული ველის დამატება

en: Add Episode
ka_GE: ეპიზოდის დამატება

en: Add Files to Playlist
ka_GE: ფაილების დამატება დასაკრავ სიაში

en: Add HLS Stream
ka_GE: HLS Stream-ის დამატება

en: Add Mount Point
ka_GE: დაკავშირების წერტილის დამატება

en: Add New GitHub Issue
ka_GE: ახალი GitHub პრობლემის დამატება

en: Add New Passkey
ka_GE: ახალი წვდომის გასაღების დამატება

en: Add Playlist
ka_GE: დასაკრავი სიის დამატება

en: Add Podcast
ka_GE: პოდკასტის დამატება

en: Add Role
ka_GE: როლის დამატება

en: Add Schedule Item
ka_GE: განრიგის ელემენტის დამატება

en: Add SFTP User
ka_GE: SFTP მომხმარებლის დამატება

en: Add Station
ka_GE: სადგურის დამატება

en: Add Storage Location
ka_GE: შენახვის ადგილის დამატება

en: Add Streamer
ka_GE: Streamer-ის დამატება

en: Add User
ka_GE: მომხმარებლის დამატება

en: Add Web Hook
ka_GE: Web Hook-ის დამატება

en: Administration
ka_GE: ადმინისტრირება

en: Advanced
ka_GE: დამატებითი

en: Advanced Configuration
ka_GE: დამატებითი კონფიგურაცია

en: Advanced Manual AutoDJ Scheduling Options
ka_GE: AutoDJ-ის ხელით დაგეგმვის გაფართოებული პარამეტრები

en: Album
ka_GE: ალბომი

en: Album Art
ka_GE: ალბომის ყდა

en: Alert
ka_GE: გაფრთხილება

en: All Days
ka_GE: ყველა დღე

en: All Playlists
ka_GE: ყველა დასაკრავი სია

en: All Podcasts
ka_GE: ყველა პოდკასტი

en: Allow Requests from This Playlist
ka_GE: ამ დასაკრავი სიიდან მოთხოვნების დაშვება

en: Allow Song Requests
ka_GE: სიმღერების მოთხოვნის დაშვება

en: Allow Streamers / DJs
ka_GE: სტრიმერების / DJ-ების დაშვება

en: Allowed IP Addresses
ka_GE: დაშვებული IP მისამართები

en: Always Use HTTPS
ka_GE: ყოველთვის მოხდეს HTTPS-ის გამოყენება

en: An error occurred and your request could not be completed.
ka_GE: დაფიქსირდა შეცდომა და თქვენი მოთხოვნა ვერ შესრულდა.

en: An error occurred while loading the station profile:
ka_GE: სადგურის პროფილის ჩატვირთვისას დაფიქსირდა შეცდომა:

en: Analytics
ka_GE: ანალიტიკა

en: Analyze and reprocess the selected media
ka_GE: არჩეული მედია ფაილის ანალიზი & ხელახლა დამუშავება

en: Any of the following file types are accepted:
ka_GE: დასაშვებია ნებისმიერი შემდეგი ტიპის ფაილი:

en: API Documentation
ka_GE: API დოკუმენტაცია

en: API Keys
ka_GE: API გასაღებები

en: API Version
ka_GE: API ვერსია

en: App Key
ka_GE: აპლიკაციის გასაღები

en: App Secret
ka_GE: აპლიკაციის საიდუმლო გასაღები

en: Apple Podcasts
ka_GE: Apple პოდკასტები

en: Are you sure?
ka_GE: დარწმუნებული ხართ?

en: Artist
ka_GE: შემსრულებელი

en: Audio Format
ka_GE: აუდიო ფორმატი

en: Audio Post-processing Method
ka_GE: აუდიოს შემდგომი დამუშავების მეთოდი

en: Audit Log
ka_GE: აუდიტის აღრიცხვის ფაილი

en: Author
ka_GE: ავტორი

en: AutoDJ Disabled
ka_GE: AutoDJ გამორთულია

en: AutoDJ Format
ka_GE: AutoDJ-ის ფორმატი

en: AutoDJ has been disabled for this station. No music will automatically be played when a source is not live.
ka_GE: AutoDJ გამორთულია ამ სადგურისთვის. მუსიკა ავტომატურად არ დაუკრავს, როდესაც წყარო არ იქნება პირდაპირ ეთერში.

en: AutoDJ Queue
ka_GE: AutoDJ-ის რიგი

en: AutoDJ Queue Length
ka_GE: AutoDJ-ის რიგის სიგრძე

en: AutoDJ Service
ka_GE: AutoDJ-ის სერვისი

en: Automatic Backups
ka_GE: ავტომატური სარეზერვო ასლი

en: Available Logs
ka_GE: ხელმისაწვდომი აღრიცხვის ფაილები

en: Average Listeners
ka_GE: მსმენელთა საშუალო რაოდენობა

en: AzuraCast Instance Name
ka_GE: AzuraCast-ის ასლის სახელი

en: Back
ka_GE: უკან

en: Backing up your installation is strongly recommended before any update.
ka_GE: ნებისმიერი განახლების წინ, რეკომენდებულია ინსტალაციის სარეზერვო ასლის შექმნა.

en: Backup Format
ka_GE: სარეზერვო ასლის ფორმატი

en: Backups
ka_GE: სარეზერვო ასლები

en: Balanced
ka_GE: დაბალანსებული

en: Banned Countries
ka_GE: დაბლოკილი ქვეყნები

en: Banned IP Addresses
ka_GE: დაბლოკილი IP მისამართები

en: Base Theme for Public Pages
ka_GE: საჯარო გვერდების ძირითადი თემა

en: Basic Info
ka_GE: ზოგადი ინფორმაცია

en: Basic Information
ka_GE: ზოგადი ინფორმაცია

en: Branding
ka_GE: ბრენდინგი

en: Branding Settings
ka_GE: ბრენდინგის პარამეტრები

en: Broadcast AutoDJ to Remote Station
ka_GE: AutoDJ-ის მაუწყებლობა დისტანციურ სადგურზე

en: Broadcasting
ka_GE: მაუწყებლობა

en: Broadcasting Service
ka_GE: მაუწყებლობის სერვისი

en: Broadcasts
ka_GE: მაუწყებლობები

en: Bulk Media Import/Export
ka_GE: მედია ფაილების მასობრივი იმპორტი/ექსპორტი

en: Cached
ka_GE: ქეშირებული

en: Cancel
ka_GE: გაუქმება

en: Categories
ka_GE: კატეგორიები

en: Change
ka_GE: შეცვლა

en: Change Password
ka_GE: პაროლის შეცვლა

en: Changes
ka_GE: ცვლილებები

en: Changes saved.
ka_GE: ცვლილებები შენახულია.

en: Check for Updates
ka_GE: განახლებების შემოწმება

en: Choose a new password for your account.
ka_GE: აირჩიეთ ახალი პაროლი თქვენი ანგარიშისთვის.

en: Clear
ka_GE: გასუფთავება

en: Clear all media from playlist?
ka_GE: გასუფთავდეს ყველა მედია ფაილი დასაკრავი სიიდან?

en: Clear All Pending Requests?
ka_GE: გასუფთავდეს მოლოდინში მყოფი ყველა მოთხოვნა?

en: Clear Artwork
ka_GE: ილუსტრაციის გასუფთავება

en: Clear Cache
ka_GE: ქეშის გასუფთავება

en: Clear File
ka_GE: ფაილის გასუფთავება

en: Clear List
ka_GE: სიის გასუფთავება

en: Clear Media
ka_GE: მედია ფაილების გასუფთავება

en: Clear Pending Requests
ka_GE: მოლოდინში მყოფი მოთხოვნების გასუფთავება

en: Clear Queue
ka_GE: რიგის გასუფთავება

en: Clearing the application cache may log you out of your session.
ka_GE: აპლიკაციის ქეშის გასუფთავებამ შესაძლოა გამოიწვიოს თქვენი სესიიდან გამოსვლა.

en: Client
ka_GE: კლიენტი

en: Clients
ka_GE: კლიენტები

en: Clone Station
ka_GE: რადიოსადგურის კლონირება

en: Close
ka_GE: დახურვა

en: Comments
ka_GE: კომენტარები

en: Configure
ka_GE: კონფიგურირება

en: Configure Backups
ka_GE: სარეზერვო ასლების კონფიგურირება

en: Confirm
ka_GE: დადასტურება

en: Confirm New Password
ka_GE: დაადასტურეთ ახალი პაროლი

en: Connection Information
ka_GE: კავშირის ინფორმაცია

en: Continuous Play
ka_GE: უწყვეტი დაკვრა

en: Copied!
ka_GE: დაკოპირებულია!

en: Copy to Clipboard
ka_GE: გაცვლის ბუფერში დაკოპირება

en: Could not upload file.
ka_GE: ფაილის ატვირთვა ვერ მოხერხდა.

en: Countries
ka_GE: ქვეყნები

en: Country
ka_GE: ქვეყანა

en: Create Account
ka_GE: ანგარიშის შექმნა

en: Create and Continue
ka_GE: შექმნა და გაგრძელება

en: Critical
ka_GE: კრიტიკული

en: Current Configuration File
ka_GE: მიმდინარე კონფიგურაციის ფაილი

en: Current Installed Version
ka_GE: მიმდინარე დაყენებული ვერსია

en: Current Password
ka_GE: მიმდინარე პაროლი

en: Custom Branding
ka_GE: მორგებული ბრენდინგი

en: Custom Configuration
ka_GE: მორგებული კონფიგურაცია

en: Custom CSS for Internal Pages
ka_GE: მორგებული CSS შიდა გვერდებისთვის

en: Custom CSS for Public Pages
ka_GE: მორგებული CSS საჯარო გვერდებისთვის

en: Custom Fields
ka_GE: მორგებული ველები

en: Custom JS for Public Pages
ka_GE: მორგებული JS საჯარო გვერდებისთვის

en: Delete
ka_GE: წაშლა

en: Description
ka_GE: აღწერა

en: Details
ka_GE: დეტალები

en: Documentation
ka_GE: დოკუმენტაცია

en: E-Mail
ka_GE: ელექტრონული ფოსტა

en: E-mail Address
ka_GE: ელექტრონული ფოსტის მისამართი

en: E-mail Address (Optional)
ka_GE: ელექტრონული ფოსტის მისამართი (არ არის სავალდებულო)

en: E-mail addresses can be separated by commas.
ka_GE: ელექტრონული ფოსტის მისამართები შეიძლება გამოიყოს მძიმეებით.

en: Edit
ka_GE: რედაქტირება

en: Edit Branding
ka_GE: ბრენდინგის რედაქტირება

en: Edit Custom Field
ka_GE: მორგებული ველის რედაქტირება

en: Edit Episode
ka_GE: ეპიზოდის რედაქტირება

en: Edit Liquidsoap Configuration
ka_GE: Liquidsoap კონფიგურაციის რედაქტირება

en: Edit Media
ka_GE: მედია ფაილის რედაქტირება

en: Edit Playlist
ka_GE: დასაკრავი სიის რედაქტირება

en: Edit Podcast
ka_GE: პოდკასტის რედაქტირება

en: Edit Profile
ka_GE: პროფილის რედაქტირება

en: Edit Role
ka_GE: როლის რედაქტირება

en: Edit SFTP User
ka_GE: SFTP მომხმარებლის რედაქტირება

en: Edit Station
ka_GE: რადიოსადგურის რედაქტირება

en: Edit Station Profile
ka_GE: რადიოსადგურის პროფილის რედაქტირება

en: Edit Storage Location
ka_GE: შენახვის ადგილმდებარეობის რედაქტირება

en: Edit Streamer
ka_GE: სტრიმერის რედაქტირება

en: Edit User
ka_GE: მომხმარებლის რედაქტირება

en: Edit Web Hook
ka_GE: Web Hook-ის რედაქტირება

en: Enable AutoDJ
ka_GE: AutoDJ-ის ჩართვა

en: Enable Broadcasting
ka_GE: მაუწყებლობის ჩართვა

en: Enable Public Pages
ka_GE: საჯარო გვერდების ჩართვა

en: Enter your password
ka_GE: შეიყვანეთ პაროლი

en: Episode
ka_GE: ეპიზოდი

en: Episodes
ka_GE: ეპიზოდები

en: Error
ka_GE: შეცდომა

en: Exit Fullscreen
ka_GE: სრული ეკრანიდან გამოსვლა

en: File Name
ka_GE: ფაილის სახელი

en: Forgot your password?
ka_GE: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Format
ka_GE: ფორმატი

en: Full
ka_GE: სრული

en: Full Volume
ka_GE: სრული ხმა

en: Generate Access Code
ka_GE: წვდომის კოდის გენერირება

en: Genre
ka_GE: ჟანრი

en: Help
ka_GE: დახმარება

en: History
ka_GE: ისტორია

en: HLS Streams
ka_GE: HLS სტრიმები

en: Hour
ka_GE: საათი

en: Icecast Clients
ka_GE: Icecast კლიენტები

en: In order to install Shoutcast:
ka_GE: Shoutcast-ის დასაყენებლად:

en: In order to install Stereo Tool:
ka_GE: Stereo Tool-ის დასაყენებლად:

en: Install GeoLite IP Database
ka_GE: GeoLite IP მონაცემთა ბაზის დაყენება

en: Install Shoutcast
ka_GE: Shoutcast-ის დაყენება

en: Install Shoutcast 2 DNAS
ka_GE: Shoutcast 2 DNAS-ის დაყენება

en: Install Stereo Tool
ka_GE: Stereo Tool-ის დაყენება

en: Instructions
ka_GE: ინსტრუქციები

en: IP Address Source
ka_GE: IP მისამართის წყარო

en: Language
ka_GE: ენა

en: Last 14 Days
ka_GE: ბოლო 14 დღე

en: Last 2 Years
ka_GE: ბოლო 2 წელი

en: Last 24 Hours
ka_GE: ბოლო 24 საათი

en: Last 30 Days
ka_GE: ბოლო 30 დღე

en: Last 60 Days
ka_GE: ბოლო 60 დღე

en: Last 7 Days
ka_GE: ბოლო 7 დღე

en: Leave blank to automatically generate a new password.
ka_GE: დატოვეთ ცარიელი ახალი პაროლის ავტომატური გენერირებისთვის.

en: Leave blank to use the current password.
ka_GE: დატოვეთ ცარიელი მიმდინარე პაროლის გამოსაყენებლად.

en: Leave blank to use the default Telegram API URL (recommended).
ka_GE: დატოვეთ ცარიელი Telegram API-ის სტანდარტული ბმულის გამოსაყენებლად (რეკომენდებულია)

en: Logs
ka_GE: აღრიცხვის ფაილები

en: New Key Generated
ka_GE: ახალი გასაღები გენერირებულია

en: New Password
ka_GE: ახალი პაროლი

en: New Station Description
ka_GE: ახალი რადიოსადგურის აღწერა

en: New Station Name
ka_GE: ახალი რადიოსადგურის სათაური

en: No AutoDJ Enabled
ka_GE: AutoDJ არ არის ჩართული

en: No files selected.
ka_GE: ფაილები არ არის არჩეული.

en: No records to display.
ka_GE: საჩვენებელი ჩანაწერები არ არის.

en: No records.
ka_GE: ჩანაწერები არ არის.

en: Password
ka_GE: პაროლი

en: Password:
ka_GE: პაროლი:

en: Please log in to continue.
ka_GE: გასაგრძელებლად, გთხოვთ, გაიაროთ ავტორიზაცია.

en: Powered by
ka_GE: უზრუნველყოფილია

en: Powered by AzuraCast
ka_GE: უზრუნველყოფილია AzuraCast-ის მიერ

en: Previous
ka_GE: წინა

en: Privacy
ka_GE: კონფიდენციალურობა

en: Profile
ka_GE: პროფილი

en: Public
ka_GE: საჯარო

en: Public Page
ka_GE: საჯარო გვერდი

en: Public Page Background
ka_GE: საჯარო გვერდის ფონი

en: Public Pages
ka_GE: საჯარო გვერდები

en: Radio.de API Key
ka_GE: Radio.de API გასაღები

en: Radio.de Broadcast Subdomain
ka_GE: Radio.de მაუწყებლობის ქვედომენი

en: Random
ka_GE: შემთხვევითი

en: Refresh
ka_GE: განახლება

en: Reload
ka_GE: ხელახლა ჩატვირთვა

en: Reload Configuration
ka_GE: კონფიგურაციის ხელახლა ჩატვირთვა

en: Remember me
ka_GE: დამიმახსოვრე

en: Remove Key
ka_GE: გასაღების წაშლა

en: Repeat
ka_GE: გამეორება

en: Request
ka_GE: მოთხოვნა

en: Request a Song
ka_GE: სიმღერის მოთხოვნა

en: Request History
ka_GE: მოთხოვნების ისტორია

en: Request Song
ka_GE: სიმღერის მოთხოვნა

en: Requester IP
ka_GE: მომთხოვნის IP მისამართი

en: Requests
ka_GE: მოთხოვნები

en: Restart
ka_GE: გადატვირთვა

en: Saturday
ka_GE: შაბათი

en: Save
ka_GE: შენახვა

en: Save and Continue
ka_GE: შენახვა და გაგრძელება

en: Welcome!
ka_GE: მოგესალმებით!

en: Account Recovery
ka_GE: ანგარიშის აღდგენა

en: Account recovery e-mail sent.
ka_GE: ანგარიშის აღდგენის ელფოსტა გაიგზავნა.

en: If the e-mail address you provided is in the system, check your inbox for a password reset message.
ka_GE: თუ თქვენს მიერ მოწოდებული ელ. ფოსტის მისამართი სისტემაშია, შეამოწმეთ შემოსული წერილები პაროლის აღდგენის შეტყობინებისთვის.

en: Logged in successfully.
ka_GE: წარმატებით შეხვედით.

en: Login unsuccessful
ka_GE: წარუმატებელი შესვლა

en: Your credentials could not be verified.
ka_GE: თქვენი მონაცემების გადამოწმება ვერ მოხერხდა.

en: User not found.
ka_GE: მომხმარებელი არ მოიძებნა.

en: You cannot modify yourself.
ka_GE: თქვენ ვერ შეძლებთ საკუთარი თავის შეცვლას.

en: You cannot remove yourself.
ka_GE: თქვენ ვერ შეძლებთ საკუთარი თავის წაშლას.

en: Check the log for details.
ka_GE: დეტალებისთვის, შეამოწმეთ აღრიცხვის ფაილი.

en: Click the link below to log in to your account.
ka_GE: დააწკაპუნეთ ქვემოთ მოცემულ ბმულზე, რათა შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში.

en: Footer
ka_GE: ქვედა კოლონტიტული

en: Sign in
ka_GE: შესვლა

en: Send Recovery E-mail
ka_GE: აღდგენის ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Security Code
ka_GE: უსაფრთხოების კოდი

en: Contact an administrator to reset your password following the instructions in our documentation:
ka_GE: დაუკავშირდით ადმინისტრატორს თქვენი პაროლის აღსადგენად, ჩვენს დოკუმენტაციაში მოცემული ინსტრუქციის შესაბამისად:

en: Password Reset Instructions
ka_GE: პაროლის აღდგენის ინსტრუქცია
