azuracast - en to cs_CZ translation catalogue (1329 entries)

en: A name for this stream that will be used internally in code. Should only contain letters, numbers, and underscores (i.e. "stream_lofi").
cs_CZ: Název pro tento stream, který bude použit interně v kódu. Může obsahovat pouze písmena, čísla a podtržítka (např.: "stream_lofi").

en: A unique identifier (i.e. "G-A1B2C3D4") for this measurement stream.
cs_CZ: Unikátní identifikátor (např.: "G-A1B2C3D4") pro tento měřící stream.

en: About Master_me
cs_CZ: O ''Master_me''

en: About Release Channels
cs_CZ: O Release vydání

en: Access Code
cs_CZ: Přístupový Kód

en: Access Key ID
cs_CZ: Přístupový ID Klíč

en: Access Token
cs_CZ: Přístupový Token

en: Account Details
cs_CZ: Podrobnosti Účtu

en: Account is Active
cs_CZ: Účet je Aktivní

en: Account List
cs_CZ: Seznam Účtů

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Add API Key
cs_CZ: Přidat API Klíč

en: Add Custom Field
cs_CZ: Přidat Vlastní Pole

en: Add Episode
cs_CZ: Přidat Epizodu

en: Add Files to Playlist
cs_CZ: Přidat Soubory do Seznamu Skladeb

en: Add HLS Stream
cs_CZ: Přidat HLS Stream

en: Add Mount Point
cs_CZ: Přidat Přípojný Bod

en: Add New GitHub Issue
cs_CZ: Přidat Nový GitHub Problém

en: Add Playlist
cs_CZ: Přidat Seznam Skladeb

en: Add Podcast
cs_CZ: Přidat Podcast

en: Add Remote Relay
cs_CZ: Přidat Vzdálené Relé

en: Add Role
cs_CZ: Přidat Roli

en: Add Schedule Item
cs_CZ: Přidat Položku Plánu

en: Add SFTP User
cs_CZ: Přidat SFTP Uživatele

en: Add Station
cs_CZ: Přidat Stanici

en: Add Storage Location
cs_CZ: Přidat Umístění Úložiště

en: Add Streamer
cs_CZ: Přidat Streamera

en: Add User
cs_CZ: Přidat Uživatele

en: Add Web Hook
cs_CZ: Přidat Web Hook

en: Administration
cs_CZ: Administrace

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Advanced Configuration
cs_CZ: Pokročilá Konfigurace

en: Advanced Manual AutoDJ Scheduling Options
cs_CZ: Pokročilé nastavení manuálně plánovaného AutoDJ

en: Aggregate listener statistics are used to show station reports across the system. IP-based listener statistics are used to view live listener tracking and may be required for royalty reports.
cs_CZ: Agregované statistiky posluchačů se používají k zobrazení zpráv o stanicích v systému. Statistiky posluchačů založené na protokolu IP slouží k zobrazení aktivních posluchačů a mohou být vyžadovány pro zprávy o licenčních poplatcích.

en: Album Art
cs_CZ: Obal alba

en: All listed domain names should point to this AzuraCast installation. Separate multiple domain names with commas.
cs_CZ: Veškéré domény by měli odkazovat na tuto instalaci AzuraCast. Oddělte více domén čárkami.

en: All Playlists
cs_CZ: Všechny Seznamy Skladeb

en: All Podcasts
cs_CZ: Všechny Podcasty

en: All values in the NowPlaying API response are available for use. Any empty fields are ignored.
cs_CZ: Všechny hodnoty v NowPlaying API jsou k dispozici. Všechna prázdná pole budou ignorována.

en: Allow Requests from This Playlist
cs_CZ: Povolit Žádosti o Skladby z Tohoto Seznamu Skladeb

en: Allow Song Requests
cs_CZ: Povolit Žádosti o Skladbu

en: Allow Streamers / DJs
cs_CZ: Povolit Streamery / DJs

en: Allowed IP Addresses
cs_CZ: Povolené IP Adresy

en: Always Use HTTPS
cs_CZ: Vždy Používat HTTPS

en: Amplify: Amplification (dB)
cs_CZ: Amplify: Amplifikace (dB)

en: An error occurred while loading the station profile:
cs_CZ: Došlo k chybě při načítání profilu stanice:

en: Analytics
cs_CZ: Analytika

en: Analyze and reprocess the selected media
cs_CZ: Analyzovat a znovu zpracovat vybraná média

en: API "Access-Control-Allow-Origin" Header
cs_CZ: API "Access-Control-Allow-Origin" Záhlaví

en: API Documentation
cs_CZ: API Dokumentace

en: API Key Description/Comments
cs_CZ: API Klíč Popis/Komentář

en: API Keys
cs_CZ: API klíče

en: API Version
cs_CZ: Verze API

en: App Key
cs_CZ: Klíč Aplikace

en: App Secret
cs_CZ: Tajný klíč Aplikace

en: Apply for an API key at Last.fm
cs_CZ: Použít pro API klíč na Last.fm

en: Apply Post-processing to Live Streams
cs_CZ: Povolit Post-processing pro Live Streamy

en: Are you sure?
cs_CZ: Jste si jisti?

en: Artist
cs_CZ: Interpret

en: Artwork must be a minimum size of 1400 x 1400 pixels and a maximum size of 3000 x 3000 pixels for Apple Podcasts.
cs_CZ: Artwork musí mít minimálně velikost 1400 x 1400 pixelů a maximální velikost 3000 x 3000 pixelů pro Apple Podcasts.

en: Attempt to Automatically Retrieve ISRC When Missing
cs_CZ: Pokusit se o automatické načtení ISRC pokud chybí

en: Audio Bitrate (kbps)
cs_CZ: Datový tok (kbps)

en: Audio Format
cs_CZ: Audio Formát

en: Audio Post-processing Method
cs_CZ: Metoda post-processingu audia

en: Audio transcoding applications like Liquidsoap use a consistent amount of CPU over time, which gradually drains this available credit. If you regularly see stolen CPU time, you should consider migrating to a VM that has CPU resources dedicated to your instance.
cs_CZ: Aplikace audio překódování, jako je Liquidsoap, používají v průběhu času konzistentní množství CPU, což postupně vypouští tento dostupný kredit. Pokud pravidelně vidíte ukradený čas CPU, měli byste zvážit přechod na VM, který má CPU zdroje vyhrazené pro vaši instanci.

en: Audit Log
cs_CZ: Záznamy

en: Author
cs_CZ: Autor

en: AutoDJ Bitrate (kbps)
cs_CZ: Přenosová rychlost funkce AutoDJ (kbps)

en: AutoDJ Disabled
cs_CZ: AutoDJ Vypnut

en: AutoDJ Format
cs_CZ: Formát funkce AutoDJ

en: AutoDJ has been disabled for this station. No music will automatically be played when a source is not live.
cs_CZ: AutoDJ byl pro tuto stanici vypnut. Žádná hudba nebude automaticky přehrávána pokud se nejedná o livestream.

en: AutoDJ Queue
cs_CZ: AutoDJ Fronta

en: AutoDJ Queue Length
cs_CZ: Délka fronty AutoDJ

en: AutoDJ Service
cs_CZ: Služba AutoDJ

en: Automatic Backups
cs_CZ: Automatické Zálohy

en: Automatically Scroll to Bottom
cs_CZ: Automaticky sjet dolů

en: Automatically Set from ID3v2 Value
cs_CZ: Automaticky nastavit z ID3v2 Hodnoty

en: Available Logs
cs_CZ: Dostupné logy

en: Avatar Service
cs_CZ: Služba Avatar

en: Average Listeners
cs_CZ: Průměrný počet posluchačů

en: Avoid Duplicate Artists/Titles
cs_CZ: Vyhnout se duplicitním Umělcům/Titulům

en: AzuraCast First-Time Setup
cs_CZ: První nastavení AzuraCast

en: AzuraCast Instance Name
cs_CZ: Název instance AzuraCast

en: AzuraCast ships with a built-in free IP geolocation database. You may prefer to use the MaxMind GeoLite service instead to achieve more accurate results. Using MaxMind GeoLite requires a license key, but once the key is provided, we will automatically keep the database updated.
cs_CZ: AzuraCast je vybavena bezplatnou IP geolokační databází. Můžete raději použít službu MaxMind GeoLite pro dosažení přesnějších výsledků. Použití MaxMind GeoLite vyžaduje licenční klíč, ale jakmile je klíč poskytnut, budeme databázi automaticky aktualizovat.

en: AzuraCast Update Checks
cs_CZ: Kontrola aktualizací AzuraCast

en: AzuraCast User
cs_CZ: Uživatel AzuraCast

en: AzuraCast uses a role-based access control system. Roles are given permissions to certain sections of the site, then users are assigned into those roles.
cs_CZ: AzuraCast používá systém řízení přístupu založený na rolích. Role mají oprávnění pro určité části webu, uživatelé jsou poté přiřazeni k těmto rolím.

en: AzuraCast will scan the uploaded file for matches in this station's music library. Media should already be uploaded before running this step. You can re-run this tool as many times as needed.
cs_CZ: AzuraCast naskenuje nahraný soubor pro výsledky v hudební knihovně této stanice. Média by měla být nahrána ještě před spuštěním tohoto kroku. Tento nástroj můžete spustit znovu, kolikrát je potřeba.

en: Back
cs_CZ: Zpět

en: Backing up your installation is strongly recommended before any update.
cs_CZ: Zálohování vaší instalace je vysoce doporučeno před jakoukoliv aktualizací.

en: Backup
cs_CZ: Záloha

en: Backup Format
cs_CZ: Formát zálohy

en: Backups
cs_CZ: Zálohy

en: Banned Countries
cs_CZ: Zablokované Státy

en: Banned IP Addresses
cs_CZ: Zablokované IP Adresy

en: Banned User Agents
cs_CZ: Zablokovaní uživatelé

en: Base Station Directory
cs_CZ: Adresář Základní Stanice

en: Base Theme for Public Pages
cs_CZ: Základní téma pro veřejné stránky

en: Basic Info
cs_CZ: Základní informace

en: Basic Information
cs_CZ: Základní Informace

en: Best & Worst
cs_CZ: Nejlepší & Nejhorší

en: Best Performing Songs
cs_CZ: Nejlepší Skladby

en: Bit Rate
cs_CZ: Přenosová rychlost

en: Branding Settings
cs_CZ: Nastavení brandingu

en: Broadcast AutoDJ to Remote Station
cs_CZ: Vysílání AutoDJ do vzdálené stanice

en: Broadcasting
cs_CZ: Vysílání

en: Broadcasting Service
cs_CZ: Vysílací služba

en: Broadcasts
cs_CZ: Přenosy

en: Browser
cs_CZ: Prohlížeč

en: Browser Icon
cs_CZ: Ikona prohlížeče

en: Browsers
cs_CZ: Prohlížeče

en: Bucket Name
cs_CZ: Název Bucketu

en: Bulk Media Import/Export
cs_CZ: Hromadný Import/Export Médií

en: By default, radio stations broadcast on their own ports (i.e. 8000). If you're using a service like CloudFlare or accessing your radio station by SSL, you should enable this feature, which routes all radio through the web ports (80 and 443).
cs_CZ: Standardně rozhlasové stanice vysílají na svých vlastních portech (tj. 8000). Pokud používáte službu jako CloudFlare nebo přistupujete k vaší rozhlasové stanici pomocí protokolu SSL, měli byste tuto funkci povolit, aby rádio směrovalo přes webové porty (80 a 443).

en: Cached
cs_CZ: Mezipaměť

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Change
cs_CZ: Změnit

en: Change Password
cs_CZ: Změna hesla

en: Changes
cs_CZ: Změny

en: Character Set Encoding
cs_CZ: Kódování znaků

en: Chat ID
cs_CZ: ID chatu

en: Check for Updates
cs_CZ: Zkontrolovat aktualizace

en: Check this box to apply post-processing to all audio, including live streams. Uncheck this box to only apply post-processing to the AutoDJ.
cs_CZ: Zaškrtněte toto pole pro povolení post-processingu všeho audia, včetně live streamů. Vynechte pole pro povolení post-processingu pouze pro AutoDJ.

en: Check Web Services for Album Art for "Now Playing" Tracks
cs_CZ: Zkontrolujte Web Services pro Album Art pro "Now Playing" Skladby

en: Check Web Services for Album Art When Uploading Media
cs_CZ: Zkontrolovat Webové Služby pro Album Art Při Nahrávání Médií

en: Choose a method to use when transitioning from one song to another. Smart Mode considers the volume of the two tracks when fading for a smoother effect, but requires more CPU resources.
cs_CZ: Zvolte metodu, kterou použijete při přechodu z jedné skladby na druhou. Inteligentní režim zohledňuje při přechodu hlasitost obou skladeb, čímž dosahuje plynulejšího efektu, ale vyžaduje více prostředků CPU.

en: Choose a name for this webhook that will help you distinguish it from others. This will only be shown on the administration page.
cs_CZ: Zvolte pro tento webhook název, který vám pomůže odlišit jej od ostatních. Ten se zobrazí pouze na stránce správy.

en: Choose a new password for your account.
cs_CZ: Zvolte si nové heslo k účtu.

en: Clear
cs_CZ: Vyčistit

en: Clear All Message Queues
cs_CZ: Vymazat Všechny Fronty Zpráv

en: Clear Artwork
cs_CZ: Vymazat Artwork

en: Clear Cache
cs_CZ: Vyčistit Mezipaměť

en: Clear File
cs_CZ: Vymazat Soubor

en: Clear Image
cs_CZ: Vymazat Obrázek

en: Clear List
cs_CZ: Vymazat Seznam

en: Clear Media
cs_CZ: Vymazat Média

en: Clear Pending Requests
cs_CZ: Vymazat nevyřízené žádosti

en: Clear Queue
cs_CZ: Vymazat frontu

en: Clear Upcoming Song Queue
cs_CZ: Vymazat nadcházející frontu skladeb

en: Clearing the application cache may log you out of your session.
cs_CZ: Vymazání mezipaměti aplikace vás může odhlásit z relace.

en: Click "Generate new license key".
cs_CZ: Klikněte na "Vygenerovat nový licenční klíč".

en: Click "New Application"
cs_CZ: Klikněte na "Nová Aplikace"

en: Click the "Preferences" link, then "Development" on the left side menu.
cs_CZ: Klikněte na "Předvolby" a poté na "Vývoj" v levém menu.

en: Click the button below to generate a CSV file with all of this station's media. You can make any necessary changes, and then import the file using the file picker on the right.
cs_CZ: Kliknutím na tlačítko níže vygenerujete soubor CSV se všemi médii této stanice. Můžete provést všechny potřebné změny a poté soubor importovat pomocí nástroje pro výběr souborů vpravo.

en: Click the button below to retry loading the page.
cs_CZ: Klikněte na tlačítko níže pro znovu načtení stránky.

en: Client
cs_CZ: Klient

en: Clients
cs_CZ: Klienti

en: Clients by Connected Time
cs_CZ: Klienti podle času připojení

en: Clients by Listeners
cs_CZ: Klienti podle posluchačů

en: Clone
cs_CZ: Klonovat

en: Clone Station
cs_CZ: Klonovat Stanici

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Code from Authenticator App
cs_CZ: Kód z autentizační aplikace

en: Comments
cs_CZ: Poznámky

en: Complete the setup process by providing some information about your broadcast environment. These settings can be changed later from the administration panel.
cs_CZ: Proces nastavení dokončete zadáním některých informací o vašem vysílacím prostředí. Tato nastavení lze později změnit na panelu správy.

en: Configure
cs_CZ: Nastavit

en: Configure Backups
cs_CZ: Nastavení záloh

en: Confirm New Password
cs_CZ: Potvrzení nového hesla

en: Connected AzuraRelays
cs_CZ: Připojené AzuraRelays

en: Connection Information
cs_CZ: Informace o připojení

en: Contains explicit content
cs_CZ: Obsahuje explicitní obsah

en: Continue the setup process by creating your first radio station below. You can edit any of these details later.
cs_CZ: Pokračujte v procesu nastavení vytvořením vaší první stanice níže. Všechny tyto nastavení můžete později upravit.

en: Continuous Play
cs_CZ: Kontinuální přehrávání

en: Control how this playlist is handled by the AutoDJ software.
cs_CZ: Ovládejte, jak bude tento seznam skladeb přehrávat software AutoDJ.

en: Copies older than the specified number of days will automatically be deleted. Set to zero to disable automatic deletion.
cs_CZ: Kopie starší než stanovený počet dní budou automaticky smazány.

en: Copy to Clipboard
cs_CZ: Kopírovat do schránky

en: Copy to New Station
cs_CZ: Kopírovat do nové stanice

en: Countries
cs_CZ: Státy

en: Country
cs_CZ: Stát

en: CPU Load
cs_CZ: Zatížení CPU

en: CPU Stats Help
cs_CZ: Nápověda statistiky CPU

en: Create a new application. Choose "Scoped Access", select your preferred level of access, then name your app. Do not name it "AzuraCast", but rather use a name specific to your installation.
cs_CZ: Vytvoření nové aplikace. Zvolte možnost "Rozšířený přístup", vyberte preferovanou úroveň přístupu a pojmenujte aplikaci. Nejmenujte ji "AzuraCast", ale použijte název specifický pro vaši instalaci.

en: Create a New Radio Station
cs_CZ: Vytvořte novou stanici

en: Create Account
cs_CZ: Vytvořit účet

en: Create an account on the MaxMind developer site.
cs_CZ: Vytvořte si účet na developer webu MaxMind.

en: Create and Continue
cs_CZ: Vytvořit a pokračovat

en: Create custom fields to store extra metadata about each media file uploaded to your station libraries.
cs_CZ: Vytvořte si vlastní pole pro úkladání extra metadat o každém mediálním souboru nahraném do vaší knihovny stanice.

en: Create Directory
cs_CZ: Vytvořte adresář

en: Create New Key
cs_CZ: Vytvořit Nový Klíč

en: Crossfade Duration (Seconds)
cs_CZ: Doba trvání prolínání (Vteřiny)

en: Crossfade Method
cs_CZ: Způsob prolínání

en: Current Configuration File
cs_CZ: Současný konfigurační soubor

en: Current Custom Fallback File
cs_CZ: Současný vlastní soubor Fallback

en: Current Installed Version
cs_CZ: Aktuálně nainstalovaná verze

en: Current Intro File
cs_CZ: Současný Intro soubor

en: Current Password
cs_CZ: Stávající heslo

en: Current Podcast Media
cs_CZ: Současný Podcast média

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom API Base URL
cs_CZ: Vlastní základní URL API

en: Custom Branding
cs_CZ: Vlastní branding

en: Custom Configuration
cs_CZ: Vlastní konfigurace

en: Custom CSS for Internal Pages
cs_CZ: Vlastní CSS pro interní stránky

en: Custom CSS for Public Pages
cs_CZ: Vlastní CSS pro veřejné stránky

en: Custom Cues: Cue-In Point (seconds)
cs_CZ: Vlastní střih: místo nástupu (v sekundách)

en: Custom Cues: Cue-Out Point (seconds)
cs_CZ: Vlastní střih: místo ukončení (v sekundách)

en: Custom Fading: Fade-In Time (seconds)
cs_CZ: Vlastní přechod: zesilování zvuku (v sekundách)

en: Custom Fading: Fade-Out Time (seconds)
cs_CZ: Vlastní přechod: zeslabování zvuku (v sekundách)

en: Custom Fallback File
cs_CZ: Současný vlastní soubor Fallback

en: Custom Fields
cs_CZ: Vlastní pole

en: Custom Frontend Configuration
cs_CZ: Vlastní konfigurace frontendu

en: Custom JS for Public Pages
cs_CZ: Vlastní JS pro veřejné stránky

en: Customize
cs_CZ: Přizpůsobit

en: Customize Administrator Password
cs_CZ: Přizpůsobit heslo administrátora

en: Customize AzuraCast Settings
cs_CZ: Přizpůsobit nastavení AzuraCast

en: Customize Broadcasting Port
cs_CZ: Přizpůsobit port vysílání

en: Customize Copy
cs_CZ: Přizpůsobit kopii

en: Customize DJ/Streamer Mount Point
cs_CZ: Přizpůsobit přípojný bod DJ/Streamer

en: Customize DJ/Streamer Port
cs_CZ: Přizpůsobit DJ/Streamer port

en: Customize Internal Request Processing Port
cs_CZ: Přizpůsobit port interního zpracování požadavků

en: Customize Source Password
cs_CZ: Přizpůsobit heslo zdroje

en: Customize the number of songs that will appear in the "Song History" section for this station and in all public APIs.
cs_CZ: Přizpůsobte počet skladeb, které se zobrazí v části "Historie skladeb" pro tuto stanici a ve všech veřejných rozhraních API.

en: Customize this setting to ensure you get the correct IP address for remote users. Only change this setting if you use a reverse proxy, either within Docker or a third-party service like CloudFlare.
cs_CZ: Přizpůsobte toto nastavení tak, abyste zajistili správnou IP adresu pro vzdálené uživatele. Toto nastavení změňte pouze v případě, že používáte reverzní proxy server, ať už v rámci nástroje Docker, nebo služby třetích stran, jako je CloudFlare.

en: Dashboard
cs_CZ: Ovládací Panel

en: Days of Playback History to Keep
cs_CZ: Doba udržování historie přehrávání

en: Deactivate Streamer on Disconnect (Seconds)
cs_CZ: Deaktivace Streamera při Odpojení (vteřiny)

en: Default Album Art
cs_CZ: Výchozí Album Art

en: Default Album Art URL
cs_CZ: URL adresa výchozího obrázku alba

en: Default Avatar URL
cs_CZ: Výchozí URL Avataru

en: Default Mount
cs_CZ: Výchozí připojení

en: Delete
cs_CZ: Odstranit

en: Delete Album Art
cs_CZ: Vymazat Album Art

en: Description
cs_CZ: Popisek

en: Details
cs_CZ: Podrobnosti

en: Directory
cs_CZ: Adresář

en: Directory Name
cs_CZ: Název Adresáře

en: Disable
cs_CZ: Zakázáno

en: Disable Two-Factor
cs_CZ: Zakázat Dvoufázové ověření

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Disconnect Streamer
cs_CZ: Odpojit Streamera

en: Discord Web Hook URL
cs_CZ: URL Discord Web Hooku

en: Disk caching makes a system much faster and more responsive in general. It does not take memory away from applications in any way since it will automatically be released by the operating system when needed.
cs_CZ: Diskové ukládání do mezipaměti činí systém mnohem rychlejší a responzivnější. Nebere žádnou paměť z ostatních aplikací jelikož ji v případě potřeby automaticky uvolní.

en: Disk Space
cs_CZ: Místo na disku

en: Display Name
cs_CZ: Zobrazovaný název

en: DJ/Streamer Buffer Time (Seconds)
cs_CZ: Doba vyrovnávací paměti DJ/Streamera (Vteřiny)

en: Domain Name(s)
cs_CZ: Název/Názvy domén

en: Donate to support AzuraCast!
cs_CZ: Podpořit AzuraCast!

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Download CSV
cs_CZ: Stáhnout CSV

en: Download M3U
cs_CZ: Stáhnout M3U

en: Download PLS
cs_CZ: Stáhnout PLS

en: Download the appropriate binary from the Stereo Tool downloads page:
cs_CZ: Stáhněte si odpovídající binární soubor ze stránky Stereo Tool:

en: Download the Linux x64 binary from the Shoutcast Radio Manager:
cs_CZ: Stáhněte si binární soubor Linux x64 z Shoutcast Radio Manager:

en: Drag file(s) here to upload or
cs_CZ: Soubory pro nahrání přetáhněte sem nebo

en: Dropbox App Console
cs_CZ: Aplikace Dropbox konzole

en: Dropbox Setup Instructions
cs_CZ: Pokyny pro nastavení Dropboxu

en: Duplicate
cs_CZ: Duplikovat

en: Duplicate Playlist
cs_CZ: Duplikovat Seznam Skladeb

en: Duplicate Prevention Time Range (Minutes)
cs_CZ: Duplikovat časový rozsah prevence (Minuty)

en: Duplicate Songs
cs_CZ: Duplicitní skladby

en: E-mail Address
cs_CZ: Emailová adresa

en: E-mail Address (Optional)
cs_CZ: E-Mailová adresa (nepovinné)

en: E-mail addresses can be separated by commas.
cs_CZ: E-Mailové adresy od sebe mohou být odděleny čárkami.

en: E-mail Delivery Service
cs_CZ: Služba pro doručování E-Mailů

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit Branding
cs_CZ: Upravit branding

en: Edit Liquidsoap Configuration
cs_CZ: Upravit Liquidsoap konfiguraci

en: Edit Media
cs_CZ: Upravit média

en: Edit Profile
cs_CZ: Upravit profil

en: Edit Station Profile
cs_CZ: Upravit profil stanice

en: Embed Code
cs_CZ: Vložit kód

en: Embed Widgets
cs_CZ: Vložit widgety

en: Enable
cs_CZ: Povoleno

en: Enable Advanced Features
cs_CZ: Povolit rozšířené funkce

en: Enable AutoDJ
cs_CZ: Povolit funkci AutoDJ

en: Enable Broadcasting
cs_CZ: Povolit vysílání

en: Enable certain advanced features in the web interface, including advanced playlist configuration, station port assignment, changing base media directories and other functionality that should only be used by users who are comfortable with advanced functionality.
cs_CZ: Povolení některých pokročilých funkcí ve webovém rozhraní, včetně pokročilé konfigurace seznamu skladeb, přiřazení portu stanice, změny adresářů základních médií a dalších funkcí, které by měli používat pouze uživatelé, kteří mají zkušenosti s pokročilými funkcemi.

en: Enable Downloads on On-Demand Page
cs_CZ: Povolit stažení na On-Demand stránce

en: Enable HTTP Live Streaming (HLS)
cs_CZ: Povolit HTTP Live Streaming (HLS)

en: Enable listeners to request a song for play on your station. Only songs that are already in your playlists are requestable.
cs_CZ: Povolit posluchačům o žádost skladby na vaší stanici. Pouze skladby které jsou již ve vašich seznamech skladeb jsou dostupné.

en: Enable Mail Delivery
cs_CZ: Povolit doručování E-Mailů

en: Enable On-Demand Streaming
cs_CZ: Povolit On-Demand Streaming

en: Enable Public Pages
cs_CZ: Povolit veřejné stránky

en: Enable this setting to prevent metadata from being sent to the AutoDJ for files in this playlist. This is useful if the playlist contains jingles or bumpers.
cs_CZ: Povolte toto nastavení, abyste pro soubory v tomto seznamu skladeb zabránili odesílání metadat do AutoDJe. To je užitečné v případě, že seznam skladeb obsahuje znělky, reklamy a podobně.

en: Enable to advertise this mount point on "Yellow Pages" public radio directories.
cs_CZ: Povolit publikování tohoto přípojného bodu do veřejných adresářů rádiových stanic typu "Zlaté stránky".

en: Enable to advertise this relay on "Yellow Pages" public radio directories.
cs_CZ: Povolit propagaci tohoto relé na "Yellow Pages" veřejných adresářů stanic.

en: Enable to allow listeners to select this relay on this station's public pages.
cs_CZ: Umožněte posluchačům vybrat toto vzdálené připojení na veřejných stránkách této stanice.

en: Enable to allow this account to log in and stream.
cs_CZ: Povolit přihlašování a streamování tohoto účtu.

en: Enable to have AzuraCast automatically run nightly backups at the time specified.
cs_CZ: Povolit, aby AzuraCast v určeném čase automaticky spouštěla noční zálohování.

en: Enable Two-Factor
cs_CZ: Povolit Dvoufázové ověření

en: Enable Two-Factor Authentication
cs_CZ: Povolit autentikaci Dvoufázového ověření

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: End Date
cs_CZ: Koncové datum

en: End Time
cs_CZ: Čas ukončení

en: Enforce Schedule Times
cs_CZ: Vynutit časové rozvrhy

en: Enlarge Album Art
cs_CZ: Zvětšit Album Art

en: Enter "AzuraCast" as the application name. You can leave the URL fields unchanged. For "Scopes", only "write:media" and "write:statuses" are required.
cs_CZ: Jako název aplikace zadejte "AzuraCast". Pole URL můžete ponechat beze změny. Pro "Scopes" (Rozsah) jsou vyžadovány pouze položky "write:media" a "write:statuses".

en: Enter the access code you receive below.
cs_CZ: Níže zadejte přístupový kód, který jste obdrželi.

en: Enter the current code provided by your authenticator app to verify that it's working correctly.
cs_CZ: Zadejte aktuální kód poskytnutý autentizační aplikací, abyste ověřili, zda funguje správně.

en: Enter the full URL of another stream to relay its broadcast through this mount point.
cs_CZ: Zadejte úplnou adresu URL jiného streamu, aby bylo možné přenášet vysílání prostřednictvím tohoto bodu připojení.

en: Enter your app secret and app key below.
cs_CZ: Níže zadejte svůj tajný klíč aplikace a klíč aplikace.

en: Enter your e-mail address to receive updates about your certificate.
cs_CZ: Zadejte svou e-mailovou adresu, abyste mohli dostávat aktuální informace o svém certifikátu.

en: Enter your password
cs_CZ: Zadejte své heslo

en: Episode
cs_CZ: Epizoda

en: Episodes
cs_CZ: Epizody

en: Example: if the remote radio URL is http://station.example.com:8000/radio.mp3, enter "http://station.example.com:8000".
cs_CZ: Příklad: Pokud je adresa URL vzdáleného rádia http://station.example.com:8000/radio.mp3, zadejte "http://station.example.com:8000".

en: Exclude Media from Backup
cs_CZ: Vyloučit média ze záloh

en: Excluding media from automated backups will save space, but you should make sure to back up your media elsewhere. Note that only locally stored media will be backed up.
cs_CZ: Vyloučením médií z automatického zálohování ušetříte místo, ale měli byste se ujistit, že média zálohujete jinde. Všimněte si, že zálohována budou pouze lokálně uložená média.

en: Explicit
cs_CZ: Explicitní

en: Export %{format}
cs_CZ: Exportovat %{format}

en: Export Media to CSV
cs_CZ: Exportovat Média do CSV

en: External
cs_CZ: Externí

en: Fallback Mount
cs_CZ: Nouzový přípojný bod

en: Field Name
cs_CZ: Název pole

en: File Name
cs_CZ: Jméno souboru

en: Footer Text
cs_CZ: Text Zápatí

en: For local filesystems, this is the base path of the directory. For remote filesystems, this is the folder prefix.
cs_CZ: U místních souborových systémů je to základní cesta k adresáři. U vzdálených souborových systémů je to předpona složky.

en: For most cases, use the default UTF-8 encoding. The older ISO-8859-1 encoding can be used if accepting connections from Shoutcast 1 DJs or using other legacy software.
cs_CZ: Ve většině případů použijte výchozí kódování UTF-8. Starší kódování ISO-8859-1 lze použít, pokud přijímáte připojení od DJů Shoutcast 1 nebo používáte jiný starší software.

en: for selected period
cs_CZ: pro zvolené období

en: For simple updates where you want to keep your current configuration, you can update directly via your web browser. You will be disconnected from the web interface and listeners will be disconnected from all stations.
cs_CZ: V případě jednoduchých aktualizací, kdy chcete zachovat aktuální konfiguraci, můžete aktualizovat přímo prostřednictvím webového prohlížeče. Budete odpojeni od webového rozhraní a posluchači budou odpojeni od všech stanic.

en: For some clients, use port:
cs_CZ: U některých klientů použijte port:

en: Forgot your password?
cs_CZ: Zapomněli jste heslo?

en: Friday
cs_CZ: Pátek

en: From your smartphone, scan the code to the right using an authentication app of your choice (FreeOTP, Authy, etc).
cs_CZ: Z chytrého telefonu naskenujte kód vpravo pomocí vybrané ověřovací aplikace (FreeOTP, Authy atd.).

en: Full Volume
cs_CZ: Plná hlasitost

en: General Rotation
cs_CZ: Obecná rotace

en: Generate Access Code
cs_CZ: Vygenerovat Přístupový Kód

en: Generate Report
cs_CZ: Generovat přehled

en: Generate/Renew Certificate
cs_CZ: Vygenerovat/Obnovit Certifikát

en: Generic Web Hooks
cs_CZ: Obecné Web Hooky

en: Genre
cs_CZ: Žánr

en: GeoLite is not currently installed on this installation.
cs_CZ: GeoLite není na této instanci nainstalován.

en: Get Next Song
cs_CZ: Získat Další Píseň

en: Get Now Playing
cs_CZ: Získat Nyní Hraje

en: Global
cs_CZ: Globální

en: Global Permissions
cs_CZ: Globální Oprávnění

en: Help
cs_CZ: Pomoc

en: Hide Album Art on Public Pages
cs_CZ: Skrýt obal alba na veřejných stránkách

en: Hide AzuraCast Branding on Public Pages
cs_CZ: Skrýt AzuraCast značku na veřejných stránkách

en: Hide Metadata from Listeners ("Jingle Mode")
cs_CZ: Skrýt posluchačům metadata ("Jingle mód")

en: High I/O Wait can indicate a bottleneck with the server's hard disk, a potentially failing hard disk, or heavy load on the hard disk.
cs_CZ: Vysoký počet I/O Wait může indikovat bottleneck na pevném disku serveru, potenciálně selhávající pevný disk nebo velké zatížení pevného disku.

en: Higher weight playlists are played more frequently compared to other lower-weight playlists.
cs_CZ: Seznamy skladeb s vyšší váhou se přehrávají častěji než ostatní seznamy skladeb s nižší váhou.

en: History
cs_CZ: Historie

en: HLS Streams
cs_CZ: HLS Streamy

en: Home
cs_CZ: Úvod

en: Homepage Redirect URL
cs_CZ: URL adresa přesměrování z úvodní stránky

en: HTTP Live Streaming (HLS)
cs_CZ: HTTP Live Streamy (HLS)

en: HTTP Live Streaming (HLS) is a new adaptive-bitrate streaming technology. From this page, you can configure the individual bitrates and formats that are included in the combined HLS stream.
cs_CZ: HTTP Live Streaming (HLS) je nová technologie streamování s adaptivním datovým tokem. Na této stránce můžete konfigurovat jednotlivé datové toky a formáty, které jsou zahrnuty do kombinovaného streamu HLS.

en: HTTP Live Streaming (HLS) is a new adaptive-bitrate technology supported by some clients. It does not use the standard broadcasting frontends.
cs_CZ: HTTP Live Streaming (HLS) je nová technologie adaptivního datového toku, kterou podporují někteří klienti. Nepoužívá standardní vysílací frontendy.

en: Icecast Clients
cs_CZ: Icecast Klienti

en: If a song has no album art, this URL will be listed instead. Leave blank to use the standard placeholder art.
cs_CZ: Pokud skladba nemá žádný obrázek alba, bude zobrazen obrázek z této URL adresy. Chcete-li použít standardní zástupný obrázek, ponechte prázdné.

en: If a visitor is not signed in and visits the AzuraCast homepage, you can automatically redirect them to the URL specified here. Leave blank to redirect them to the login screen by default.
cs_CZ: Pokud není návštěvník přihlášen a navštíví domovskou stránku AzuraCast, můžete ho automaticky přesměrovat na zde uvedenou URL adresu. Chcete-li ho přesměrovat na výchozí přihlašovací obrazovku, ponechte prázdné.

en: If disabled, the playlist will not be included in radio playback, but can still be managed.
cs_CZ: Pokud je vypnuto, seznam skladeb nebude zahrnut do přehrávání rádia, ale stále jej lze spravovat.

en: If disabled, the station will not broadcast or shuffle its AutoDJ.
cs_CZ: Pokud je vypnuto, stanice nebude vysílat ani náhodně přehrávat svůj AutoDJ.

en: If enabled, a download button will also be present on the public "On-Demand" page.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, bude na veřejné stránce "On-Demand" k dispozici také tlačítko pro stažení.

en: If enabled, AzuraCast will automatically record any live broadcasts made to this station to per-broadcast recordings.
cs_CZ: Pokud je tato funkce povolena, bude AzuraCast automaticky nahrávat všechna živá vysílání této stanice do nahrávek na vysílání.

en: If enabled, AzuraCast will connect to the MusicBrainz database to attempt to find an ISRC for any files where one is missing. Disabling this may improve performance.
cs_CZ: Pokud je tato funkce povolena, AzuraCast se připojí k databázi MusicBrainz a pokusí se najít ISRC pro všechny soubory, u kterých chybí. Vypnutí této funkce může zlepšit výkon.

en: If enabled, music from playlists with on-demand streaming enabled will be available to stream via a specialized public page.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, bude hudba ze seznamů skladeb se zapnutým on-demand dostupná ke streamování prostřednictvím specializované veřejné stránky.

en: If enabled, streamers (or DJs) will be able to connect directly to your stream and broadcast live music that interrupts the AutoDJ stream.
cs_CZ: Pokud je tato funkce povolena, mohou se streameři (nebo DJs) připojit přímo k vašemu streamu a vysílat živou hudbu, která přeruší stream AutoDJ.

en: If enabled, the AutoDJ on this installation will automatically play music to this mount point.
cs_CZ: Pokud je povoleno, funkce AutoDJ této instalace bude do tohoto přípojného bodu automaticky přehrávat playlisty.

en: If enabled, the AutoDJ will automatically play music to this mount point.
cs_CZ: Pokud je povoleno, funkce AutoDJ bude do tohoto přípojného bodu automaticky přehrávat playlisty.

en: If enabled, this streamer will only be able to connect during their scheduled broadcast times.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, bude se tento streamer moci připojit pouze v době svého plánovaného vysílání.

en: If requests are enabled for your station, users will be able to request media that is on this playlist.
cs_CZ: Pokud jsou pro vaši stanici povoleny žádosti, uživatelé budou moci požádat o skladby, které jsou v tomto seznamu skladeb.

en: If requests are enabled, this specifies the minimum delay (in minutes) between a request being submitted and being played. If set to zero, a minor delay of 15 seconds is applied to prevent request floods.
cs_CZ: Pokud jsou povoleny žádosti, určuje minimální prodlevu (v minutách) mezi odesláním požadavku a jeho přehráním. Pokud je nastavena na nulu, použije se menší zpoždění 15 sekund, aby se zabránilo záplavě požadavků.

en: If selected, album art will not display on public-facing radio pages.
cs_CZ: Pokud je vybráno, nebude se obal alba zobrazovat na veřejně přístupných stránkách.

en: If selected, this will remove the AzuraCast branding from public-facing pages.
cs_CZ: Pokud je tato možnost vybrána, odstraní se značka AzuraCast ze stránek, které jsou veřejně přístupné.

en: If the end time is before the start time, the playlist will play overnight.
cs_CZ: Pokud je čas ukončení před časem zahájení, bude seznam skladeb hrát přes noc.

en: If the end time is before the start time, the schedule entry will continue overnight.
cs_CZ: Pokud je čas ukončení před časem zahájení, bude záznam plánu pokračovat přes noc.

en: If this mount is the default, it will be played on the radio preview and the public radio page in this system.
cs_CZ: Pokud je toto připojení výchozí, bude přehráno v náhledu rádia a na veřejné stránce rádia.

en: If this mount point is not playing audio, listeners will automatically be redirected to this mount point. The default is /error.mp3, a repeating error message.
cs_CZ: Pokud tento přípojný bod nepřehrává zvuk, posluchači budou automaticky přesměrováni na tento přípojný bod. Výchozí hodnota je /error.mp3, opakující se chybová zpráva.

en: If this setting is set to "Yes", the browser URL will be used instead of the base URL when it's available. Set to "No" to always use the base URL.
cs_CZ: Pokud je nastaveno na hodnotu „Ano“, bude URL adresa prohlížeče použita místo základní URL adresy, pokud je k dispozici. Chcete-li vždy použít základní URL adresu, nastavte hodnotu „Ne“.

en: If this station has on-demand streaming and downloading enabled, only songs that are in playlists with this setting enabled will be visible.
cs_CZ: Pokud má tato stanice povoleno on-demand streamování a stahování na vyžádání, budou viditelné pouze skladby, které jsou v seznamech skladeb s tímto nastavením.

en: If you are broadcasting using AutoDJ, enter the source password here.
cs_CZ: Pokud se vysílá pomocí funkce AutoDJ, zadejte zde zdrojové heslo.

en: If you are broadcasting using AutoDJ, enter the source username here. This may be blank.
cs_CZ: Pokud se vysílá pomocí funkce AutoDJ, zadejte zde zdrojové uživatelské jméno. Může být prázdné.

en: If you're experiencing a bug or error, you can submit a GitHub issue using the link below.
cs_CZ: Pokud se setkáte s chybou nebo omylem, můžete odeslat problém na GitHub pomocí níže uvedeného odkazu.

en: If your installation is constrained by CPU or memory, you can change this setting to tune the resources used by Liquidsoap.
cs_CZ: Pokud je vaše instalace omezena procesorem nebo pamětí, můžete toto nastavení změnit a upravit tak prostředky využívané aplikací Liquidsoap.

en: If your Mastodon username is "@test@example.com", enter "example.com".
cs_CZ: Pokud je vaše uživatelské jméno Mastodon "@test@example.com", zadejte "example.com".

en: If your stream is set to advertise to YP directories above, you must specify an authorization hash. You can manage these on the Shoutcast web site.
cs_CZ: Pokud je váš datový tok nastaven na inzerování do výše uvedených adresářů YP, musíte zadat autorizační hash. Ty můžete spravovat na webu Shoutcast.

en: If your streaming software requires a specific mount point path, specify it here. Otherwise, use the default.
cs_CZ: Pokud váš streamovací software vyžaduje konkrétní cestu k přípojnému bodu, zadejte ji zde. V opačném případě použijte výchozí hodnotu.

en: If your web hook requires HTTP basic authentication, provide the password here.
cs_CZ: Pokud váš web hook vyžaduje základní ověření HTTP, zadejte zde heslo.

en: If your web hook requires HTTP basic authentication, provide the username here.
cs_CZ: Pokud váš web hook vyžaduje základní ověření HTTP, zadejte zde uživatelské jméno.

en: Import Changes from CSV
cs_CZ: Importovat změny z CSV

en: Import from PLS/M3U
cs_CZ: Importovat z PLS/M3U

en: Import Results
cs_CZ: Výsledky importu

en: Important: copy the key below before continuing!
cs_CZ: Důležité: před pokračováním zkopírujte níže uvedený klíč!

en: In order to install Shoutcast:
cs_CZ: Chcete-li nainstalovat službu Shoutcast:

en: In order to install Stereo Tool:
cs_CZ: Chcete-li nainstalovat nástroj Stereo Tool:

en: In order to process quickly, web hooks have a short timeout, so the responding service should be optimized to handle the request in under 2 seconds.
cs_CZ: Aby bylo zpracování rychlé, mají web hooky krátký timeout, takže služba, která odpovídá, by měla být optimalizována tak, aby požadavek vyřídila za méně než 2 sekundy.

en: Include in On-Demand Player
cs_CZ: Zahrnutí do přehrávače On-Demand

en: Information about the current playing track will appear here once your station has started.
cs_CZ: Po spuštění stanice se zde zobrazí informace o aktuálně přehrávané skladbě.

en: Insert
cs_CZ: Vložit

en: Install GeoLite IP Database
cs_CZ: Nainstalovat GeoLite IP databázi

en: Install Shoutcast
cs_CZ: Instalovat Shoutcast

en: Install Shoutcast 2 DNAS
cs_CZ: Instalace služby Shoutcast 2 DNAS

en: Install Stereo Tool
cs_CZ: Instalace nástroje Stereo

en: Instructions
cs_CZ: Instrukce

en: Internal notes or comments about the user, visible only on this control panel.
cs_CZ: Interní poznámky nebo komentáře o uživateli, viditelné pouze na tomto ovládacím panelu.

en: International Standard Recording Code, used for licensing reports.
cs_CZ: Mezinárodní standardní kód záznamů, který se používá pro zprávy o licencích.

en: IP Address Source
cs_CZ: Zdroj IP Adresy

en: IP Geolocation is used to guess the approximate location of your listeners based on the IP address they connect with. Use the free built-in IP Geolocation library or enter a license key on this page to use MaxMind GeoLite.
cs_CZ: Funkce IP Geolocation slouží k odhadu přibližné polohy posluchačů na základě IP adresy, ze které se připojují. Chcete-li používat knihovnu MaxMind GeoLite, použijte zdarma vestavěnou knihovnu IP Geolocation nebo zadejte licenční klíč na této stránce.

en: Jingle Mode
cs_CZ: Režim Jingle

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Last run:
cs_CZ: Poslední spuštění:

en: Last.fm API Key
cs_CZ: Klíč API služby Last.fm

en: Learn about Advanced Playlists
cs_CZ: Přečtěte si o pokročilých seznamech skladeb

en: Learn more about release channels in the AzuraCast docs.
cs_CZ: Další informace o kanálech vydání najdete v dokumentech k AzuraCastu.

en: Learn more about this header.
cs_CZ: Více informací o této hlavičce.

en: Leave blank to automatically generate a new password.
cs_CZ: Pro automatické vygenerování nového hesla ponechte prázdné.

en: Leave blank to play on every day of the week.
cs_CZ: Nechte prázdné, aby playlist hrál každý den v týdnu.

en: Leave blank to use the current password.
cs_CZ: Pro použití aktuálního hesla ponechte prázdné.

en: Leave blank to use the default Telegram API URL (recommended).
cs_CZ: Pokud chcete použít výchozí adresu URL rozhraní Telegram API, ponechte ji prázdnou (doporučeno).

en: Length
cs_CZ: Délka

en: Let's get started by creating your Super Administrator account.
cs_CZ: Začněme vytvořením účtu superadministrátora.

en: LetsEncrypt provides simple, free SSL certificates allowing you to secure traffic through your control panel and radio streams.
cs_CZ: LetsEncrypt poskytuje jednoduché a bezplatné certifikáty SSL, které umožňují zabezpečit provoz přes ovládací panel a rádiové streamy.

en: Liquidsoap Performance Tuning
cs_CZ: Ladění výkonu Liquidsoap

en: List one IP address or group (in CIDR format) per line.
cs_CZ: Na každém řádku uveďte jednu IP adresu nebo skupinu (ve formátu CIDR).

en: List one user agent per line. Wildcards (*) are allowed.
cs_CZ: Na každém řádku uveďte jednoho uživatelského agenta. Zástupné znaky (*) jsou povoleny.

en: Listener Analytics Collection
cs_CZ: Analytický sběr nad posluchači

en: Listener History
cs_CZ: Historie Posluchače

en: Listener Report
cs_CZ: Přehled Posluchače

en: Listener Request
cs_CZ: Žádost Posluchače

en: Listeners
cs_CZ: Posluchači

en: Listeners by Day
cs_CZ: Posluchači podle dne

en: Listeners by Day of Week
cs_CZ: Posluchači podle dne v týdnu

en: Listeners by Hour
cs_CZ: Posluchači podle hodiny

en: Listeners by Listening Time
cs_CZ: Posluchači podle Času

en: Listeners By Time Period
cs_CZ: Posluchači Podle Časového Období

en: Listeners Per Station
cs_CZ: Posluchači Na Jednu Stanici

en: Listening Time
cs_CZ: Čas Poslechu

en: Live
cs_CZ: Živě

en: Live Broadcast Recording Bitrate (kbps)
cs_CZ: Bitrate (v kbps) Nahrávání Živého Vysílání

en: Live Broadcast Recording Format
cs_CZ: Formát Záznamu Živého Vysílání

en: Live Listeners
cs_CZ: Posluchači

en: Live Recordings Storage Location
cs_CZ: Umístění úložiště Živého Vysílání

en: Live Streaming
cs_CZ: Živé Vysílání

en: Load Average
cs_CZ: Průměr Zatížení

en: Local
cs_CZ: Lokální

en: Local Streams
cs_CZ: Lokální Streamy

en: Log In
cs_CZ: Přihlásit se

en: Log Viewer
cs_CZ: Prohlížeč protokolů

en: Logs
cs_CZ: Záznamy

en: Logs by Station
cs_CZ: Záznamy podle Stanice

en: Loop Once
cs_CZ: Opakovat Jednou

en: Main Message Content
cs_CZ: Hlavní Obsah Zprávy

en: Make HLS Stream Default in Public Player
cs_CZ: Nastavit HLS Stream Jako Výchozí ve Veřejném Přehrávači

en: Make the selected media play immediately, interrupting existing media
cs_CZ: Provést přehrání aktuálně vybráných médií okamžitě, přerušením existujících médií

en: Manage
cs_CZ: Správa

en: Manage Avatar
cs_CZ: Spravovat Avatar

en: Manage SFTP Accounts
cs_CZ: Správa SFTP Účtu

en: Manage Stations
cs_CZ: Správa Stanic

en: Manual AutoDJ Mode
cs_CZ: Ruční Režim AutoDJ

en: Manual Updates
cs_CZ: Ruční Aktualizace

en: Master_me is an open-source automatic mastering plugin for streaming, podcasts and Internet radio.
cs_CZ: Master_me je open source automaticky masterovací plugin pro stremování, podcasty a Internetové rádio.

en: Master_me Loudness Target (LUFS)
cs_CZ: Master_me Nastavení Hlasitosti (v LUFS)

en: Master_me Preset
cs_CZ: Master_me Přednastavení

en: Master_me Project Homepage
cs_CZ: Hlavní stránka Projektu Master_me

en: Mastodon Account Details
cs_CZ: Údaje o Účtu Mastodon

en: Mastodon Instance URL
cs_CZ: URL Instance Mastodon

en: Matomo API Token
cs_CZ: API Token Matomo

en: Matomo Installation Base URL
cs_CZ: Základní URL Instalace Matomo

en: Matomo Site ID
cs_CZ: ID Stránky Matomo

en: Max Listener Duration
cs_CZ: Maximální Doba Poslouchání Posluchače

en: Maximum Listeners
cs_CZ: Maximum Posluchačů

en: Maximum number of total listeners across all streams. Leave blank to use the default.
cs_CZ: Maximální počet všech posluchačů na všech streamech. Ponechte prázdné pro výchozí nastavení.

en: MaxMind Developer Site
cs_CZ: Vývojářská Stránka MaxMind

en: MaxMind License Key
cs_CZ: Licenční Klíč MaxMind

en: Measurement ID
cs_CZ: ID Měření

en: Measurement Protocol API Secret
cs_CZ: Tajné API Měřícího Protokolu

en: Media
cs_CZ: Média

en: Media File
cs_CZ: Soubor Média

en: Media Storage Location
cs_CZ: Umístění Úložiště Médií

en: Memory
cs_CZ: Paměť

en: Memory Stats Help
cs_CZ: Pomoc se Statistikami Paměti

en: Message Body
cs_CZ: Tělo Zprávy

en: Message Body on Song Change
cs_CZ: Tělo Zprávy na Změnu Skladby

en: Message Body on Station Offline
cs_CZ: Tělo Zprávy na Offline Stanici

en: Message Body on Station Online
cs_CZ: Tělo Zprávy na Online Stanici

en: Message Body on Streamer/DJ Connect
cs_CZ: Tělo Zprávy na Streamerském/DJ Připojení

en: Message Body on Streamer/DJ Disconnect
cs_CZ: Tělo Zprávy na Streamerském/DJ Odpojení

en: Message Customization Tips
cs_CZ: Tipy pro Přizpůsobení Zpráv

en: Message parsing mode
cs_CZ: Režim rozboru zpráv

en: Message Queues
cs_CZ: Fronty Zpráv

en: Message Recipient(s)
cs_CZ: Přijemce/y Zprávy

en: Message Subject
cs_CZ: Předmět Zprávy

en: Message Visibility
cs_CZ: Viditelnost Zprávy

en: Microphone
cs_CZ: Mikrofon

en: Microphone Source
cs_CZ: Zdroj Mikrofonu

en: Minute of Hour to Play
cs_CZ: Minuta hodiny pro přehrání

en: Mixer
cs_CZ: Mixér

en: Monday
cs_CZ: Pondělí

en: More
cs_CZ: Více

en: Most hosting providers will put more Virtual Machines (VPSes) on a server than the hardware can handle when each VM is running at full CPU load. This is called over-provisioning, which can lead to other VMs on the server "stealing" CPU time from your VM and vice-versa.
cs_CZ: Většina poskytovatelů hostingu umístí na server více virtuálních strojů (VPS), než kolik jich zvládne hardware, když každý virtuální stroj běží při plném zatížení procesoru. Tomuto postupu se říká over-provisioning, což může vést k tomu, že ostatní virtuální počítače na serveru "kradou" procesorový čas vašemu virtuálnímu počítači a naopak.

en: Most Played Songs
cs_CZ: Nejvíce Přehráváne Skladby

en: Most Recent Backup Log
cs_CZ: Nejnovější Log Zálohy

en: Mount Name:
cs_CZ: Jméno Připojení:

en: Mount Point URL
cs_CZ: URL přípojného bodu

en: Mount Points
cs_CZ: Přípojné body

en: Mount points are how listeners connect and listen to your station. Each mount point can be a different audio format or quality. Using mount points, you can set up a high-quality stream for broadband listeners and a mobile stream for phone users.
cs_CZ: Mount points jsou způsobem, jakým se posluchači připojují a poslouchají vaši stanici. Každý přípojný bod může mít jiný zvukový formát nebo kvalitu. Pomocí přípojných bodů můžete nastavit vysoce kvalitní stream pro širokopásmové posluchače a mobilní stream pro uživatele telefonů.

en: Move
cs_CZ: Přemístit

en: Move to Directory
cs_CZ: Přemístit do Adresáře

en: Music Files
cs_CZ: Hudební Soubory

en: Mute
cs_CZ: Umlčet

en: My Account
cs_CZ: Můj Účet

en: Name
cs_CZ: Název

en: name@example.com
cs_CZ: jmeno@priklad.cz

en: Need Help?
cs_CZ: Potřebujete Pomoct?

en: Network Interfaces
cs_CZ: Síťové Rozhraní

en: Never run
cs_CZ: Nikdy Neproběhla

en: New Directory
cs_CZ: Nový Adresář

en: New File Name
cs_CZ: Nové Jméno Souboru

en: New Folder
cs_CZ: Nová Složka

en: New Key Generated
cs_CZ: Nový Vygenerovaný Klíč

en: New Password
cs_CZ: Nové heslo

en: New Playlist
cs_CZ: Nový Seznam Skladeb

en: New Playlist Name
cs_CZ: Název Nového Seznamu Skladeb

en: New Station Description
cs_CZ: Popis Nové Stanice

en: New Station Name
cs_CZ: Název Nové Stanice

en: No
cs_CZ: Ne

en: No AutoDJ Enabled
cs_CZ: AutoDJ Není Povolen

en: No Match
cs_CZ: Žádná Shoda

en: No other program can be using this port. Leave blank to automatically assign a port.
cs_CZ: Tento port nesmí používat žádný jiný program. Pro automatické přiřazení portu ponechte prázdné.

en: No records to display.
cs_CZ: Žádné záznamy k zobrazení.

en: None
cs_CZ: Nic

en: Not Played
cs_CZ: Nehráno

en: Not Scheduled
cs_CZ: Není Naplánováno

en: Note that restoring a backup will clear your existing database. Never restore backup files from untrusted users.
cs_CZ: Upozorňujeme, že obnovení zálohy vymaže stávající databázi. Nikdy neobnovujte záložní soubory od nedůvěryhodných uživatelů.

en: Note: If your media metadata has UTF-8 characters, you should use a spreadsheet editor that supports UTF-8 encoding, like OpenOffice.
cs_CZ: Poznámka: Pokud metadata médií obsahují znaky UTF-8, měli byste použít tabulkový editor, který podporuje kódování UTF-8, například OpenOffice.

en: Note: This should be the public-facing homepage of the radio station, not the AzuraCast URL. It will be included in broadcast details.
cs_CZ: Poznámka: Toto by měla být veřejná domovská stránka rozhlasové stanice, nikoli adresa URL AzuraCast. Bude uvedena v podrobnostech o vysílání.

en: Now
cs_CZ: Nyní

en: Now Playing
cs_CZ: Nyní Hraje

en: NowPlaying API Response
cs_CZ: NyníHraje API Odpověď

en: Number of Backup Copies to Keep
cs_CZ: Počet záložních kopií pro uchování

en: Number of Minutes Between Plays
cs_CZ: Počet minut mezi přehráním

en: Number of seconds to overlap songs.
cs_CZ: Počet vteřin pro překrývání skladeb.

en: Number of Songs Between Plays
cs_CZ: Počet skladeb mezi přehráním

en: Number of Visible Recent Songs
cs_CZ: Počet viditelných posledních skladeb

en: On the Air
cs_CZ: Ve Vysílání

en: On-Demand Media
cs_CZ: Média na vyžádání

en: On-Demand Streaming
cs_CZ: On-Demand Streamování

en: Once per %{minutes} Minutes
cs_CZ: Jednou za %{minutes} Minut

en: Once per %{songs} Songs
cs_CZ: Jednou za %{songs} Skladeb

en: Once per Hour
cs_CZ: Jednou za hodinu

en: Once per Hour (at %{minute})
cs_CZ: Jednou za Hodinu (v %{minute})

en: Once per x Minutes
cs_CZ: Jednou za x Minut

en: Once per x Songs
cs_CZ: Jednou za x skladeb

en: Once these steps are completed, enter the "Access Token" from the application's page into the field below.
cs_CZ: Jakmile jsou tyto kroky dokončeny, zadejte "Access Token" ze stránky aplikace do níže uvedeného pole.

en: One important note on I/O Wait is that it can indicate a bottleneck or problem but also may be completely meaningless, depending on the workload and general available resources. A constantly high I/O Wait should prompt further investigation with more sophisticated tools.
cs_CZ: Důležitou poznámkou k I/O Wait je, že může indikovat úzké místo nebo problém, ale také může být zcela bezvýznamný, v závislosti na pracovní zátěži a obecně dostupných zdrojích. Trvale vysoký I/O Wait by měl být podnětem k dalšímu zkoumání pomocí sofistikovanějších nástrojů.

en: Only loop through playlist once.
cs_CZ: Přehrát seznam skladeb pouze jednou.

en: Only Post Once Every...
cs_CZ: Příspěvek Jen Jednou Za...

en: Optional: HTTP Basic Authentication Password
cs_CZ: Volitelné: Heslo pro Základní Ověření HTTP

en: Optional: HTTP Basic Authentication Username
cs_CZ: Volitelné: Uživatelské Jméno pro Základní Ověření HTTP

en: Optional: Request Timeout (Seconds)
cs_CZ: Volitelně: Časový Limit Požadavku (vteřiny)

en: Optionally select an ID3v2 metadata field that, if present, will be used to set this field's value.
cs_CZ: Volitelně vyberte pole metadat ID3v2, které, pokud je přítomno, bude použito k nastavení hodnoty tohoto pole.

en: Optionally specify a short URL-friendly name, such as "my_station_name", that will be used in this station's URLs. Leave this field blank to automatically create one based on the station name.
cs_CZ: Volitelně zadejte krátký název vhodný pro adresu URL, například "my_station_name", který se bude používat v adresách URL této stanice. Nechte toto pole prázdné, aby se automaticky vytvořil na základě názvu stanice.

en: Optionally specify an API-friendly name, such as "field_name". Leave this field blank to automatically create one based on the name.
cs_CZ: Volitelně zadejte název vhodný pro rozhraní API, například "field_name". Nechte toto pole prázdné, aby se automaticky vytvořilo na základě názvu.

en: Optionally supply an API token to allow IP address overriding.
cs_CZ: Volitelně zadejte token API, který umožní přepsání IP adresy.

en: Optionally supply SSH public keys this user can use to connect instead of a password. Enter one key per line.
cs_CZ: Volitelně zadejte veřejné klíče SSH, které může tento uživatel použít k připojení místo hesla. Na každý řádek zadejte jeden klíč.

en: or
cs_CZ: nebo

en: Original Path
cs_CZ: Původní Cesta

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Password:
cs_CZ: Heslo:

en: Paste the generated license key into the field on this page.
cs_CZ: Vložte vygenerovaný licenční klíč do pole na této stránce.

en: Path/Suffix
cs_CZ: Cesta/Přípona

en: Play
cs_CZ: Hrát

en: Play Now
cs_CZ: Přehrát Nyní

en: Playback Queue
cs_CZ: Fronta Přehrávání

en: Playing Next
cs_CZ: Další Skladba

en: Playlist 1
cs_CZ: Seznam Skladeb 1

en: Playlist 2
cs_CZ: Seznam Skladeb 2

en: Playlist Name
cs_CZ: Název Seznamu Skladeb

en: Playlist queue cleared.
cs_CZ: Fronta seznamu skladeb vymazána.

en: Playlist Type
cs_CZ: Typ Seznamu Skladeb

en: Playlist Weight
cs_CZ: Váha Seznamu Skladeb

en: Playlist:
cs_CZ: Seznam Skladeb:

en: Playlists
cs_CZ: Seznamy Skladeb

en: Plays
cs_CZ: Přehrání

en: Please log in to continue.
cs_CZ: Pro pokračování se prosím přihlaste.

en: Podcast media should be in the MP3 or M4A (AAC) format for the greatest compatibility.
cs_CZ: Podcast média by měla být ve formátu MP3 nebo M4A (AAC) pro nejlepší kompatibilitu.

en: Podcast Title
cs_CZ: Titulek Podcastu

en: Podcasts
cs_CZ: Podcasty

en: Podcasts Storage Location
cs_CZ: Umístění Úložiště Podcastu

en: Prefer Browser URL (If Available)
cs_CZ: Preferovat URL adresu prohlížeče (je-li k dispozici)

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Privacy
cs_CZ: Ochrana Soukromí

en: Profile
cs_CZ: Profil

en: Programmatic Name
cs_CZ: Systémový název

en: Provide a valid license key from Thimeo. Functionality is limited without a license key.
cs_CZ: Poskytněte platný licenční klíč od společnosti Thimeo. Bez licenčního klíče je funkčnost omezena.

en: Public Page
cs_CZ: Veřejná stránka

en: Public Page Background
cs_CZ: Pozadí Veřejné Stránky

en: Public Pages
cs_CZ: Veřejné Stránky

en: Publish to "Yellow Pages" Directories
cs_CZ: Publikovat do adresářů "Zlaté stránky"

en: Queue
cs_CZ: Fronta

en: Queue the selected media to play next
cs_CZ: Přidejte do fronty vybraná média pro jejich přehrání

en: Ready to start broadcasting? Click to start your station.
cs_CZ: Jste připraveni začít vysílat? Klikněte pro spuštění stanice.

en: Received
cs_CZ: Přijato

en: Record Live Broadcasts
cs_CZ: Nahrávat Živé Vysílání

en: Recover Account
cs_CZ: Obnovit Účet

en: Refresh rows
cs_CZ: Obnovit řádky

en: Region
cs_CZ: Oblast

en: Relay
cs_CZ: Relé

en: Relay Stream URL
cs_CZ: URL jiného streamu

en: Release Channel
cs_CZ: Kanál Vydání

en: Reload
cs_CZ: Obnovit

en: Reload Configuration
cs_CZ: Obnovit Konfiguraci

en: Reload to Apply Changes
cs_CZ: Znovu Načíst pro Použití Změn

en: Remember me
cs_CZ: Zůstat Přihlášený

en: Remote
cs_CZ: Vzdálené

en: Remote Playback Buffer (Seconds)
cs_CZ: Vzdálená vyrovnávací paměť (sekundy)

en: Remote Relays
cs_CZ: Vzdálená připojení

en: Remote relays let you work with broadcasting software outside this server. Any relay you include here will be included in your station's statistics. You can also broadcast from this server to remote relays.
cs_CZ: Vzdálená relé umožňují pracovat s vysílacím softwarem mimo tento server. Jakékoli relé, které zde uvedete, bude zahrnuto do statistik vaší stanice. Z tohoto serveru můžete také vysílat na vzdálená relé.

en: Remote Station Administrator Password
cs_CZ: Heslo Administrátora Vzdálené Stanice

en: Remote Station Listening Mountpoint/SID
cs_CZ: Přípojný bod/SID vzdálené stanice

en: Remote Station Listening URL
cs_CZ: URL adresa pro vzdálenou stanici

en: Remote Station Source Mountpoint/SID
cs_CZ: Přípojný bod/SID vzdálené stanice

en: Remote Station Source Password
cs_CZ: Zdrojové heslo vzdálené stanice

en: Remote Station Source Port
cs_CZ: Zdrojový port vzdálené stanice

en: Remote Station Source Username
cs_CZ: Zdrojové uživatelské jméno vzdálené stanice

en: Remote Station Type
cs_CZ: Typ vzdálené stanice

en: Remote URL
cs_CZ: Vzdálené URL

en: Remote URL Playlist
cs_CZ: Vzdálený Seznam Skladeb

en: Remote URL Type
cs_CZ: Typ vzdáleného URL

en: Remote: Dropbox
cs_CZ: Vzdálené: Dropbox

en: Remote: S3 Compatible
cs_CZ: Vzdálené: S3 Compatible

en: Remote: SFTP
cs_CZ: Vzdálené: SFTP

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Remove Key
cs_CZ: Odstranit Klíč

en: Rename
cs_CZ: Přejmenovat

en: Rename File/Directory
cs_CZ: Přejmenování souboru/adresáře

en: Reorder
cs_CZ: Změnit Pořadí

en: Reorder Playlist
cs_CZ: Změnit Pořadí Seznamu Skladeb

en: Repeat
cs_CZ: Opakovat

en: Replace Album Cover Art
cs_CZ: Vyměnit přebal alba

en: Reports
cs_CZ: Reporty

en: Reprocess
cs_CZ: Opětovné Zpracování

en: Request
cs_CZ: Žádost

en: Request a Song
cs_CZ: Žádost o skladbu na přání

en: Request Last Played Threshold (Minutes)
cs_CZ: Prahová Hodnota Naposledy Přehraného Požadavku (Minuty)

en: Request Minimum Delay (Minutes)
cs_CZ: Požadavek Na Minimální Zpoždění (Minuty)

en: Request Song
cs_CZ: Na přání

en: Requests
cs_CZ: Žádost

en: Reshuffle
cs_CZ: Přemíchat

en: Restart
cs_CZ: Restartovat

en: Restart Broadcasting
cs_CZ: Restartovat vysílání

en: Restoring Backups
cs_CZ: Obnovení Záloh

en: Role Name
cs_CZ: Název role

en: Roles
cs_CZ: Role

en: Roles & Permissions
cs_CZ: Role a Oprávnění

en: RSS Feed
cs_CZ: RSS Kanál

en: Run Automatic Nightly Backups
cs_CZ: Spustit automatické noční zálohování

en: Run Manual Backup
cs_CZ: Spustit ruční zálohu

en: Run Task
cs_CZ: Spustit Úlohu

en: Sample Rate
cs_CZ: Vzorkovací Frekvence

en: Saturday
cs_CZ: Sobota

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save and Continue
cs_CZ: Uložit a Pokračovat

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save Changes first
cs_CZ: Nejprvte Uložte změny

en: Schedule
cs_CZ: Rozvrh

en: Schedule View
cs_CZ: Zobrazení Rozvrhu

en: Scheduled
cs_CZ: Rozvrh

en: Scheduled Backup Time
cs_CZ: Plánovaný čas zálohování

en: Scheduled Play Days of Week
cs_CZ: Plánované dny v týdnu

en: Scheduled playlists and other timed items will be controlled by this time zone.
cs_CZ: Podle tohoto časového pásma se budou řídit naplánované seznamy skladeb a další časované položky.

en: Scheduled Time #%{num}
cs_CZ: Naplánovaný Čas #%{num}

en: Search
cs_CZ: Vyhledat

en: Seconds from the start of the song that the AutoDJ should start playing.
cs_CZ: Počet sekund od začátku skladby, kde má AutoDJ začít přehrávat.

en: Seconds from the start of the song that the AutoDJ should stop playing.
cs_CZ: Počet sekund od začátku skladby, kde má AutoDJ přestat přehrávat.

en: Secret Key
cs_CZ: Tajný Klíč (Secret Key)

en: Security
cs_CZ: Zabezpečení

en: Security & Privacy
cs_CZ: Bezpečnost & Soukromí

en: See the Telegram documentation for more details.
cs_CZ: Další podrobnosti naleznete v dokumentaci aplikace Telegram.

en: See the Telegram Documentation for more details.
cs_CZ: Další podrobnosti naleznete v dokumentaci aplikace Telegram.

en: Seek
cs_CZ: Hledat

en: Segment Length (Seconds)
cs_CZ: Délka Segmentu (vteřiny)

en: Segments in Playlist
cs_CZ: Segmenty v Seznamu Skladeb

en: Segments Overhead
cs_CZ: Segmenty Režie

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Select a theme to use as a base for station public pages and the login page.
cs_CZ: Vyberte téma, které se použije jako základní pro veřejné stránky stanice a přihlašovací stránku.

en: Select an option here to apply post-processing using an easy preset or tool. You can also manually apply post-processing by editing your Liquidsoap configuration manually.
cs_CZ: Výběrem možnosti zde můžete použít následný post-processing pomocí jednoduché předvolby nebo nástroje. Post-processing můžete také použít ručně úpravou konfigurace Liquidsoap.

en: Select Configuration File
cs_CZ: Vybrat Konfigurační Soubor

en: Select CSV File
cs_CZ: Vybrat Soubor CSV

en: Select Custom Fallback File
cs_CZ: Vybrat Vlastní Soubor Fallback

en: Select File
cs_CZ: Zvolte soubor

en: Select Intro File
cs_CZ: Vybrat Intro Soubor

en: Select Media File
cs_CZ: Vybrat Soubor Média

en: Select PLS/M3U File to Import
cs_CZ: Vybrat Soubor PLS/M3U pro Import

en: Select PNG/JPG artwork file
cs_CZ: Vybrat Soubor PNG/JPG pro artwork

en: Select the category/categories that best reflects the content of your podcast.
cs_CZ: Vyberte kategorii/kategorie, které nejlépe odrážejí obsah vašeho podcastu.

en: Select the countries that are not allowed to connect to the streams.
cs_CZ: Vyberte země, které se nesmějí připojovat ke streamům.

en: Send Test Message
cs_CZ: Odeslat Testovací Zprávu

en: Sender E-mail Address
cs_CZ: E-Mailová Adresa Odesílatele

en: Sender Name
cs_CZ: Jméno Odesílatele

en: Sequential
cs_CZ: Postupné

en: Server Status
cs_CZ: Stav Serveru

en: Services
cs_CZ: Služby

en: Set a maximum disk space that this storage location can use. Specify the size with unit, i.e. "8 GB". Units are measured in 1024 bytes. Leave blank to default to the available space on the disk.
cs_CZ: Nastavení maximálního prostoru na disku, který může toto umístění úložiště využívat. Zadejte velikost s jednotkami, např. "8 GB". Jednotky se měří v 1024 bytech. Nechte prázdné, aby se výchozí hodnota rovnala dostupnému místu na disku.

en: Set as Default Mount Point
cs_CZ: Nastavit jako výchozí přípojný bod

en: Set cue and fade points using the visual editor. The timestamps will be saved to the corresponding fields in the advanced playback settings.
cs_CZ: Pomocí vizuálního editoru nastavte body cue a prolnutí. Časové značky se uloží do příslušných polí v pokročilém nastavení přehrávání.

en: Set Cue In
cs_CZ: Nastavení Cue In

en: Set Cue Out
cs_CZ: Nastavení Cue Out

en: Set Fade In
cs_CZ: Nastavení Fade In

en: Set Fade Out
cs_CZ: Nastavení Fade Out

en: Set longer to preserve more playback history and listener metadata for stations. Set shorter to save disk space.
cs_CZ: Nastavte delší dobu, aby se zachovalo více historie přehrávání a metadat posluchačů stanic. Nastavte kratší, abyste ušetřili místo na disku.

en: Set the length of time (seconds) a listener will stay connected to the stream. If set to 0, listeners can stay connected infinitely.
cs_CZ: Nastavení doby (vteřiny), po kterou bude posluchač připojen ke streamu. Je-li nastavena hodnota 0, mohou posluchači zůstat připojeni nekonečně dlouho.

en: Set to * to allow all sources, or specify a list of origins separated by a comma (,).
cs_CZ: Nastavte * pro povolení všech zdrojů nebo zadejte seznam zdrojů oddělených čárkou (,).

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Setup instructions for broadcasting software are available on the AzuraCast wiki.
cs_CZ: Pokyny k nastavení vysílacího softwaru jsou k dispozici na wiki AzuraCast.

en: SFTP Password
cs_CZ: SFTP Heslo

en: SFTP Private Key
cs_CZ: SFTP Soukromý Klíč

en: SFTP Private Key Pass Phrase
cs_CZ: SFTP Fráze Soukromého Klíče

en: SFTP Username
cs_CZ: SFTP Uživatelské Jméno

en: SFTP Users
cs_CZ: SFTP Uživatelé

en: Shoutcast 2 DNAS is not currently installed on this installation.
cs_CZ: Služba Shoutcast 2 DNAS není v současné době v této instalaci nainstalována.

en: Shoutcast 2 DNAS is not free software, and its restrictive license does not allow AzuraCast to distribute the Shoutcast binary.
cs_CZ: Shoutcast 2 DNAS není free software a jeho omezující licence neumožňuje společnosti AzuraCast distribuovat binární soubor Shoutcast.

en: Shoutcast Clients
cs_CZ: Shoutcast Klienti

en: Shoutcast License ID
cs_CZ: ID Licence Shoutcast

en: Shoutcast Radio Manager
cs_CZ: Správce Rádia Shoutcast

en: Shoutcast User ID
cs_CZ: Shoutcast ID Uživatele

en: Show HLS Stream on Public Player
cs_CZ: Zobrazit Stream HLS ve Veřejném Přehrávači

en: Show new releases within your update channel on the AzuraCast homepage.
cs_CZ: Zobrazení nových verzí v rámci aktualizačního kanálu na domovské stránce AzuraCastu.

en: Show on Public Pages
cs_CZ: Zobrazit na veřejných stránkách

en: Show the station in public pages and general API results.
cs_CZ: Zobrazení stanice na veřejných stránkách a v obecných výsledcích API.

en: Show Update Announcements
cs_CZ: Zobrazit Oznámení o Aktualizaci

en: Sidebar
cs_CZ: Postranní panel

en: Sign Out
cs_CZ: Odhlásit Se

en: Site Base URL
cs_CZ: Základní URL webu

en: Skip Song
cs_CZ: Přeskočit Skladbu

en: Skip to main content
cs_CZ: Přeskočit na hlavní obsah

en: SMTP Host
cs_CZ: SMTP Hostitel

en: SMTP Password
cs_CZ: SMTP Heslo

en: SMTP Username
cs_CZ: SMTP Uživatelské Jméno

en: Social Media
cs_CZ: Sociální Sítě

en: Some stream licensing providers may have specific rules regarding song requests. Check your local regulations for more information.
cs_CZ: Někteří poskytovatelé streamových licencí mohou mít specifická pravidla týkající se žádostí o skladby. Další informace získáte podle místních předpisů.

en: Song
cs_CZ: Skladba

en: Song Album
cs_CZ: Album skladby

en: Song Artist
cs_CZ: Interpret skladby

en: Song Genre
cs_CZ: Žánr Skladby

en: Song History
cs_CZ: Historie skladeb

en: Song Length
cs_CZ: Délka Skladby

en: Song Lyrics
cs_CZ: Texty skladby

en: Song Playback Order
cs_CZ: Pořadí přehrávání skladeb

en: Song Playback Timeline
cs_CZ: Časová osa přehrávání skladeb

en: Song Requests
cs_CZ: Žádosti o skladby

en: Song Title
cs_CZ: Název skladby

en: Song-based
cs_CZ: Na základě skladeb

en: Song-Based Playlist
cs_CZ: Seznam Skladeb založený na skladbách

en: SoundExchange Report
cs_CZ: SoundExchange report

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: Specify a mountpoint (i.e. "/radio.mp3") or a Shoutcast SID (i.e. "2") to specify a specific stream to use for statistics or broadcasting.
cs_CZ: Zadejte přípojný bod (např. "/radio.mp3") nebo identifikátor SID služby Shoutcast (např. "2") a určete konkrétní stream, který se má použít pro statistiky nebo vysílání.

en: Specify the minute of every hour that this playlist should play.
cs_CZ: Zvolte minutu každé hodiny, kterou by měl hrát tento seznam skladeb.

en: SSH Public Keys
cs_CZ: SSH Veřejné Klíče

en: Start
cs_CZ: Spustit

en: Start Date
cs_CZ: Datum Zahájení

en: Start Station
cs_CZ: Spustit stanici

en: Start Time
cs_CZ: Čas zahájení

en: Station Directories
cs_CZ: Adresáře Stanic

en: Station Name
cs_CZ: Název Stanice

en: Station Offline
cs_CZ: Stanice je Offline

en: Station Overview
cs_CZ: Přehled Stanice

en: Station Permissions
cs_CZ: Oprávnění Stanice

en: Station Statistics
cs_CZ: Statistiky Stanice

en: Station Time
cs_CZ: Čas Stanice

en: Station Time Zone
cs_CZ: Časové pásmo stanice

en: Station-Specific Debugging
cs_CZ: Ladění pro Konkrétní Stanici

en: Stations
cs_CZ: Stanice

en: Steal
cs_CZ: Krádež

en: Steal (St)
cs_CZ: Krádež (St)

en: Step 1: Scan QR Code
cs_CZ: Krok 1: Naskenujte QR Kód

en: Step 2: Verify Generated Code
cs_CZ: Krok 2: Ověřte Vygenerovaný Kód

en: Steps for configuring a Mastodon application:
cs_CZ: Kroky pro konfiguraci aplikace Mastodon:

en: Stereo Tool documentation.
cs_CZ: Dokumentace k nástroji Stereo Tool.

en: Stereo Tool Downloads
cs_CZ: Stereo Tool ke stažení

en: Stereo Tool is an industry standard for software audio processing. For more information on how to configure it, please refer to the
cs_CZ: Stereo Tool je průmyslový standard pro softwarové zpracování zvuku. Další informace o jeho konfiguraci naleznete v dokumentaci

en: Stereo Tool is not currently installed on this installation.
cs_CZ: Nástroj Stereo Tool není v současné době v této instalaci nainstalován.

en: Stereo Tool is not free software, and its restrictive license does not allow AzuraCast to distribute the Stereo Tool binary.
cs_CZ: Stereo Tool není free software a jeho omezující licence neumožňuje společnosti AzuraCast šířit binární soubor Stereo Tool.

en: Stereo Tool License Key
cs_CZ: Licenční klíč pro nástroj Stereo Tool

en: Stop
cs_CZ: Zastavit

en: Storage Adapter
cs_CZ: Adaptér pro ukládání dat

en: Storage Location
cs_CZ: Umístění Úložiště

en: Storage Locations
cs_CZ: Umístění Úložišť

en: Storage Quota
cs_CZ: Kvóta Úložiště

en: Streamer Broadcasts
cs_CZ: Streamer Vysílání

en: Streamer Display Name
cs_CZ: Zobrazené Jméno Streamera

en: Streamer password
cs_CZ: Heslo Streamera

en: Streamer Username
cs_CZ: Uživatelské Jméno Streamera

en: Streamer/DJ Accounts
cs_CZ: Stream/DJ účty

en: Streamers/DJs
cs_CZ: Streameři/DJs

en: Streams
cs_CZ: Streamy

en: Submit Code
cs_CZ: Odeslat Kód

en: Sunday
cs_CZ: Neděle

en: Support Documents
cs_CZ: Dokumenty Podpory

en: Supported file formats:
cs_CZ: Podporované formáty souborů:

en: Switch Theme
cs_CZ: Přepnout Motiv

en: Synchronization Tasks
cs_CZ: Synchronizační Úlohy

en: System Administration
cs_CZ: Správa Systému

en: System Debugger
cs_CZ: Systémový Debugger

en: System Logs
cs_CZ: Systémové logy

en: System Maintenance
cs_CZ: Údržba systému

en: System Settings
cs_CZ: Systémová nastavení

en: Test
cs_CZ: Zkouška

en: The amount of memory Linux is using for disk caching.
cs_CZ: Množství paměti, které Linux využívá pro ukládání do mezipaměti disku.

en: The average target loudness (measured in LUFS) for the broadcasted stream. Values between -14 and -18 LUFS are common for Internet radio stations.
cs_CZ: Průměrná cílová hlasitost (měřená v LUFS) pro vysílaný stream. Pro internetové rozhlasové stanice jsou běžné hodnoty mezi -14 a -18 LUFS.

en: The base URL where this service is located. Use either the external IP address or fully-qualified domain name (if one exists) pointing to this server.
cs_CZ: Základní URL adresa, na které se tato služba nachází. Použijte externí adresu IP nebo úplný název domény (pokud existuje) směřující na tento server.

en: The body of the POST message is the exact same as the NowPlaying API response for your station.
cs_CZ: Tělo zprávy POST je naprosto stejné jako odpověď rozhraní API NowPlaying pro vaši stanici.

en: The contact person of the podcast. May be required in order to list the podcast on services like Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, etc.
cs_CZ: Kontaktní osoba podcastu. Může být vyžadováno pro zařazení podcastu do služeb, jako jsou Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts atd.

en: The current CPU usage including I/O Wait and Steal.
cs_CZ: Aktuální využití CPU včetně I/O Wait a Steal.

en: The current Memory usage excluding cached memory.
cs_CZ: Aktuální využití paměti bez mezipaměti.

en: The description of the episode. The typical maximum amount of text allowed for this is 4000 characters.
cs_CZ: Popis epizody. Obvykle je povoleno maximálně 4000 znaků textu.

en: The description of your podcast. The typical maximum amount of text allowed for this is 4000 characters.
cs_CZ: Popis vašeho podcastu. Obvykle je povoleno maximálně 4000 znaků textu.

en: The display name assigned to this mount point when viewing it on administrative or public pages. Leave blank to automatically generate one.
cs_CZ: Zobrazovaný název přiřazený tomuto přípojnému bodu při zobrazení na administrativních nebo veřejných stránkách. Nechte prázdné pro automatické vygenerování.

en: The display name assigned to this relay when viewing it on administrative or public pages. Leave blank to automatically generate one.
cs_CZ: Zobrazovaný název přiřazený tomuto vzdálenému připojení při zobrazení na administrativních nebo veřejných stránkách. Nechte prázdné pro automatické vygenerování.

en: The editable text boxes are areas where you can insert custom configuration code. The non-editable sections are automatically generated by AzuraCast.
cs_CZ: Upravitelná textová pole jsou oblasti, do kterých můžete vložit vlastní konfigurační kód. Needitovatelné části jsou automaticky generovány aplikací AzuraCast.

en: The email of the podcast contact. May be required in order to list the podcast on services like Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, etc.
cs_CZ: E-mail kontaktní osoby podcastu. Může být vyžadován pro zařazení podcastu do služeb, jako jsou Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts atd.

en: The file name should look like:
cs_CZ: Název souboru by měl vypadat takto:

en: The format and headers of this CSV should match the format generated by the export function on this page.
cs_CZ: Formát a záhlaví tohoto CSV by měly odpovídat formátu vygenerovanému exportní funkcí na této stránce.

en: The full base URL of your Matomo installation.
cs_CZ: Úplná základní adresa URL vaší instalace Matomo.

en: The I/O Wait is the percentage of time that the CPU is waiting for disk access before it can continue the work that depends on the result of this.
cs_CZ: I/O Wait je procento času, po které CPU čeká na přístup k disku, než může pokračovat v práci, která závisí na jeho výsledku.

en: The language spoken on the podcast.
cs_CZ: Jazyk, kterým se v podcastu mluví.

en: The length of playback time that Liquidsoap should buffer when playing this remote playlist. Shorter times may lead to intermittent playback on unstable connections.
cs_CZ: Délka přehrávání, kterou by měl Liquidsoap při použití tohoto vzdáleného seznamu skladeb přednačítat. Kratší časy mohou vést k přerušovanému přehrávání na nestabilních připojeních.

en: The number of seconds of signal to store in case of interruption. Set to the lowest value that your DJs can use without stream interruptions.
cs_CZ: Počet vteřin signálu, který se má uložit v případě přerušení. Nastavte na nejnižší hodnotu, kterou mohou vaši DJs používat bez přerušení streamu.

en: The number of seconds to wait for a response from the remote server before cancelling the request.
cs_CZ: Počet vteřin, po které se má čekat na odpověď ze vzdáleného serveru před zrušením požadavku.

en: The numeric site ID for this site.
cs_CZ: Číselné ID webu pro tento web.

en: The parent directory where station playlist and configuration files are stored. Leave blank to use default directory.
cs_CZ: Nadřazený adresář, ve kterém jsou uloženy soubory seznamu skladeb a konfigurační soubory stanice. Nechte prázdné, chcete-li použít výchozí adresář.

en: The relative path of the file in the station's media directory.
cs_CZ: Relativní cesta souboru v mediálním adresáři stanice.

en: The station ID will be a numeric string that starts with the letter S.
cs_CZ: ID stanice bude číselný řetězec začínající písmenem S.

en: The streamer will use this password to connect to the radio server.
cs_CZ: Streamer použije toto heslo pro připojení k rádiovému serveru.

en: The streamer will use this username to connect to the radio server.
cs_CZ: Streamer použije toto uživatelské jméno pro připojení k rádiovému serveru.

en: The time period that the song should fade in. Leave blank to use the system default.
cs_CZ: Časová sekvence, ve které by se měla skladba překrývat na začátku. Chcete-li použít výchozí nastavení systému, ponechte prázdné.

en: The time period that the song should fade out. Leave blank to use the system default.
cs_CZ: Časová sekvence, ve které by se měla skladba překrývat na konci. Chcete-li použít výchozí nastavení systému, ponechte prázdné.

en: The URL that will receive the POST messages any time an event is triggered.
cs_CZ: Adresa URL, která bude přijímat zprávy POST při každém spuštění události.

en: The volume in decibels to amplify the track with. Leave blank to use the system default.
cs_CZ: Hlasitost v decibelech pro zesílení skladby. Nechte prázdné, chcete-li použít výchozí nastavení systému.

en: The WebDJ lets you broadcast live to your station using just your web browser.
cs_CZ: WebDJ umožňuje živé vysílání na vaší stanici pouze pomocí webového prohlížeče.

en: Theme
cs_CZ: Vzhled

en: There is no existing custom fallback file associated with this station.
cs_CZ: K této stanici není přiřazen žádný fallback soubor.

en: There is no existing intro file associated with this mount point.
cs_CZ: K tomuto přípojnému bodu není přiřazen žádný existující intro soubor.

en: There is no existing media associated with this episode.
cs_CZ: S touto epizodou nejsou spojena žádná existující média.

en: There is no Stereo Tool configuration file present.
cs_CZ: Není k dispozici žádný konfigurační soubor nástroje Stereo Tool.

en: This account will have full access to the system, and you'll automatically be logged in to it for the rest of setup.
cs_CZ: Tento účet bude mít plný přístup do systému a budete k němu automaticky přihlášeni po zbytek instalace.

en: This can be generated in the "Events" section for a measurement.
cs_CZ: Tento údaj lze vygenerovat v části "Události" pro měření.

en: This can make it look like your memory is low while it actually is not. Some monitoring solutions/panels include cached memory in their used memory statistics without indicating this.
cs_CZ: Může se tak zdát, že vaše paměť je nedostatečná, ačkoli tomu tak ve skutečnosti není. Některá monitorovací řešení/panely zahrnují paměť v mezipaměti do statistik použité paměti, aniž by to uváděly.

en: This code will be included in the frontend configuration. Allowed formats are:
cs_CZ: Tento kód bude zahrnut do konfigurace frontendu. Povolené formáty jsou:

en: This configuration file should be a valid .sts file exported from Stereo Tool.
cs_CZ: Tento konfigurační soubor by měl být platný soubor s příponou .sts exportovaný z nástroje Stereo Tool.

en: This CSS will be applied to the main management pages, like this one.
cs_CZ: Tento CSS bude aplikován na hlavní správcovské stránky, jako je tato.

en: This CSS will be applied to the station public pages and login page.
cs_CZ: Tento CSS bude aplikován na veřejné stránky stanice a na přihlašovací stránku.

en: This CSS will be applied to the station public pages.
cs_CZ: Toto CSS se použije na veřejné stránky stanice.

en: This determines how many songs in advance the AutoDJ will automatically fill the queue.
cs_CZ: Tím se určuje, kolik skladeb předem AutoDJ automaticky vyplní frontu.

en: This feature requires the AutoDJ feature to be enabled.
cs_CZ: Tato funkce vyžaduje, aby byla povolena funkce AutoDJ.

en: This file will be played on your radio station any time no media is scheduled to play or a critical error occurs that interrupts regular broadcasting.
cs_CZ: Tento soubor se na vaší rozhlasové stanici přehraje vždy, když není naplánováno přehrávání žádného média nebo dojde ke kritické chybě, která přeruší pravidelné vysílání.

en: This image will be used as the default album art when this streamer is live.
cs_CZ: Tento obrázek se použije jako výchozí album art, když je tento streamer v provozu.

en: This introduction file should exactly match the bitrate and format of the mount point itself.
cs_CZ: Tento úvodní soubor by měl přesně odpovídat datovému toku a formátu samotného přípojného bodu.

en: This is an advanced feature and custom code is not officially supported by AzuraCast. You may break your station by adding custom code, but removing it should fix any issues.
cs_CZ: Jedná se o pokročilou funkci a vlastní kód není oficiálně podporován společností AzuraCast. Přidáním vlastního kódu můžete stanici poškodit, ale jeho odstraněním by měly být případné problémy odstraněny.

en: This is the informal display name that will be shown in API responses if the streamer/DJ is live.
cs_CZ: Jedná se o neformální zobrazovaný název, který se bude zobrazovat v odpovědích API, pokud Streamer/DJ vysílá živě.

en: This is the number of seconds until a streamer who has been manually disconnected can reconnect to the stream. Set to 0 to allow the streamer to immediately reconnect.
cs_CZ: Jedná se o počet sekund, po které se může streamer, který byl ručně odpojen, znovu připojit ke streamu. Nastavením na hodnotu 0 umožníte streamerovi okamžité opětovné připojení.

en: This javascript code will be applied to the station public pages and login page.
cs_CZ: Tento javascript bude aplikován na veřejné stránky stanice a na přihlašovací stránku.

en: This javascript code will be applied to the station public pages.
cs_CZ: Tento javascriptový kód bude použit na veřejných stránkách stanice.

en: This name should always begin with a slash (/), and must be a valid URL, such as /autodj.mp3
cs_CZ: Tento řetězec by měl vždy začínat lomítkem (/) a musí být platnou adresou URL, například /autodj.mp3

en: This name will appear as a sub-header next to the AzuraCast logo, to help identify this server.
cs_CZ: Tento název se zobrazí jako dílčí záhlaví vedle loga AzuraCast, aby bylo možné tento server identifikovat.

en: This playlist currently has no scheduled times. It will play at all times. To add a new scheduled time, click the button below.
cs_CZ: Tento seznam skladeb nemá v současné době naplánované žádné časy. Bude se přehrávat kdykoli. Chcete-li přidat nový naplánovaný čas, klikněte na tlačítko níže.

en: This playlist will play every $x minutes, where $x is specified here.
cs_CZ: Tento seznam skladeb se bude přehrávat každých $x minut, kde je zadáno $x.

en: This playlist will play every $x songs, where $x is specified here.
cs_CZ: Tento seznam skladeb bude přehrávat každých $x skladeb, kde je zadáno $x.

en: This port is not used by any external process. Only modify this port if the assigned port is in use. Leave blank to automatically assign a port.
cs_CZ: Tento port není používán žádným externím procesem. Tento port upravte pouze v případě, že je přiřazený port používán. Pro automatické přiřazení portu ponechte prázdné pole.

en: This queue contains the remaining tracks in the order they will be queued by the AzuraCast AutoDJ (if the tracks are eligible to be played).
cs_CZ: Tato fronta obsahuje zbývající skladby v pořadí, v jakém je AzuraCast AutoDJ zařadí do fronty (pokud je možné je přehrát).

en: This service can provide album art for tracks where none is available locally.
cs_CZ: Tato služba může poskytnout album art pro skladby, které nejsou k dispozici lokálně.

en: This software shuffles from playlists of music constantly and plays when no other radio source is available.
cs_CZ: Tento software neustále přehrává hudbu ze seznamů skladeb a přehrává ji, když není k dispozici žádný jiný rádiový zdroj.

en: This specifies the minimum time (in minutes) between a song playing on the radio and being available to request again. Set to 0 for no threshold.
cs_CZ: Určuje minimální dobu (v minutách) mezi přehráním skladby v rádiu a jejím opětovným vyžádáním. Nastavte hodnotu 0, abyste neměli žádný práh.

en: This specifies the time range (in minutes) of the song history that the duplicate song prevention algorithm should take into account.
cs_CZ: Určuje časový rozsah (v minutách) historie skladby, který by měl algoritmus prevence duplicitních skladeb zohlednit.

en: This station's time zone is currently %{tz}.
cs_CZ: Časové pásmo této stanice je aktuálně %{tz}.

en: This streamer is not scheduled to play at any times.
cs_CZ: Tento streamer nemá naplánované žádné hraní.

en: This URL is provided within the Discord application.
cs_CZ: Tato adresa URL je uvedena v aplikaci Discord.

en: This web hook will only run when the selected event(s) occur on this specific station.
cs_CZ: Tento web hook se spustí pouze tehdy, když na této konkrétní stanici dojde k vybrané události.

en: This will be used as the label when editing individual songs, and will show in API results.
cs_CZ: Toto bude použito jako popisek při úpravách jednotlivých skladeb a bude zobrazeno ve výsledcích API.

en: This will clear any pending unprocessed messages in all message queues.
cs_CZ: Tím se vymažou všechny čekající nezpracované zprávy ve všech frontách zpráv.

en: This will produce a significantly smaller backup, but you should make sure to back up your media elsewhere. Note that only locally stored media will be backed up.
cs_CZ: Vytvoříte tak výrazně menší zálohu, ale měli byste se ujistit, že zálohujete média jinde. Upozorňujeme, že zálohována budou pouze lokálně uložená média.

en: Thumbnail Image URL
cs_CZ: Adresa URL miniatury obrázku

en: Thursday
cs_CZ: Čtvrtek

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Time Display
cs_CZ: Zobrazení Času

en: Time spent waiting for disk I/O to be completed.
cs_CZ: Čas strávený čekáním na dokončení I/O disku.

en: Time stolen by other virtual machines on the same physical server.
cs_CZ: Čas ukradený jinými virtuálními počítači na stejném fyzickém serveru.

en: Time Zone
cs_CZ: Časové Pásmo

en: Title
cs_CZ: Název

en: To alleviate this potential problem with shared CPU resources, hosts assign "credits" to a VPS which are used up according to an algorithm based on the CPU load as well as the time over which the CPU load is generated. If your VM's assigned credit is used up, they will take CPU time from your VM and assign it to other VMs on the machine. This is seen as the "Steal" or "St" value.
cs_CZ: Pro zmírnění tohoto potenciálního problému se sdílenými prostředky CPU hostitelé přidělují VPS "kredity", které se vyčerpají podle algoritmu založeného na zatížení CPU a také na době, po kterou je CPU zatěžován. Pokud je přidělený kredit vašeho virtuálního počítače vyčerpán, odebere vašemu virtuálnímu počítači čas procesoru a přidělí jej jiným virtuálním počítačům v počítači. To se projeví jako hodnota " Krádež" nebo "St".

en: To customize installation settings, or if automatic updates are disabled, you can follow our standard update instructions to update via your SSH console.
cs_CZ: Chcete-li upravit nastavení instalace nebo pokud jsou automatické aktualizace zakázány, můžete postupovat podle našich standardních pokynů k aktualizaci prostřednictvím konzoly SSH.

en: To download the GeoLite database:
cs_CZ: Stažení databáze GeoLite:

en: To play once per day, set the start and end times to the same value.
cs_CZ: Chcete-li hrát jednou za den, nastavte začátek a konec času na stejnou hodnotu.

en: To restore a backup from your host computer, run:
cs_CZ: Chcete-li obnovit zálohu z hostitelského počítače, spusťte:

en: To retrieve detailed unique listeners and client details, an administrator password is often required.
cs_CZ: Pro načtení podrobných jedinečných údajů o posluchačích a klientech je často vyžadováno heslo správce.

en: To set this schedule to run only within a certain date range, specify a start and end date.
cs_CZ: Chcete-li tento plán nastavit tak, aby se spouštěl pouze v určitém rozsahu dat, zadejte počáteční a koncové datum.

en: To use this feature, a secure (HTTPS) connection is required. Firefox is recommended to avoid static when broadcasting.
cs_CZ: Pro použití této funkce je nutné zabezpečené připojení (HTTPS). Doporučuje se používat prohlížeč Firefox, aby se zabránilo statickému vysílání.

en: To verify that the code was set up correctly, enter the 6-digit code the app shows you.
cs_CZ: Chcete-li ověřit, zda byl kód nastaven správně, zadejte šestimístný kód, který vám aplikace zobrazí.

en: Toggle Menu
cs_CZ: Přepnout Nabídku

en: Toggle Sidebar
cs_CZ: Přepnutí Postranního Panelu

en: Top Browsers by Connected Time
cs_CZ: Nejlepší Prohlížeče podle Času Připojení

en: Top Browsers by Listeners
cs_CZ: Nejlepší Prohlížeče podle Posluchačů

en: Top Countries by Connected Time
cs_CZ: Nejlepší Země podle Času Připojení

en: Top Countries by Listeners
cs_CZ: Nejlepší Země podle Počtu Posluchačů

en: Top Streams by Connected Time
cs_CZ: Nejlepší Streamy podle Času Připojení

en: Top Streams by Listeners
cs_CZ: Nejlepší Streamy podle Posluchačů

en: Total Disk Space
cs_CZ: Celková Velikost Disku

en: Total Listener Hours
cs_CZ: Celkový Počet Hodin Posluchače

en: Total RAM
cs_CZ: Celkem RAM

en: Transmitted
cs_CZ: Přenášeno

en: Tuesday
cs_CZ: Úterý

en: TuneIn Partner ID
cs_CZ: ID Tunein Partnera

en: TuneIn Partner Key
cs_CZ: Klíč Tunein Partnera

en: TuneIn Station ID
cs_CZ: ID Stanice Tunein

en: Two-Factor Authentication
cs_CZ: Dvoufázové Ověření

en: Two-factor authentication improves the security of your account by requiring a second one-time access code in addition to your password when you log in.
cs_CZ: Dvoufázová autentifikace zvyšuje zabezpečení vašeho účtu tím, že při přihlašování vyžaduje kromě hesla také druhý jednorázový přístupový kód.

en: Typically a website with content about the episode.
cs_CZ: Obvykle se jedná o webové stránky s obsahem o dané epizodě.

en: Typically the home page of a podcast.
cs_CZ: Obvykle domovská stránka podcastu.

en: Unable to update.
cs_CZ: Nelze aktualizovat.

en: Unassigned Files
cs_CZ: Nepřiřazené Soubory

en: Unique
cs_CZ: Unikátní

en: Unique identifier for the target chat or username of the target channel (in the format @channelusername).
cs_CZ: Unikátní identifikátor cílového chatu nebo uživatelské jméno cílového kanálu (ve formátu @channelusername).

en: Unique Listeners
cs_CZ: Unikátní Posluchači

en: Unknown
cs_CZ: Neznámý

en: Unknown Artist
cs_CZ: Neznámý interpret

en: Unknown Title
cs_CZ: Neznámý název

en: Unprocessable Files
cs_CZ: Nezpracovatelné soubory

en: Upcoming Song Queue
cs_CZ: Nadcházející fronta skladeb

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: Update AzuraCast
cs_CZ: Aktualizovat AzuraCast

en: Update AzuraCast via Web
cs_CZ: Aktualizovat AzuraCast prostřednictvím Webu

en: Update Details
cs_CZ: Aktualizovat Podrobnosti

en: Update Instructions
cs_CZ: Pokyny k aktualizaci

en: Update Metadata
cs_CZ: Aktualizovat Metadata

en: Update via Web
cs_CZ: Aktualizovat přes Web

en: Updated
cs_CZ: Aktualizováno

en: Updated successfully.
cs_CZ: Úspěšně aktualizováno.

en: Upload a Stereo Tool configuration file from the "Broadcasting" submenu in the station profile.
cs_CZ: Nahrajte konfigurační soubor nástroje Stereo Tool z podnabídky "Vysílání" v profilu stanice.

en: Upload Custom Assets
cs_CZ: Nahrát Vlastní Položky

en: Upload Stereo Tool Configuration
cs_CZ: Nahrát Konfiguraci nástroje Stereo Tool

en: Upload the file on this page to automatically extract it into the proper directory.
cs_CZ: Nahrajte soubor na této stránce, aby se automaticky rozbalil do správného adresáře.

en: URL Stub
cs_CZ: Stub URL

en: Use
cs_CZ: Využito

en: Use (Us)
cs_CZ: Využití (Us)

en: Use API keys to authenticate with the AzuraCast API using the same permissions as your user account.
cs_CZ: Použitím klíčů API se můžete ověřit pomocí rozhraní AzuraCast API se stejnými oprávněními jako váš uživatelský účet.

en: Use High-Performance Now Playing Updates
cs_CZ: Použít High-Performance Nyní Hraje Aktualizace

en: Use Secure (TLS) SMTP Connection
cs_CZ: Použít Zabezpečené (TLS) SMTP Připojení

en: Use Web Proxy for Radio
cs_CZ: Použít pro rádio web proxy

en: Used
cs_CZ: Využito

en: Used for "Forgot Password" functionality, web hooks and other functions.
cs_CZ: Používá se pro funkci "Zapomenuté Heslo", web hooky a další funkce.

en: User Accounts
cs_CZ: Uživatelské účty

en: User Agent
cs_CZ: Uživatelský Agent

en: Username
cs_CZ: Uživatelské Jméno

en: Username:
cs_CZ: Uživatelské Jméno:

en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: Users with this role will have these permissions across the entire installation.
cs_CZ: Uživatelé s touto rolí budou mít tato oprávnění v celé instalaci.

en: Users with this role will have these permissions for this single station.
cs_CZ: Uživatelé s touto rolí budou mít tato oprávnění pro tuto jedinou stanici.

en: Uses either Websockets, Server-Sent Events (SSE) or static JSON files to serve Now Playing data on public pages. This improves performance, especially with large listener volume. Disable this if you are encountering problems with the service or use multiple URLs to serve your public pages.
cs_CZ: K zobrazování dat Nyní Hraje na veřejných stránkách používá buď webové sockety, události odesílané serverem (SSE), nebo statické soubory JSON. To zlepšuje výkon, zejména při velkém počtu posluchačů. Pokud se setkáváte s problémy se službou nebo používáte k obsluze veřejných stránek více adres URL, zakažte tuto funkci.

en: Using this page, you can customize several sections of the Liquidsoap configuration. This allows you to add advanced functionality to your station's AutoDJ.
cs_CZ: Na této stránce můžete upravit několik částí konfigurace aplikace Liquidsoap. To vám umožní přidat pokročilé funkce do aplikace AutoDJ vaší stanice.

en: Usually enabled for port 465, disabled for ports 587 or 25.
cs_CZ: Obvykle je povolen pro port 465, zakázán pro porty 587 nebo 25.

en: Variables are in the form of:
cs_CZ: Proměnné jsou ve tvaru:

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View Listener Report
cs_CZ: Zobrazit Zprávu o Posluchači

en: View Profile
cs_CZ: Zobrazit Profil

en: View tracks in playlist
cs_CZ: Zobrazení skladeb v seznamu skladeb

en: Visit the "My License Key" page under the "Services" section.
cs_CZ: Navštivte stránku "Můj Licenční Klíč" v části "Služby".

en: Visit the Dropbox App Console:
cs_CZ: Navštivte konzolu aplikace Dropbox:

en: Visit the link below to sign in and generate an access code:
cs_CZ: Pro přihlášení a vygenerování přístupového kódu navštivte níže uvedený odkaz:

en: Visit your Mastodon instance.
cs_CZ: Navštivte svou instanci Mastodon.

en: Visual Cue Editor
cs_CZ: Editor Vizuálních Narážek

en: Volume
cs_CZ: Hlasitost

en: Wait
cs_CZ: Čekání

en: Wait (Wa)
cs_CZ: Čekání (Wa)

en: Waveform Zoom
cs_CZ: Zvětšení Tvaru Vlny

en: Web Hook Details
cs_CZ: Detaily Web Hooku

en: Web Hook Name
cs_CZ: Název Web Hooku

en: Web Hook Triggers
cs_CZ: Triggery na Web Hooku

en: Web Hook URL
cs_CZ: URL Web Hooku

en: Web Hooks
cs_CZ: Webhooky

en: Web hooks automatically send a HTTP POST request to the URL you specify to notify it any time one of the triggers you specify occurs on your station.
cs_CZ: Web hooky automaticky odešlou požadavek HTTP POST na zadanou adresu URL a upozorní ji, kdykoli se na stanici objeví některý ze zadaných spouštěčů.

en: Web hooks let you connect to external web services and broadcast changes to your station to them.
cs_CZ: Web hooky umožňují připojit se k externím webovým službám a přenášet do nich změny ve stanici.

en: Web Site URL
cs_CZ: Adresa URL Webové Stránky

en: Web updates are not available for your installation. To update your installation, perform the manual update process instead.
cs_CZ: Webové aktualizace nejsou pro vaši instalaci k dispozici. Chcete-li svou instalaci aktualizovat, proveďte místo toho proces ruční aktualizace.

en: Website
cs_CZ: Webová Stránka

en: Wednesday
cs_CZ: Středa

en: Welcome to AzuraCast!
cs_CZ: Vítejte v AzuraCast!

en: Welcome!
cs_CZ: Vítejte!

en: When making API calls, you can pass this value in the "X-API-Key" header to authenticate as yourself.
cs_CZ: Při volání rozhraní API můžete tuto hodnotu předat v hlavičce "X-API-Key" a ověřit se tak jako vy.

en: Whether the AutoDJ should attempt to avoid duplicate artists and track titles when playing media from this playlist.
cs_CZ: Zda se má aplikace AutoDJ při přehrávání médií z tohoto seznamu skladeb snažit vyhnout duplicitním interpretům a názvům skladeb.

en: Widget Type
cs_CZ: Typ Widgetu

en: Worst Performing Songs
cs_CZ: Nejhorší Skladby

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You
cs_CZ: Vy

en: You can also upload files in bulk via SFTP.
cs_CZ: Soubory můžete nahrávat také hromadně prostřednictvím protokolu SFTP.

en: You can find answers for many common questions in our support documents.
cs_CZ: Odpovědi na mnoho běžných otázek najdete v našich dokumentech podpory.

en: You can include any special mount point settings here, in either JSON { key: 'value' } format or XML <key>value</key>
cs_CZ: Zde můžete uvést jakékoli speciální nastavení přípojného bodu, a to buď ve formátu JSON { key: 'value' }, nebo XML <key>hodnota</key>

en: You can only perform the actions your user account is allowed to perform.
cs_CZ: Můžete provádět pouze akce, které má váš uživatelský účet povolen.

en: You may need to connect directly to your IP address:
cs_CZ: Možná se budete muset připojit přímo ke své IP adrese:

en: You may need to connect directly via your IP address:
cs_CZ: Možná se budete muset připojit přímo přes svou IP adresu:

en: You will not be able to retrieve it again.
cs_CZ: Nebudete ji moci znovu načíst.

en: Your full API key is below:
cs_CZ: Úplný klíč API je uveden níže:

en: Your installation is currently on this release channel:
cs_CZ: Vaše instalace je v současné době v tomto kanálu vydání:

en: Your installation is up to date! No update is required.
cs_CZ: Vaše instalace je aktuální! Žádná aktualizace není nutná.

en: Your installation needs to be updated. Updating is recommended for performance and security improvements.
cs_CZ: Instalaci je třeba aktualizovat. Aktualizace se doporučuje kvůli zlepšení výkonu a zabezpečení.

en: YP Directory Authorization Hash
cs_CZ: Autorizační hash adresáře YP

en: Select...
cs_CZ: Vybrat...

en: Too many forgot password attempts
cs_CZ: Příliš mnoho pokusů o zapomenuté heslo

en: You have attempted to reset your password too many times. Please wait 30 seconds and try again.
cs_CZ: Příliš mnohokrát jste se pokoušeli obnovit heslo. Počkejte prosím 30 sekund a zkuste to znovu.

en: Account Recovery
cs_CZ: Obnovení Účtu

en: Account recovery e-mail sent.
cs_CZ: E-mail pro obnovení účtu odeslán.

en: If the e-mail address you provided is in the system, check your inbox for a password reset message.
cs_CZ: Pokud je zadaná e-mailová adresa v systému, zkontrolujte, zda vám nepřišla zpráva o obnovení hesla.

en: Too many login attempts
cs_CZ: Příliš mnoho pokusů o přihlášení

en: You have attempted to log in too many times. Please wait 30 seconds and try again.
cs_CZ: Snažili jste se přihlásit příliš často, prosím, počkejte 30 sekund a zkuste to znovu.

en: Logged in successfully.
cs_CZ: Přihlášení proběhlo úspěšně.

en: Complete the setup process to get started.
cs_CZ: Chcete-li začít, dokončete proces nastavení.

en: Login unsuccessful
cs_CZ: Přihlášení bylo neúspěšné

en: Your credentials could not be verified.
cs_CZ: Vaše oprávnění nebylo možné ověřit.

en: User not found.
cs_CZ: Uživatel nenalezen.

en: Invalid token specified.
cs_CZ: Zadán neplatný token.

en: Logged in using account recovery token
cs_CZ: Přihlášení pomocí tokenu pro obnovení účtu

en: Your password has been updated.
cs_CZ: Vaše heslo bylo aktualizováno.

en: Set Up AzuraCast
cs_CZ: Nastavení služby AzuraCast

en: Setup has already been completed!
cs_CZ: Nastavení již bylo dokončeno!

en: All Stations
cs_CZ: Všechny stanice

en: AzuraCast Application Log
cs_CZ: Protokol aplikace AzuraCast

en: Service Log: %s (%s)
cs_CZ: Servisní Protokol: %s (%s)

en: Nginx Access Log
cs_CZ: Přístupový protokol Nginx

en: Nginx Error Log
cs_CZ: Chybový protokol Nginx

en: PHP Application Log
cs_CZ: PHP aplikační protokol

en: Supervisord Log
cs_CZ: Supervisorský protokol

en: Create a new storage location based on the base directory.
cs_CZ: Vytvořit nové úložiště založené na základním adresáři.

en: You cannot modify yourself.
cs_CZ: Sami sebe nemůžete upravovat.

en: You cannot remove yourself.
cs_CZ: Nemůžete odstranit sami sebe.

en: Test Message
cs_CZ: Testovací Zpráva

en: This is a test message from AzuraCast. If you are receiving this message, it means your e-mail settings are configured correctly.
cs_CZ: Toto je testovací zpráva z AzuraCastu. Pokud tuto zprávu dostáváte, znamená to, že nastavení e-mailu je správně nakonfigurováno.

en: Test message sent successfully.
cs_CZ: Testovací zpráva byla úspěšně odeslána.

en: Less than Thirty Seconds
cs_CZ: Méně než Třicet Vteřin

en: Thirty Seconds to One Minute
cs_CZ: Třicet Vteřin až Jedna Minuta

en: One Minute to Five Minutes
cs_CZ: Minuta až Pět Minut

en: Five Minutes to Ten Minutes
cs_CZ: Pět Minut až Deset Minut

en: Ten Minutes to Thirty Minutes
cs_CZ: Deset Minut až Třicet Minut

en: Thirty Minutes to One Hour
cs_CZ: Třicet Minut až Jedna Hodina

en: One Hour to Two Hours
cs_CZ: Jedna Hodina až Dvě Hodiny

en: More than Two Hours
cs_CZ: Více než Dvě Hodiny

en: Mobile Device
cs_CZ: Mobilní Zařízení

en: Desktop Browser
cs_CZ: Desktopový Prohlížeč

en: Non-Browser
cs_CZ: Neprohlížeč

en: Connected Seconds
cs_CZ: Připojeno Vteřin

en: File Not Processed: %s
cs_CZ: Soubor není zpracován: %s

en: File Processing
cs_CZ: Zpracování souborů

en: No directory specified
cs_CZ: Nebyl zadán žádný adresář

en: File not specified.
cs_CZ: Nespecifikovaný soubor.

en: New path not specified.
cs_CZ: Nespecifikována nová cesta.

en: This station is out of available storage space.
cs_CZ: Tato stanice je mimo dostupný úložný prostor.

en: Web hook enabled.
cs_CZ: Webhook povolen.

en: Web hook disabled.
cs_CZ: Web hook zakázán.

en: Station reloaded.
cs_CZ: Stanice znovu načtena.

en: Station restarted.
cs_CZ: Stanice restartována.

en: Service stopped.
cs_CZ: Služba zastavena.

en: Service started.
cs_CZ: Služba spuštěna.

en: Service reloaded.
cs_CZ: Služba znovu načtena.

en: Service restarted.
cs_CZ: Služba restartována.

en: Song skipped.
cs_CZ: Skladba přeskočena.

en: Streamer disconnected.
cs_CZ: Streamer odpojen.

en: Station Nginx Configuration
cs_CZ: Konfigurace Nginx Stanice

en: Liquidsoap Log
cs_CZ: Liquidsoap protokol

en: Liquidsoap Configuration
cs_CZ: Liquidsoap konfigurace

en: Icecast Access Log
cs_CZ: Přístupový protokol Icecast

en: Icecast Error Log
cs_CZ: Chybový protokol Icecast

en: Icecast Configuration
cs_CZ: Icecast konfigurace

en: Shoutcast Log
cs_CZ: Shoutcast Protokol

en: Shoutcast Configuration
cs_CZ: Konfigurace Shoutcast

en: Search engine crawlers are not permitted to use this feature.
cs_CZ: Vyhledávač nemá povoleno používat tuto funkci.

en: You are not permitted to submit requests.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k odesílání žádosti.

en: This song or artist has been played too recently. Wait a while before requesting it again.
cs_CZ: Tato skladba nebo umělce byla přehrána příliš nedávno. Počkejte, než o ni znovu požádáte.

en: You have submitted a request too recently! Please wait before submitting another one.
cs_CZ: Skladbu na přání jste žádali nedávno, před další žádostí je potřeba nějakou dobu počkat.

en: This playlist is not a sequential playlist.
cs_CZ: Tento playlist není sekvenční playlist.

en: Playlist reshuffled.
cs_CZ: Seznam Skladeb byl zamíchán.

en: Playlist enabled.
cs_CZ: Playlist povolen.

en: Playlist disabled.
cs_CZ: Playlist zakázán.

en: Playlist successfully imported; %d of %d files were successfully matched.
cs_CZ: Seznam Skladeb byl úspěšně importován; %d z %d souborů bylo úspěšně porovnáno.

en: %d files processed.
cs_CZ: %d souborů zpracováno.

en: No recording available.
cs_CZ: Není k dispozici žádný záznam.

en: Record not found
cs_CZ: Záznam nebyl nalezen

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
cs_CZ: Nahraný soubor překračuje hodnotu upload_max_filesize v php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive from the HTML form.
cs_CZ: Nahraný soubor překračuje hodnotu MAX_FILE_SIZE z HTML formuláře.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
cs_CZ: Nahraný soubor byl nahrán pouze částečně.

en: No file was uploaded.
cs_CZ: Nebyl nahrán žádný soubor.

en: No temporary directory is available.
cs_CZ: Není k dispozici žádný dočasný adresář.

en: Could not write to filesystem.
cs_CZ: Nelze zapisovat do souborového systému.

en: Upload halted by a PHP extension.
cs_CZ: Nahrávání bylo zastaveno rozšířením PHP.

en: Unspecified error.
cs_CZ: Nespecifikovaná chyba.

en: Changes saved successfully.
cs_CZ: Změny byly úspěšně uloženy.

en: Record created successfully.
cs_CZ: Záznam byl úspěšně vytvořen.

en: Record updated successfully.
cs_CZ: Záznam byl úspěšně aktualizován.

en: Record deleted successfully.
cs_CZ: Záznam byl úspěšně vymazán.

en: Playlist: %s
cs_CZ: Seznam Skladeb: %s

en: The account associated with e-mail address "%s" has been set as an administrator
cs_CZ: Účet spojený s e-mailovou adresou "%s" byl nastaven jako správce

en: Account not found.
cs_CZ: Účet nenalezen.

en: Running database migrations...
cs_CZ: Spuštění migrace databáze...

en: Database migration failed: %s
cs_CZ: Migrace databáze se nezdařila: %s

en: AzuraCast Settings
cs_CZ: Nastavení AzuraCast

en: Setting Key
cs_CZ: Klíč Nastavení

en: Setting Value
cs_CZ: Nastavení Hodnoty

en: Fixtures loaded.
cs_CZ: Načtené položky.

en: Backing up initial database state...
cs_CZ: Zálohování původního stavu databáze...

en: We detected a database restore file from a previous (possibly failed) migration.
cs_CZ: Detekovali jsme soubor pro obnovení databáze z předchozí (pravděpodobně neúspěšné) migrace.

en: Attempting to restore that now...
cs_CZ: Zkouší se to teď obnovit...

en: Attempting to roll back to previous database state...
cs_CZ: Pokus o návrat k předchozímu stavu databáze...

en: Your database was restored due to a failed migration.
cs_CZ: Vaše databáze byla obnovena z důvodu neúspěšné migrace.

en: Please report this bug to our developers.
cs_CZ: Nahlašte prosím tuto chybu našim vývojářům.

en: Restore failed: %s
cs_CZ: Obnovení se nezdařilo: %s

en: AzuraCast Backup
cs_CZ: Záloha AzuraCast

en: Please wait while a backup is generated...
cs_CZ: Počkejte prosím, než se vytvoří záloha...

en: Creating temporary directories...
cs_CZ: Vytváření dočasných adresářů...

en: Backing up MariaDB...
cs_CZ: Zálohování databáze MariaDB...

en: Creating backup archive...
cs_CZ: Vytváření záložního archivu...

en: Cleaning up temporary files...
cs_CZ: Čištění dočasných souborů...

en: Backup complete in %.2f seconds.
cs_CZ: Zálohování dokončeno za %.2f vteřin.

en: Backup path %s not found!
cs_CZ: Zálohovací cesta %s nebyla nalezena!

en: Imported locale: %s
cs_CZ: Importované místní prostředí: %s

en: Database Migrations
cs_CZ: Migrace Databáze

en: Database is already up to date!
cs_CZ: Databáze je již aktuální!

en: Database migration completed!
cs_CZ: Migrace databáze dokončena!

en: AzuraCast Initializing...
cs_CZ: Inicializace systému AzuraCast...

en: AzuraCast Setup
cs_CZ: Nastavení AzuraCast

en: Welcome to AzuraCast. Please wait while some key dependencies of AzuraCast are set up...
cs_CZ: Vítejte v AzuraCastu. Počkejte prosím, než se nastaví některé klíčové závislosti AzuraCastu...

en: Running Database Migrations
cs_CZ: Provádění Migrací Databází

en: Generating Database Proxy Classes
cs_CZ: Generování Tříd Proxy Serverů Databáze

en: Reload System Data
cs_CZ: Znovunačtení Systémových Dat

en: Installing Data Fixtures
cs_CZ: Instalace Datového Příslušenství

en: Refreshing All Stations
cs_CZ: Aktualizace Všech Stanic

en: AzuraCast is now updated to the latest version!
cs_CZ: AzuraCast je nyní aktualizován na nejnovější verzi!

en: AzuraCast installation complete!
cs_CZ: Instalace AzuraCast je dokončena!

en: Visit %s to complete setup.
cs_CZ: Navštivte %s pro dokončení nastavení.

en: %s is not recognized as a service.
cs_CZ: %s není rozpoznán jako služba.

en: It may not be registered with Supervisor yet. Restarting broadcasting may help.
cs_CZ: Zatím nemusí být registrováno u Supervisora. Restartování vysílání může pomoci.

en: %s cannot start
cs_CZ: %s nelze spustit

en: It is already running.
cs_CZ: Již běží.

en: %s cannot stop
cs_CZ: %s nelze zastavit

en: It is not running.
cs_CZ: Neběží.

en: %s encountered an error: %s
cs_CZ: %s narazilo na chybu: %s

en: Check the log for details.
cs_CZ: Podrobnosti naleznete v protokolu.

en: You do not have permission to access this portion of the site.
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro přístup k této části webu.

en: You must be logged in to access this page.
cs_CZ: Pro přístup na tuto stránku musíte být přihlášeni.

en: This value is already used.
cs_CZ: Tato hodnota je již použita.

en: Storage location %s could not be validated: %s
cs_CZ: Cestu k uložišti %s nelze ověřit: %s

en: Storage location %s already exists.
cs_CZ: Umístění úložiště %s již existuje.

en: All Permissions
cs_CZ: Všechna oprávnění

en: View Station Page
cs_CZ: Zobrazit stránku stanice

en: View Station Reports
cs_CZ: Zobrazit přehledy stanice

en: View Station Logs
cs_CZ: Zobrazit protokoly stanice

en: Manage Station Profile
cs_CZ: Nastavení Profilu Stanice

en: Manage Station Broadcasting
cs_CZ: Nastavení Vysílání Stanice

en: Manage Station Streamers
cs_CZ: Spravovat Streamery Stanice

en: Manage Station Mount Points
cs_CZ: Spravovat přípojné body stanice

en: Manage Station Remote Relays
cs_CZ: Správa vzdálených relays stanice

en: Manage Station Media
cs_CZ: Správa médií stanice

en: Manage Station Automation
cs_CZ: Správa automatizace stanice

en: Manage Station Web Hooks
cs_CZ: Spravovat webhooks stanice

en: Manage Station Podcasts
cs_CZ: Spravovat podcasty stanice

en: View Administration Page
cs_CZ: Zobrazit administrační stránku

en: View System Logs
cs_CZ: Zobrazení systémových protokolů

en: Administer Settings
cs_CZ: Nastavení administrace

en: Administer API Keys
cs_CZ: Nastavení API klíčů

en: Administer Stations
cs_CZ: Nastavení Stanic

en: Administer Custom Fields
cs_CZ: Nastavení Vlastních Polí

en: Administer Backups
cs_CZ: Nastavení Záloh

en: Administer Storage Locations
cs_CZ: Nastavení Lokace Úložiště

en: Runs routine synchronized tasks
cs_CZ: Provádí rutinní synchronizované úlohy

en: Database
cs_CZ: Databáze

en: Web server
cs_CZ: Webový server

en: Now Playing manager service
cs_CZ: Nyní Hraje správce služby

en: PHP queue processing worker
cs_CZ: Pracovník pro zpracování fronty PHP

en: Cache
cs_CZ: Mezipaměť

en: SFTP service
cs_CZ: Služba SFTP

en: This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
cs_CZ: Tento produkt obsahuje GeoLite2 data vytvořená MaxMindem, dostupná na %s.

en: IP Geolocation by DB-IP
cs_CZ: IP Geolokace od DB-IP

en: GeoLite database not configured for this installation. See System Administration for instructions.
cs_CZ: Databáze GeoLite není pro tuto instalaci nakonfigurována. Instrukce viz Správa systému.

en: Installation Not Recently Backed Up
cs_CZ: Instalace není dlouho zálohována

en: This installation has not been backed up in the last two weeks.
cs_CZ: Tato instalace nebyla v posledních dvou týdnech zálohována.

en: Service Not Running: %s
cs_CZ: Služba Neběží: %s

en: One of the essential services on this installation is not currently running. Visit the system administration and check the system logs to find the cause of this issue.
cs_CZ: Jedna ze základních služeb v této instalaci neběží. Navštivte správu systému a zkontrolujte systémové protokoly, abyste zjistili příčinu tohoto problému.

en: New AzuraCast Stable Release Available
cs_CZ: K dispozici je nová stabilní verze AzuraCast

en: Version %s is now available. You are currently running version %s. Updating is recommended.
cs_CZ: Verze %s je nyní k dispozici. V současné době používáte verzi %s. Doporučujeme provést aktualizaci.

en: New AzuraCast Rolling Release Available
cs_CZ: Nová verze AzuraCast Rolling Release je k dispozici

en: Your installation is currently %d update(s) behind the latest version. Updating is recommended.
cs_CZ: Vaše instalace je aktuálně o %d aktualizací pozadu oproti nejnovější verzi. Doporučujeme provést aktualizaci.

en: Synchronization Disabled
cs_CZ: Synchronizace Vypnuta

en: Routine synchronization is currently disabled. Make sure to re-enable it to resume routine maintenance tasks.
cs_CZ: Rutinní synchronizace je v současné době vypnuta. Chcete-li pokračovat v rutinních úkonech údržby, nezapomeňte ji znovu povolit.

en: Synchronization Not Recently Run
cs_CZ: Synchronizace Nebyla v Poslední Době Spuštěna

en: The routine synchronization task has not run recently. This may indicate an error with your installation.
cs_CZ: Rutinní synchronizační úloha nebyla v poslední době spuštěna. To může znamenat chybu v instalaci.

en: The performance profiling extension is currently enabled on this installation.
cs_CZ: Rozšíření profilování výkonu je v současné době povoleno.

en: You can track the execution time and memory usage of any AzuraCast page or application from the profiler page.
cs_CZ: Můžete sledovat čas provádění a využití paměti jakékoli stránky AzuraCast nebo aplikace z profileru stránky.

en: Profiler Control Panel
cs_CZ: Ovládací panel Profileru

en: Performance profiling is currently enabled for all requests.
cs_CZ: Pro všechny požadavky je nyní povoleno profilování výkonu.

en: This can have an adverse impact on system performance. You should disable this when possible.
cs_CZ: To může mít nepříznivý dopad na výkon systému. Pokud je to možné, měli byste to zakázat.

en: You may want to update your base URL to ensure it is correct.
cs_CZ: Možná budete chtít aktualizovat základní adresu URL, abyste se ujistili, že je správná.

en: If you regularly use different URLs to access AzuraCast, you should enable the "Prefer Browser URL" setting.
cs_CZ: Pokud pro přístup k AzuraCastu pravidelně používáte různé adresy URL, měli byste povolit nastavení "Preferovat adresu URL prohlížeče".

en: Your "Base URL" setting (%s) does not match the URL you are currently using (%s).
cs_CZ: Vaše nastavení "Základní adresa URL" (%s) neodpovídá adrese URL, kterou právě používáte (%s).

en: AzuraCast Installer
cs_CZ: Instalátor AzuraCast

en: Welcome to AzuraCast! Complete the initial server setup by answering a few questions.
cs_CZ: Vítejte na AzuraCast! Dokončete počáteční nastavení serveru zodpovězením několika otázek.

en: AzuraCast Updater
cs_CZ: Aktualizace AzuraCast

en: Change installation settings?
cs_CZ: Změnit nastavení instalace?

en: AzuraCast is currently configured to listen on the following ports:
cs_CZ: AzuraCast je v nakonfigurován pro poslouchání na následujících portech:

en: HTTP Port: %d
cs_CZ: HTTP port: %d

en: HTTPS Port: %d
cs_CZ: HTTPS port: %d

en: SFTP Port: %d
cs_CZ: SFTP port: %d

en: Radio Ports: %s
cs_CZ: Rádiové porty: %s

en: Customize ports used for AzuraCast?
cs_CZ: Přizpůsobit porty používané pro AzuraCast?

en: Writing configuration files...
cs_CZ: Zapisování konfiguračních souborů...

en: Server configuration complete!
cs_CZ: Konfigurace serveru dokončena!

en: This file was automatically generated by AzuraCast.
cs_CZ: Tento soubor byl automaticky vygenerován softwarem AzuraCast.

en: You can modify it as necessary. To apply changes, restart the Docker containers.
cs_CZ: Podle potřeby ho můžete upravit. Chcete-li změny použít, restartujte kontejnery Docker.

en: Remove the leading "#" symbol from lines to uncomment them.
cs_CZ: Odstraněním úvodního symbolu "#" z řádků zrušíte jejich komentování.

en: Valid options: %s
cs_CZ: Platné možnosti: %s

en: Default: %s
cs_CZ: Výchozí: %s

en: Additional Environment Variables
cs_CZ: Dodatečné Proměnné Prostředí

en: (Docker Compose) All Docker containers are prefixed by this name. Do not change this after installation.
cs_CZ: (Docker Compose) Všechny kontejnery Docker mají předponu tohoto názvu. Po instalaci jej neměňte.

en: (Docker Compose) The amount of time to wait before a Docker Compose operation fails. Increase this on lower performance computers.
cs_CZ: (Docker Compose) Doba čekání, než operace Docker Compose selže. Na počítačích s nižším výkonem tuto hodnotu zvyšte.

en: The main port AzuraCast listens to for insecure HTTP connections.
cs_CZ: Hlavní port, kterému AzuraCast naslouchá pro nezabezpečená připojení HTTP.

en: The main port AzuraCast listens to for secure HTTPS connections.
cs_CZ: Hlavní port, kterému AzuraCast naslouchá pro zabezpečená připojení HTTPS.

en: The port AzuraCast listens to for SFTP file management connections.
cs_CZ: Port, na kterém AzuraCast naslouchá pro připojení správy souborů SFTP.

en: Station Ports
cs_CZ: Porty Stanic

en: The ports AzuraCast should listen to for station broadcasts and incoming DJ connections.
cs_CZ: Porty, na kterých má AzuraCast poslouchat vysílání stanic a příchozí připojení DJ.

en: Docker User UID
cs_CZ: UID Uživatele Dockeru

en: Set the UID of the user running inside the Docker containers. Matching this with your host UID can fix permission issues.
cs_CZ: Nastavení UID Uživatele běžícího uvnitř kontejnerů Docker. Shoda s UID hostitele může vyřešit problémy s oprávněním.

en: Docker User GID
cs_CZ: GID uživatele Dockeru

en: Set the GID of the user running inside the Docker containers. Matching this with your host GID can fix permission issues.
cs_CZ: Nastavte GID uživatele běžícího v kontejnerech v Dockeru. Toto nastavení může opravit problémy s oprávněním hostitele.

en: Use Podman instead of Docker.
cs_CZ: Použijte Podman místo Dockeru.

en: Advanced: Use Privileged Docker Settings
cs_CZ: Pokročilé: Použít privilegované nastavení Dockeru

en: The locale to use for CLI commands.
cs_CZ: Lokální prostředí pro příkazy CLI.

en: The application environment.
cs_CZ: Aplikační prostředí.

en: Manually modify the logging level.
cs_CZ: Ručně upravit úroveň protokolování.

en: This allows you to log debug-level errors temporarily (for problem-solving) or reduce the volume of logs that are produced by your installation, without needing to modify whether your installation is a production or development instance.
cs_CZ: To vám umožní dočasně zaznamenávat chyby na úrovni ladění (kvůli řešení problémů) nebo snížit objem logů, které jsou vytvořeny vaší instalací, aniž by bylo nutné upravit, zda je vaše instalace prdukční nebo vývojářskou instancí.

en: Enable Custom Code Plugins
cs_CZ: Povolení Pluginů Vlastního Kódu

en: Enable the composer "merge" functionality to combine the main application's composer.json file with any plugin composer files. This can have performance implications, so you should only use it if you use one or more plugins with their own Composer dependencies.
cs_CZ: Povolte funkci composer "merge" pro kombinování composer.json souboru hlavní aplikace s jakýmkoli plugin composer souborem. Toto může mít vliv na výkon, takže byste jej měli použít pouze v případě, že používáte jeden nebo více pluginů s jejich vlastní závislostí na Composeru.

en: Minimum Port for Station Port Assignment
cs_CZ: Minimální port pro přidělení portu stanice

en: Modify this if your stations are listening on nonstandard ports.
cs_CZ: Upravte, pokud vaše stanice poslouchají na nestandardních portech.

en: Maximum Port for Station Port Assignment
cs_CZ: Minimální port pro přidělení portu stanice

en: Show Detailed Slim Application Errors
cs_CZ: Zobrazení Detailních Chyb Aplikace Slim

en: This allows you to debug Slim Application Errors you may encounter. Please report any Slim Application Error logs to the development team on GitHub.
cs_CZ: To vám umožní ladit chyby aplikace Slim, se kterými se můžete setkat. Nahlaste prosím všechny protokoly o chybách aplikace Slim vývojovému týmu na GitHubu.

en: MariaDB Host
cs_CZ: MariaDB Hostitel

en: Do not modify this after installation.
cs_CZ: Po instalaci neupravujte.

en: MariaDB Port
cs_CZ: Port MariaDB

en: MariaDB Username
cs_CZ: Uživatelské Jméno MariaDB

en: MariaDB Password
cs_CZ: Heslo MariaDB

en: MariaDB Database Name
cs_CZ: Název Databáze MariaDB

en: Auto-generate Random MariaDB Root Password
cs_CZ: Automatické vygenerování náhodného Root hesla MariaDB

en: MariaDB Root Password
cs_CZ: Heslo Root MariaDB

en: Enable MariaDB Slow Query Log
cs_CZ: Povolení Protokolu Pomalých Požadavků MariaDB

en: Log slower queries to diagnose possible database issues. Only turn this on if needed.
cs_CZ: Zaznamenávání pomalejších požadavků za účelem diagnostiky možných problémů s databází. Tuto funkci zapněte pouze v případě potřeby.

en: MariaDB Maximum Connections
cs_CZ: Maximální Počet Připojení k MariaDB

en: Set the amount of allowed connections to the database. This value should be increased if you are seeing the "Too many connections" error in the logs.
cs_CZ: Nastavení počtu povolených připojení k databázi. Tuto hodnotu je třeba zvýšit, pokud se v protokolech zobrazuje chyba "Příliš mnoho připojení".

en: MariaDB InnoDB Buffer Pool Size
cs_CZ: Velikost vyrovnávací paměti MariaDB InnoDB

en: The InnoDB buffer pool size controls how much data & indexes are kept in memory. Making sure that this value is as large as possible reduces the amount of disk IO.
cs_CZ: Velikost vyrovnávací paměti InnoDB určuje, kolik dat a indexů se uchovává v paměti. Ujistěte se, že je tato hodnota co největší, a snižte tak množství diskových operací.

en: MariaDB InnoDB Log File Size
cs_CZ: Velikost souboru protokolu MariaDB InnoDB

en: The InnoDB log file is used to achieve data durability in case of crashes or unexpected shutoffs and to allow the DB to better optimize IO for write operations.
cs_CZ: Soubor protokolu InnoDB se používá k dosažení trvanlivosti dat v případě pádu nebo neočekávaného vypnutí a k lepší optimalizaci IO pro operace zápisu.

en: Enable Redis
cs_CZ: Povolit Redis

en: Disable to use a flatfile cache instead of Redis.
cs_CZ: Zakázat použití mezipaměti plochého souboru místo Redis.

en: Redis Host
cs_CZ: Hostitel Redis

en: PHP Maximum POST File Size
cs_CZ: Maximální velikost souboru POST PHP

en: PHP Memory Limit
cs_CZ: Limit Paměti PHP

en: PHP Script Maximum Execution Time (Seconds)
cs_CZ: Maximální Doba Spuštěného Skriptu v PHP (vteřiny)

en: Short Sync Task Execution Time (Seconds)
cs_CZ: Doba Provedení Krátké Synchronizační Úlohy (vteřiny)

en: The maximum execution time (and lock timeout) for the 15-second, 1-minute and 5-minute synchronization tasks.
cs_CZ: Maximální doba provádění (a časový limit uzamčení) pro 15vteřinové, 1minutové a 5minutové synchronizační úlohy.

en: Long Sync Task Execution Time (Seconds)
cs_CZ: Doba Provádění Dlouhé Synchronizační Úlohy (vteřiny)

en: The maximum execution time (and lock timeout) for the 1-hour synchronization task.
cs_CZ: Maximální doba provádění (a časový limit uzamčení) pro jednohodinovou synchronizační úlohu.

en: Now Playing Delay Time (Seconds)
cs_CZ: Doba Zpoždění Nyní Hraje (vteřiny)

en: The delay between Now Playing checks for every station. Decrease for more frequent checks at the expense of performance; increase for less frequent checks but better performance (for large installations).
cs_CZ: Prodleva mezi kontrolami Nyní Hraje pro každou stanici. Snižte pro častější kontroly na úkor výkonu; zvyšte pro méně časté kontroly, ale lepší výkon (pro velké instalace).

en: Maximum PHP-FPM Worker Processes
cs_CZ: Maximální Počet Pracovních Procesů PHP-FPM

en: Enable Performance Profiling Extension
cs_CZ: Povolení Rozšíření Profilování Výkonu

en: Profiling data can be viewed by visiting %s.
cs_CZ: Data profilování si můžete prohlédnout na stránce %s.

en: Profile Performance on All Requests
cs_CZ: Výkonnost Profilu na Všech Žádostech

en: This will have a significant performance impact on your installation.
cs_CZ: To bude mít výrazný dopad na výkon vaší instalace.

en: Profiling Extension HTTP Key
cs_CZ: Rozšíření profilování HTTP Key

en: The value for the "SPX_KEY" parameter for viewing profiling pages.
cs_CZ: Hodnota parametru "SPX_KEY" pro zobrazení profilovacích stránek.

en: Profiling Extension IP Allow List
cs_CZ: Profilování Seznamu Povolených IP Rozšíření

en: Enable web-based Docker image updates
cs_CZ: Povolení webové aktualizace docker image

en: Extra Ubuntu packages to install upon startup
cs_CZ: Instalace dalších balíčků Ubuntu při spuštění

en: Separate package names with a space. Packages will be installed during container startup.
cs_CZ: Názvy balíčků oddělujte mezerou. Balíčky se nainstalují při spuštění kontejneru.

en: Album Artist Sort Order
cs_CZ: Album Artist Pořadí Řazení

en: Album Sort Order
cs_CZ: Pořadí Řazení Alb

en: Band
cs_CZ: Skupina

en: Comment
cs_CZ: Komentář

en: Commercial Information
cs_CZ: Komerční Údaje

en: Composer
cs_CZ: Skladatel

en: Composer Sort Order
cs_CZ: Skladatel Pořadí Řazení

en: Conductor
cs_CZ: Vedení

en: Content Group Description
cs_CZ: Skupina Obsahu Popis

en: Copyright
cs_CZ: Autorská práva

en: Copyright Message
cs_CZ: Copyright Zpráva

en: Encoded By
cs_CZ: Kódováno

en: Encoder Settings
cs_CZ: Nastavení Enkódování

en: Encoding Time
cs_CZ: Doba Kódování

en: File Owner
cs_CZ: Vlastní Souboru

en: File Type
cs_CZ: Typ Souboru

en: Initial Key
cs_CZ: Počáteční Klíč

en: Internet Radio Station Name
cs_CZ: Název Internetového Rádia

en: Internet Radio Station Owner
cs_CZ: Majitel Internetového Rádia

en: Involved People List
cs_CZ: Seznam Zapojených Osob

en: Linked Information
cs_CZ: Propojené Informace

en: Lyricist
cs_CZ: Textař

en: Media Type
cs_CZ: Typ Média

en: Mood
cs_CZ: Nálada

en: Music CD Identifier
cs_CZ: Hudební CD Identifikátor

en: Musician Credits List
cs_CZ: Seznam Hudebníků

en: Original Album
cs_CZ: Původní Album

en: Original Artist
cs_CZ: Původní Interpret

en: Original Filename
cs_CZ: Původní Název Souboru

en: Original Lyricist
cs_CZ: Původní Textař

en: Original Release Time
cs_CZ: Původní Čas Vydání

en: Original Year
cs_CZ: Původní Rok

en: Part of a Compilation
cs_CZ: Část Kompilace

en: Part of a Set
cs_CZ: Součást Sady

en: Performer Sort Order
cs_CZ: Řazení Účinkujících

en: Playlist Delay
cs_CZ: Zpoždění Seznamu Skladeb

en: Produced Notice
cs_CZ: Vyhotovené Oznámení

en: Publisher
cs_CZ: Vydavatel

en: Recording Time
cs_CZ: Doba Záznamu

en: Release Time
cs_CZ: Čas Vydání

en: Set Subtitle
cs_CZ: Nastavit Titulky

en: Subtitle
cs_CZ: Titulky

en: Tagging Time
cs_CZ: Čas Značení

en: Terms of Use
cs_CZ: Podmínky Použití

en: Title Sort Order
cs_CZ: Pořadí Řazení Titulů

en: Track Number
cs_CZ: Číslo Skladby

en: Unsynchronised Lyrics
cs_CZ: Nesynchronizované Texty

en: URL Artist
cs_CZ: URL Umělce

en: URL File
cs_CZ: Soubor adresy URL

en: URL Payment
cs_CZ: Platba URL

en: URL Publisher
cs_CZ: URL Vydavatel

en: URL Source
cs_CZ: Zdroj URL

en: URL Station
cs_CZ: Stanice URL

en: URL User
cs_CZ: Uživatel URL

en: Year
cs_CZ: Rok

en: An account recovery link has been requested for your account on "%s".
cs_CZ: Pro váš účet na "%s" byl vyžádán odkaz pro obnovení účtu.

en: Click the link below to log in to your account.
cs_CZ: Kliknutím na níže uvedený odkaz se přihlásíte ke svému účtu.

en: Footer
cs_CZ: Zápatí

en: Powered by %s
cs_CZ: Běží na %s

en: Forgot Password
cs_CZ: Zapomenuté Heslo

en: Sign in
cs_CZ: Přihlasit se

en: Send Recovery E-mail
cs_CZ: Odeslat E-mail Pro Obnovení

en: Enter Two-Factor Code
cs_CZ: Zadejte Dvoufázový Kód

en: Your account uses a two-factor security code. Enter the code your device is currently showing below.
cs_CZ: Váš účet používá dvoufázový bezpečnostní kód. Níže zadejte kód, které vaše zařízení aktuálně zobrazuje.

en: Security Code
cs_CZ: Bezpečnostní Kód

en: This installation's administrator has not configured this functionality.
cs_CZ: Správce této instalace tuto funkci nenakonfiguroval.

en: Contact an administrator to reset your password following the instructions in our documentation:
cs_CZ: Pro obnovení hesla se obraťte na správce podle pokynů v naší dokumentaci:

en: Password Reset Instructions
cs_CZ: Pokyny k Obnovení Hesla
