azuracast - en to hu_HU translation catalogue (175 entries)

en: Access Key ID
hu_HU: Hozzáférési kulcs

en: Access Token Secret
hu_HU: Hozzáférési titkos kulcs*

en: Account Details
hu_HU: Felhasználók

en: Account is Active
hu_HU: Fiók aktív

en: Account List
hu_HU: Felhasználói fiók lista

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Add API Key
hu_HU: API kulcs hozzáadása

en: Add Custom Field
hu_HU: Egyéni mező hozzáadása

en: Add Episode
hu_HU: Fejezet hozzáadása

en: Add Files to Playlist
hu_HU: Adj fáljlokat a lejátszási listához

en: Add HLS Stream
hu_HU: HLS Stream hozzáadás

en: Add Mount Point
hu_HU: Csatolásipont hozzáadás

en: Add New GitHub Issue
hu_HU: Új GitHub hiba hozzáadás

en: Add Playlist
hu_HU: Hozzáadás lejátszási listához

en: Add Podcast
hu_HU: Podcasthoz adás

en: Add Streamer
hu_HU: Streamer hozzáadása

en: Administration
hu_HU: Adminisztráció

en: Allow Song Requests
hu_HU: Dalkérések (kívánságok) engedélyezése

en: Allow Streamers / DJs
hu_HU: Streamerek / DJ-k engedélyezése

en: API Keys
hu_HU: API kulcsok

en: Artist
hu_HU: Előadó

en: Auto-Assigned
hu_HU: Automatikusan hozzárendelt

en: AutoDJ Bitrate (kbps)
hu_HU: AutoDJ Bitráta (kbps)

en: AutoDJ Disabled
hu_HU: AutoDJ letiltva

en: AutoDJ Format
hu_HU: AutoDJ formátuma

en: AutoDJ has been disabled for this station. No music will automatically be played when a source is not live.
hu_HU: Az AutoDJ letiltva ezen az állomáson. Amikor a forrás nem aktív, nem lesznek lejátszva zenék.

en: Average Listeners
hu_HU: Hallgatók átlagosan

en: Best Performing Songs
hu_HU: Legjobban teljesítő dalok

en: By default, radio stations broadcast on their own ports (i.e. 8000). If you're using a service like CloudFlare or accessing your radio station by SSL, you should enable this feature, which routes all radio through the web ports (80 and 443).
hu_HU: Alapértelmezés szerint az állomások sugárzása a 8000-es portokon keresztül történik. Ha használni szeretnéd a CloudFlare, vagy az SSL szolgáltatásokat a rádió eléréséhez, abban az esetben engedélyezned kell a 80 és 443-as portok elérését is.

en: Change
hu_HU: Módosít

en: Comments
hu_HU: Megjegyzések

en: Connection Information
hu_HU: Csatlakozási információk

en: Create Account
hu_HU: Felhasználó létrehozása

en: Crossfade Duration (Seconds)
hu_HU: Crossfade időtartama (másodpercben)

en: Custom Configuration
hu_HU: Egyéni beállítás

en: Dashboard
hu_HU: Vezérlőpult

en: Default Mount
hu_HU: Alapértelmezett csatorna

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Directory
hu_HU: Könyvtár

en: Disabled
hu_HU: Nem engedélyezett

en: Download CSV
hu_HU: Letöltés CSV formátumban

en: Duplicate Songs
hu_HU: Ismétlődő dalok

en: E-mail Address
hu_HU: E-mail cím

en: Edit
hu_HU: Szerkeszt

en: Edit Profile
hu_HU: Profil szerkesztése

en: Edit Station Profile
hu_HU: Állomás tulajdonságainak szerkesztése

en: Enable AutoDJ
hu_HU: AutoDJ engedélyezése

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: End Time
hu_HU: Befejezési időpontja

en: Enter the full URL of another stream to relay its broadcast through this mount point.
hu_HU: Adja meg egy másik stream teljes URL-jét, amelyet ezen a csatolási ponton keresztül sugározunk.

en: Fallback Mount
hu_HU: Háttér csatolási pont

en: File Name
hu_HU: Fájl név

en: Higher weight playlists are played more frequently compared to other lower-weight playlists.
hu_HU: A jobban kedvelt súlyozott játszási listák többször kerülnek lejátszásra, a kevésbé kedvelt, súlyozott listákhoz képest.

en: If this mount is the default, it will be played on the radio preview and the public radio page in this system.
hu_HU: Ha ez a csatolás az alapértelmezett, akkor a rádió előnézetén és a nyilvános rádió oldalon is ez jelenik meg.

en: If this mount point is not playing audio, listeners will automatically be redirected to this mount point. The default is /error.mp3, a repeating error message.
hu_HU: Ha ez a csatolási pont nem játssza le a hangot, a hallgatók automatikusan átkerülnek erre a csatolási pontra. Az alapértelmezés az /error.mp3, ismétlődő hibaüzenet.

en: Internal notes or comments about the user, visible only on this control panel.
hu_HU: Belső jegyzetek és kommentek a felhasználóról, melyek csak a vezérlő panelen láthatóak.

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Leave blank to automatically generate a new password.
hu_HU: Hagyja üresen, ha véletlenszerű jelszót szeretne generáltatni

en: Leave blank to use the current password.
hu_HU: Hagyja üresen, ha a jelenlegi jelszót szeretné használni.

en: Length
hu_HU: Hossz

en: Listeners
hu_HU: Hallgatók

en: Listeners by Day of Week
hu_HU: Hallgatók naponta, heti felbontásban

en: Listeners Per Station
hu_HU: Hallgatók állomásonként

en: Log In
hu_HU: Bejelentkezés

en: Manage
hu_HU: Kezelés

en: Manage Stations
hu_HU: Állomások kezelése

en: Media
hu_HU: Média

en: Most Played Songs
hu_HU: A legtöbbet játszott dalok

en: Mount Points
hu_HU: Csatolási pontok

en: Music Files
hu_HU: Zenei fájlok

en: Mute
hu_HU: Némítás

en: My Account
hu_HU: Saját fiókom

en: Name
hu_HU: Név

en: No
hu_HU: Nem

en: No other program can be using this port. Leave blank to automatically assign a port.
hu_HU: Más programok nem használhatják ezt a portot. Automatikus port hozzárendeléséhez hagyd üresen!

en: Not Played
hu_HU: Nem játszott

en: Now Playing
hu_HU: Most játszott

en: Number of Minutes Between Plays
hu_HU: Lejátszások közötti percek

en: Number of Songs Between Plays
hu_HU: Dalok száma a lejátszások között.

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Playlist
hu_HU: Játszási lista

en: Playlist Name
hu_HU: Lejátszási lista neve

en: Playlist Type
hu_HU: Lejátszási lista típusa

en: Playlist Weight
hu_HU: Lejátszási lista hossz

en: Playlists
hu_HU: Lejátszási listák

en: Plays
hu_HU: Játszik

en: Profile
hu_HU: Profil

en: Public Page
hu_HU: Publikus oldal

en: Relay Stream URL
hu_HU: Átjátszó stream URL-je

en: Rename
hu_HU: Átnevezés

en: Rename File/Directory
hu_HU: Fájl, vagy könyvtár átnevezése

en: Reports
hu_HU: Jelentések

en: Request
hu_HU: Kérés

en: Request a Song
hu_HU: Dal kérése

en: Request Last Played Threshold (Minutes)
hu_HU: Legutóbb játszott kérés határideje (percben)

en: Request Minimum Delay (Minutes)
hu_HU: Kérések teljesítése közti idő (percben)

en: Restart Broadcasting
hu_HU: Sugárzás újra indítása

en: Role Name
hu_HU: Szerepkör megnevezése

en: Roles
hu_HU: Szabályok

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: Sign Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Site Base URL
hu_HU: Oldal alapértelmezett címe

en: Skip Song
hu_HU: Dal kihagyása

en: Song
hu_HU: Dal

en: Song Album
hu_HU: Album

en: Song Artist
hu_HU: Előadó

en: Song History
hu_HU: dal előzmények

en: Song Playback Timeline
hu_HU: Dalok játszási története

en: Song Requests
hu_HU: Dal kérése

en: Song Title
hu_HU: Dalcím

en: Start Time
hu_HU: Kezdés időpontja

en: Station Name
hu_HU: Állomás neve

en: Station Overview
hu_HU: Állomás áttekintése

en: Stations
hu_HU: Állomások

en: Streamer Username
hu_HU: Streamer felhasználó neve

en: Streamer/DJ Accounts
hu_HU: Sugárzó/DJ fiókok

en: Streamers/DJs
hu_HU: Stream-ek/DJ-k

en: System Administration
hu_HU: Rendszer adminisztráció

en: System Maintenance
hu_HU: Rendszerkarbantartás

en: System Settings
hu_HU: Rendszerbeállítások

en: The base URL where this service is located. Use either the external IP address or fully-qualified domain name (if one exists) pointing to this server.
hu_HU: Url, ahol a szolgáltatás található. Külső ip cím, vagy egy domain név (ha létezik), mely erre a kiszolgálóra mutat.

en: The relative path of the file in the station's media directory.
hu_HU: A fájl relatív elérési útja az állomások média könyvtárán belül.

en: The streamer will use this password to connect to the radio server.
hu_HU: A streamer ezt használja a rádió-szerverhez való csatlakozáskor.

en: The streamer will use this username to connect to the radio server.
hu_HU: A streamer ezt használja a rádió-kiszolgálóhoz való csatlakozáskor.

en: This name should always begin with a slash (/), and must be a valid URL, such as /autodj.mp3
hu_HU: A névnek mindig egy perjellel (/) kell kezdődnie, és érvényes URL-nek kell lennie, mint például /autodj.mp3

en: Time Zone
hu_HU: Időzóna

en: Title
hu_HU: Cím

en: Use Web Proxy for Radio
hu_HU: Web Proxy használata a rádióhoz

en: User Accounts
hu_HU: Felhasználói fiókok

en: Username
hu_HU: Felhasználó név

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Worst Performing Songs
hu_HU: Legrosszabbul teljesítő dalok

en: Yes
hu_HU: Igen

en: AzuraCast Setup
hu_HU: AzuraCast telepítése

en: AzuraCast Settings
hu_HU: AzuraCast beállítások

en: Setting Key
hu_HU: Beállítási kulcs

en: Setting Value
hu_HU: Beállítás értéke

en: Configuration successfully written.
hu_HU: A konfiguráció mentése sikerült.

en: Imported locale: %s
hu_HU: Importált terület beállítva: %s

en: Backup path %s not found!
hu_HU: A visszaállytási fájl %s nem található!

en: AzuraCast Backup
hu_HU: AzuraCast visszaállítások

en: Please wait while a backup is generated...
hu_HU: Kérlek várj amíg a biztonsági másolat legenerálódik...

en: Creating temporary directories...
hu_HU: Ideiglenes mappák készítése...

en: Backing up MariaDB...
hu_HU: MariaDB visszaállítása...

en: Creating backup archive...
hu_HU: Biztonsági archívum létrehozása...

en: Cleaning up temporary files...
hu_HU: Ideiglenes fájlok törlése...

en: Backup complete in %.2f seconds.
hu_HU: Visszaállítás kész %.2f másodperc alatt.

en: The account associated with e-mail address "%s" has been set as an administrator
hu_HU: A (z) "%s" e-mail cím beállítva adminisztrátornak

en: Account not found.
hu_HU: Nem található fiók.

en: Song skipped.
hu_HU: Dal kihagyva

en: Setup has already been completed!
hu_HU: A telepítés befejeződött!

en: Logged in successfully.
hu_HU: Sikeres bejelentkezés.

en: Login unsuccessful
hu_HU: Sikertelen bejelentkezés

en: Your credentials could not be verified.
hu_HU: A hitelesítő adatok nem ellenőrizhetőek

en: Select...
hu_HU: Válasszon...

en: All Permissions
hu_HU: Minden jog

en: View Station Page
hu_HU: Rádió oldal megtekintése

en: View Station Reports
hu_HU: Rádió jelentések megtekintése

en: View Station Logs
hu_HU: Rádió rendszerüzenetek megtekintése

en: Manage Station Profile
hu_HU: Rádió profil kezelése

en: Manage Station Broadcasting
hu_HU: Állomás sugárzásának kezelése

en: Manage Station Streamers
hu_HU: Dj-k kezelése

en: Manage Station Mount Points
hu_HU: Csatlakozási pontok kezelése

en: Manage Station Media
hu_HU: Állomások kezelése

en: Manage Station Automation
hu_HU: Állomás automatizálásának kezelése

en: Manage Station Web Hooks
hu_HU: Állomás Web Hooksok kezelése

en: View Administration Page
hu_HU: Adminisztrációs oldal megtekintése

en: View System Logs
hu_HU: Rendszernaplók megtekintése

en: Administer Settings
hu_HU: Adminisztrációs beállítások

en: Administer API Keys
hu_HU: Adminisztrációs API kulcsok

en: Administer Stations
hu_HU: Állomások kezelése

en: Administer Custom Fields
hu_HU: Felhasználói egyéni mezők megjelenítése

en: Administer Backups
hu_HU: Visszaállítások kezelése

en: Welcome to %s!
hu_HU: Üdvözlünk %s!

en: Please log in to continue.
hu_HU: Kérjük jelentkezzen be a folytatáshoz.
